Bitwy dla Bogaczy ŚWIATA 7

Czy pomysł utworzenia takiej grupy jest dobry ;)?


  • W sumie głosujących
    112
Przepraszam wszystkich z góry, że są opóźnienia w dopisywaniu do listy :) ale mamy tylko 92 miejsca a liczba chętnych przekroczyła już 120 osób.
ps. niestety część podań z uwagi na zachowania w poprzednich bitwach zostały odrzucone. Będzie szansa w kolejnych przy innym organizatorze:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Pisze się na to.
Myślę ze są inne osoby o wiele bardziej godne zaufania niż Maverick04!
Ale to już tylko moja sugestia wszystko zależy od organizatora;).

ja mógłbym się zapisać bo mam 2000 kasy ale w banku a kase czerpie z pojedynków
Jest również drugie wyjście musisz porostu odejść z miasta i ponownie do niego przystąpić przed bitwą,wtedy kasa nie będzie w banku tylko w Twojej kiermanie:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ZAPISY NA NIEDZIELNĄ BITWĘ DLA BOGACZY ZAKOŃCZONE Komplet 92 osób został zebrany. Osoby przyporządkowane do poszczególnych grup. Fort będzie wyzwany między godziną 20 a godziną 21. Szczegółowe informacje dostaniecie wieczorem. Także poszczególne drużyny wraz z opisem i uzasadnieniem. Niektórzy mogą poczuć się urażeni, ale musicie zrozumieć że nie ma idealnej recepty na podział :) Przypominam iż będzie to ustawiana bitwa, proszę nie liczyć na duży exp. Być może będzie trzeba się poświęcić już w pierwszej rundzie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest również drugie wyjście musisz porostu odejść z miasta i ponownie do niego przystąpić przed bitwą,wtedy kasa nie będzie w banku tylko w Twojej kiermanie:D

Po aktualizacji nie ma już takiej opcji, kasę można wpłacać do każdego banku z odpowiednią prowizją, więc nawet jak opuścisz miasto to $$ zostanie w banku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę ze są inne osoby o wiele bardziej godne zaufania niż Maverick04!
Ale to już tylko moja sugestia wszystko zależy od organizatora;).


Jest również drugie wyjście musisz porostu odejść z miasta i ponownie do niego przystąpić przed bitwą,wtedy kasa nie będzie w banku tylko w Twojej kiermanie:D

nie mam prac dobrych najlepsza 31 % tylko więc jak nazbierać musiał bym z miesiąc bez miasta być
 
A więc moja praca została zakończona : ) Grupa skompletowana, szczegółowe informacje do osób zapisanych powinny dojść przed chwilą. Osoby które gwiazdkują, po przeczytaniu wiadomości dowiedzą się o tym : ) Osoby do moderacji czatu i sprawdzania screenów wyłapiemy już przed bitwą : ) Z osobami które mają podowodzić trwają jeszcze negocjacje ; ) Zażalenia : ( hmm nie mordujcie już :D
 
Jestem zachwycony zaradnością Neona ;)

Chłopak spisał się tak dobrze, że udzielam mu błogosławieństwa na cotygodniowe organizowanie podobnych bitew ;)))))))))))))))))
 
Skakam do góry z radości ; )

Bardzo proszę Wszystkich aby zapisali się na bitwę, przynajmniej godzinę przed walką. Nikt nie dochodzi na ostatnią chwilę : ) Bo będzie za duże zamieszanie z gwiazdkami :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Neon spisałeś się, tylko mała rada na przyszłość:
Staraj wyrażać się bardziej zwięźle ;]
 
Hmm, wszystko jest zrozumiałe i napisane poprawną polszczyzną ;)

Ewentualnie mogę tłumaczyć pod listem:

"Te tu (strzałka), a wtedy te tu, a te tam. No i te co tam, to tu."

;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
KZI nie o taką zwięzłość mi chodzi, ale jak większość osób lekką krytykę potrafi przeobrażać w niewiadomo co....
 
Ja znów o tym samym:

Świetna organizacja, świetne dowodzenie, no i przede wszystkim bardzo dobre zachowanie graczy - gdy przeglądam informacje na pozostałych światach, widzę, że u nas jest dyscyplina i zabawa jednocześnie ;)
Gorzej ze znaleziskami, ale przynajmniej Winchestery znajdują Ci, którzy ich nie mieli i już kupować nie muszą ;)

Szkoda, że nie było mojej postaci z Wami dzisiaj - cóż, jeszcze dostałbym klucz i wypadałoby zrobić reskilla pod pozostałe dwa ;) kłopot ;)

Znów tydzień czekania...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chyba nie możemy narzekać na wartość znalezisk podczas tych bitew.
Ja poprzednim razem dostałem precyzyjny karabin sharpsa. W sprzedaży 4.400$.

Kasy jest chyba dość, tylko nie mamy na razie większego farta w losowaniu przedmiotów. Miejmy nadzieję, że klucz, który trafiła Anula będzie dobrą wróżbą na przyszłość.
 
anula.jpg


Pierwsze ciekawe znalezisko na s7 :) Gratulacje.
Co do kontynuacji, mam nadzieję że kolejna osoba podejmie się organizacji bitwy dla bogaczy w tym tygodniu i nie będzie przerwy :) No ja niestety tak jak pisałem w ciągu kolejnych 2 tyg, będę raczej mało dostępny. W tym tygodniu mam zjazd zaliczeniowy, także od piątku do niedzieli w zasadzie jestem nieobecny :) Pozdrawiam i gratuluję jeszcze raz znaleziska ;)
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
Mi niestety nie udało się dotrzeć na czas. Nie wiem dlaczego. Ale na kolejną bitwę na pewno dojdę. Mam pytanie. Kiedy kolejna??:)
 
Do góry