Bitwy dla Bogaczy ŚWIATA 7

Czy pomysł utworzenia takiej grupy jest dobry ;)?


  • W sumie głosujących
    112

DeletedUser20560

Gość
Gość
Jestem szczęśliwym posiadaczem HDS'a...fajne są te bitwy trzeba je częściej organizować...Co do tego Miecza to będe miał je 2 ,być może pierwsza osoba która będzie posiadała 2 te miecze,jednego zniszcze :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi tez coś wpadło ale to na pewno nie jest rzecz z broni unikatowych:mad:

winchester.png


I jeszcze takie małe podsumowanie
chudziok, grosser, Cezar897 te osoby już były na 2 bitwach i dwie bitwy przeżyły jeżeli pojawią się na 3 to mam nadzieję że tym razem coś wniosą do puli a nie będą tylko korzystać z naszych wkładów:rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
spokojnie :) w następnej padam oczywiście. Dwie bitwy przeżyte i nic nie wpadło ;/ no cóż trzeba dać innym szansę.
 

DeletedUser20560

Gość
Gość
Szczęścia pogratulować nie ma kto tylko odrazu sie trzeba czepiać.

ja też dm innym szanse
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20560

Gość
Gość
hehe dzięki ...Olea sie a mnie uparła ostatnio :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
chudziok, Ty zawsze miałeś głupie szczęście ale mimo wszystko gratki:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Organizuje ktoś następną bitewkę ???
Jak nie to ja się mogę tym zająć :D
Ale proszę o szybką odpowiedz ;)
 

DeletedUser20560

Gość
Gość
Dzięki

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Answer dawaj;) Jak najbardziej możesz się tym zająć, chętni na pewno będą
 

DeletedUser

Gość
Gość
I jeszcze takie małe podsumowanie
chudziok, grosser, Cezar897 te osoby już były na 2 bitwach i dwie bitwy przeżyły jeżeli pojawią się na 3 to mam nadzieję że tym razem coś wniosą do puli a nie będą tylko korzystać z naszych wkładów:rolleyes:
No i jeszcze Garum;)tak dla ścisłości.Słuchajcie panowie ja byłem na dwóch bitwach i na dwóch omdlałem,mogę omdleć również na trzeciej i czwartej (aby więcej takich itemków pojawiło się na s7, co jak co gratuluję szczęścia znalazcy)ale na pewno nie zamierzam być sponsorem dla tych samych powtarzających się osób bo to już mija się z założeniami tej grupy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kosa i panie też:)
Ja zgodnie z ustaleniami zginełam...także czekam na następną i proszę mnie zapisywać.

Garatulacje dla znalalzców:)

Tylko proszę żeby było to ok.21.00 bo już więcej mandatów nie dam rady znieść,punkty mi rosną:mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli ktoś nie dostał PW, a chciałby wziąć udział niech pisze do mnie na PW w grze :D

Wysłałem PW do ok. 75 graczy ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20288

Gość
Gość
halo, co to znaczy? może często na to forum nei wchodzę ale jednak ; )
jam gotów jest do bitew. szczególnie na ś7. padłem 2x (25k) - mam obietnicę przeżycia na 3 bitwie :p
dopisać proszę neonku :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja proponuję aby organizator tej bitwy przejrzał 9 i 4 świat odnośnie ile osób ma przeżyć w stosunku do kasy jaka w puli będzie bo u nas coś nie za fajnie to wygląda a tak przy okazji może tym razem niech wygra tylko jedna strona
 
ja proponuję aby organizator tej bitwy przejrzał 9 i 4 świat odnośnie ile osób ma przeżyć w stosunku do kasy jaka w puli będzie bo u nas coś nie za fajnie to wygląda a tak przy okazji może tym razem niech wygra tylko jedna strona

sugerowałem już co nie co na ten temat podczas ostatniej bitwy :) Ten pomysł Grupy Fortowej jest chwilowo zawieszony, ponieważ kolejne osoby próbują swoich sił w organizacji bitew dla bogaczy:) Tym razem The Answer. Moja propozycja jest bardzo prosta. Wszyscy zaufani idą do ataku i tylko oni dostają gwiazdki :) Reszta która ma paść i się nie zmieści w ataku idzie do obrony :) Cała obrona pada, no i normalne że połowa ataku również :) 1 strona zostaje i powinno już być dużo lepiej ze znaleziskami.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak neonie, także zauważyłem, że jeżeli przeżyją dwie strony to nic ciekawego nie wypada :) Pomysł z atakiem byłby naprawdę dobry. Jakby TheAnswer potrzebował co nieco to służę pomocą. Wiadome będzie to że mają przeżyć te osoby które już 2 razy padły, a te, które przeżyły co najmniej raz - mają paść ze swoimi pieniążkami :)
 
co do przeżywania i padania no to jest bardzo proste:

GINĄ: w pierwszej kolejności osoby które przeżyły 2x i osoby które przeżyły ostatnią bitwę oraz osoby które jeszcze nie brał udziału w bitwach
ZOSTAJĄ PRZY ŻYCIU: w pierwszej kolejności osoby które podłożyły się 2x, a potem osoby które przeżył w 1 bitwie i padły w 2
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
mi pasi mogę się podłożyć ale żebym potem też przeżył i coś zgarną(rozumiem,że nie gramy do pierwszej szlacheckiej broni ;) )
 

DeletedUser

Gość
Gość
SUPER

jestem chętny na takie bitwy zapiszcie mnie
 
Do góry