Bitwy dla Bogaczy ŚWIATA 7

Czy pomysł utworzenia takiej grupy jest dobry ;)?


  • W sumie głosujących
    112

DeletedUser

Gość
Gość
Z zoldaka zwykle mam okolo 500$, ale za to z lowcy nagrod czesto wpada wiecej - dzisiaj za 2h zarobilem 650$ i znalazlem metalowa kule :)

Trafiliscie cos wartosciowego? Z tego co widzialem, frekwencja chyba nie dopisala.
 
Denerwowały nas pewne offy na murze i baszcie grrr ;) ;)
Takie offy, co to poruszały się, ale na czacie ich nie było!

laska, Winchestery, nie wiem, co jeszcze.
Nic, o co walczymy, lub po prostu nikt się nie przyznał ;)
 

DeletedUser20288

Gość
Gość
Tak jak mówiłem - zbroję się na następną bitwę w dolary. Będę miał taką tarczę z dolarów że żaden winchester jej nie przebije!
PS. dzisiaj mam już 5k (2,5k zostało po bitwie)
A do niedzieli sporo czaaaassuu :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
uważam że przy tylu osobach powinniśmy składkowe ustawić na 1000$ bo zawsze będą nam winchestery wpadały jak dla mnie było za dużo kasy
 

DeletedUser7779

Gość
Gość
Mi wpadł prec. winch
Zaoszczędziłem 15k na kupnie ale to i tak nie to po co te walki organizujemy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystko biore na siebie ;)

Ale jakby wszyscy byli on to by walka inaczej wyglądała ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mogę się dopisać do tych walk?? ;]]
Ostatnio uczestniczyłem na 5s w takiej bitwie, więc wiem co i jak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jeszcze raz powiem że organizator powinien obniżyć próg finansowy tj aby każdy przyniósł określoną sumkę i nie mniej ani więcej prec. winchester jest najdroższy i dlatego nam wpadają bo jest za dużo kasy przynajmniej tak mi się wydaje
 

DeletedUser

Gość
Gość
I tak na razie BITWY DLA BOGACZY są ZAWIESZONE ;)

DO ODWOŁANIA !!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
jeszcze raz powiem że organizator powinien obniżyć próg finansowy tj aby każdy przyniósł określoną sumkę i nie mniej ani więcej prec. winchester jest najdroższy i dlatego nam wpadają bo jest za dużo kasy przynajmniej tak mi się wydaje

Właśnie też tak słyszałem, że im więcej kasy tym droższe itemy...
 
NAJBLIŻSZA BITWA DLA BOGACZY ODBĘDZIE SIĘ W NIEDZIELĘ tj. 13:06.2010 o godzinie 20:00. WIĘCEJ INFORMACJI W PIERWSZYM POŚCIE

Jeśli chodzi o skład i dalsze losy grupy fortowej będzie ona stworzona po serii kontrolnych bitew dla bogaczy które wyłonią zaufaną ekipę:) Na razie zapraszam do zapisów na niedzielną bitwę ;)
 
dodam tylko, że w tym tygodniu Bitwa dla Bogaczy miała się nie odbyć :) jednak prośby i chęć wielu graczy świata 7 uczestnictwa w tej bitwie spowodowała, że jednak się ona odbędzie :) Mam nadzieję, że przełoży się to w ilości zapisanych osób :) Bitwa ta będzie nieco odmienna od wcześniejszych. Będzie nowa taktyka, często stosowana w normalnych bitwach, jednak z odrobiną kombinowania :) Zapraszam do zapisywania się :- zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też chciałbym się zapisać. Mam dużo kasy na zbyciu a dobre przedmioty mogą się przydać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie jestem pewien czy ograniczenie pułapu finansowego to dobry pomysł. Wpadały winch. które są najdroższe, ale nikt nie ma pojęcia ile kosztują te mityczne bronie o które się staramy. Myślę, że więcej niż wini.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie jestem pewien czy ograniczenie pułapu finansowego to dobry pomysł. Wpadały winch. które są najdroższe, ale nikt nie ma pojęcia ile kosztują te mityczne bronie o które się staramy. Myślę, że więcej niż wini.

Najdroższa mityczna broń jest tańsza od wincha o 3k (WEB). Reszta broni (tych lepszych) waha się w granicach 8-10k;)
 

DeletedUser7779

Gość
Gość
Znamy już wszystkie ceny ponieważ te bronie zostały już znalezione na innych światach
 
to jest troszkę inna bitwa niż te poprzednie, planujemy zebrać komplet osób które przyniosą kasę :) W poprzednich bitwach nie padło nawet 30 osób które ją przyniosły a Wichestery poleciały, dlatego obniżony został minimalny próg, oczywiście jest to minimum, wiem że sporo osób będzie mogła przynieść znacznie więcej i nie ograniczy się do tych 1500$: )
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mógłbym się zapisać bo mam 2000 kasy ale w banku a kase czerpie z pojedynków
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mógłbym się zapisać bo mam 2000 kasy ale w banku a kase czerpie z pojedynków

To musisz się pojedynkować aby mieć przy sobie kasę bo to ze masz w banku nic do bitwy nie wnosi jak nie masz kasy przy sobie to nie przychodź bo psujesz wtedy zabawę wszystkim co przyszli z kasą
 
Do góry