do kasacji Bitwa o Gallifrey - promowanie aktywnych graczy

Dyskusja w 'Propozycje odnośnie gry' rozpoczęta przez użytkownika speedy911, 8. Wrz 2018.

Poleć tę stronę

1. speedy911

speedy911

Docenione treści:
    5
    Witam,
    co tydzień na Gali powtarza się ten sam schemat: połowa graczy jest aktywna i stara się grać, zaś druga połowa jest nieaktywna, ponieważ przyszli na bitwę tylko po gwarantowaną nagrodę.

Trochę to smutne, że nie promuje się bardziej graczy aktywnych.

Zauważyłem, że kiedyś były różne nagrody dla przegranych i wygranych. Czy jest techniczna możliwość powrotu do tego systemu, z tą jednak różnicą, że lepsze nagrody byłyby przeznaczone dla graczy aktywnych (online przez 25-50% bitwy), zaś gracze offline dostawaliby w ramach nagrody coś mniej wartościowego.

Dla przykładu: ostatnio były 3 kosze i obligacje. Moim zdaniem aktywni gracze powinni otrzymać 4 kosze i 75 obligacji, zaś gracze offline 2 kosze i 25 obligacji.

Taka propozycja.
    Pozdro :)

2. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    68
    Nie ma problemu, można do tego wrocić. Sprawdzi się czy różne nagrody zaktywizują graczy do aktywnejszego uczestnictwa podczas tych bitew.

3. manitu18

manitu18

Docenione treści:
    4
    Speeedy to weź pod uwagę ludzi co na ataki chodzą są tam jako mięso armatnie bo każdy idzie obrona bo zawsze wygrywa. Poza tym forty zrobiły się już nudne zero nowości pozostawione samopas. Tak wiem były zmiany bonusów tylko o kant dupska to robić. Póki nie odświeżą w znacznym stopniu fortów bd tak jak do tej pory i nikt tego nie zmieni :)

4. speedy911

speedy911

Docenione treści:
    5
    Akurat na Nawaho Atak ma się bardzo dobrze i to obrona się leni i przegrywa z kretesem :)

5. emg100

emg100 Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Pomysł jak dla mnie bardzo dobry. Uważam osobiście, że ożywiłoby to trochę ludzi na bitwach, zawsze jest motywacja lepszej nagrody. Osobiście gram na kilku światach, lecz najbardziej aktywnie na Nawaho i nie mogę się zgodzić z kolegą wyżej, że na ataku to tylko mięso armatnie. Gali wygląda dobrze na Nawaho, jakby nie to, że większość to offki, które padają przez pierwsze rundy, a później zostaje 30% osób (online).

6. manitu18

manitu18

Docenione treści:
    4
    Nawaho nawaho patrzcie też na inne światy :) Może i na nawoho są dobre ataki lecz na innych serwerach jest kaszana :| Generalnie leje na forty i ide tylko po nagrody :X

7. Fatmag

Fatmag Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Tak, wróćmy do systemu gdzie każdy chodził na jedną stronę i był syf. xD

8. speedy911

speedy911

Docenione treści:
    5
    Ale nikt tu nie chce do niczego wracać!

Pomysł jest prosty, promujemy graczy online - nieważne czy wygrasz czy przegrasz, ważne że jesteś i grasz!

Dlaczego nieobecni mają być wynagradzani tak samo jak ludzie online? "Nic nie robię i mam z tego profity", no sorry... to jest Dziki Zachód a nie kolejny program paczka+ dla leniuchów, DO ROBOTY!! ;)

Napoleon B. lubi to.
  9. DzoHKS

DzoHKS

Docenione treści:
    7
    A jak ktos akurat zaczyna nocke o tej godzinie wtedy jest dyskryminowany.
    Druga opcja konczy druga zmiane .
    A moze tez nie polepszyc wtedy kazdy wybierze strone broniaca lub atakujacy zaleznosci od swiata.
    Lepiej dazyc do opcji wyrownania bitwy, gdzie nie wiadomo do konca ktora strona wygra.
    Nie wiem dlaczego jeszcze nie ma przy zapisywaniu sie przydziela cie z automatu zaleznosci liczyby graczy po danej stronie.

10. red feet

red feet

Docenione treści:
    7
    Popieram pomysl aby zapisywanie sie na te bitwy odbywalo z automatu jak na przygodach i po rowno graczy, najlepiej aby gracz do rozpoczecia bitwy wiedzial czy gra na ataku czy obronie :p byloby urozmaicenie:p a nie jak do tej pory na wiekszosci swiatow gracze zapisuja sie na obrone a na atak kilku graczy

ewentualnie zapisy na bitwe jedna osoba atak, druga na obrone az do wyczerpania miejsc ;)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 19. Wrz 2018 o 21:11
  11. DzoHKS

DzoHKS

Docenione treści:
    7
    Taki pomysl zrobic cos w rodzaju zapisujesz sie np jako pierwszy idziesz na obrone nastepny na atak.
    Przydal by sie algorytmy sortowania 2 do 3 przyklad 100 zapisynach 45 Obrona 55 Atak.
    W sumie trzeba postawic ta postac i dac cel wtedy gracz musi wiedziec juz po ktorej stronie jest.

12. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    68
    A to źle trochę przeczytałem. Nie mogę zrobić tak by lepsze nagrody przeznaczyć dla osób online, jedynie to co było.

13. ell.x

ell.x Blada Twarz

Docenione treści:
    1
    Fajny pomysł jeśli chodzi o przydzielanie ataku/obrony z automatu

speedy911 lubi to.
  14. Napoleon B.

Napoleon B.

Docenione treści:
    22
    tego nie zrobią bo powstaje problem tuż po podziale: gdzie się postacie ustawią. Ktoś tu wspomniał że w momencie kliknięcia zapisu powinna się pojawić tylko jedna opcja (atak lub obrona). Gra by dawała graczom opcje atak / obrona na przemian tak, by siła na ataku i obronie była równa.

Odnośnie waloryzowania graczy online na Galifrey - jak najbardziej za.
    Dla przykładu:
    x>50% obecności --> 100% nagrody
    1%<x<50% obecności --> 85% nagrody
    x<1% obecności --> 70% nagrody

A to czy ktoś da pół-ofka, czy będzie jakoś "działał"... na to chyba nie mamy wpływu.

speedy911 lubi to.
  15. Ramoool

Ramoool

Docenione treści:
    12
    nagrody dla graczy online... to ja sobie odpalę tw na przeglądarce i pójdę w cholere, dostanę więcej nagród, genialne i nie do obejścia