Bitwy dla Bogaczy ŚWIATA 7

Czy pomysł utworzenia takiej grupy jest dobry ;)?


  • W sumie głosujących
    112
Kolejne BDB na s7...

Bitwa dla Bogaczy EDYCJA XV odbędzie się w Niedzielę 29.08.2010 o godzinie 21:30...
UWAGA!: Przed BDB EDYCJĄ XV odbędzie się EDYCJA XIV organizowana przez The Answer, prawdopodobnie w tą niedzielę, czyli 22.08.2010. Zapisy - The Answer ( BDB Edycja XIV )

ZAPISY DO BDB EDYCJA XV: 29.08.2010 - neon777

PODANIE: Piszemy prywatną wiadomość do neon777 z tytułem "BDB - EDYCJA XV" - w podaniu trzeba umieścić informację czy braliśmy już udział w poprzednich bitwach dla bogaczy. Jeśli TAK, trzeba napisać z jakim skutkiem się zakończyły. Wszystkie informacje będą weryfikowane, proszę nie kłamać :) Bitwa odbędzie się w zależności od zapisanych osób w małym, średnim lub dużym forcie. Opcjonalnie do organizacji potrzebna jest druga osoba. Jakie będzie miała zadania, dowie się bezpośrednio :) Proszę się zgłaszać :) DODANA ZOSTAŁA OPCJA GRUPY CZARNEJ

GRUPA CZARNA: Można zapisywać się do tej grupy. Tutaj próg gotówkowy dla zapisów jest niższy - wynosi 500$-1000$. Osoby z tej grupy nie będą miały prawa przeżyć bitwy. Mogą jedynie liczyć na sporą ilość doświadczenia, będąc online i słuchając rozkazów na czacie.

BDB jest organizowana standardowym systemem. Osoby dobierane są do przeżycia na podstawie swojej aktywności we wcześniejszych edycjach BDB. ZAPRASZAM DO UCZESTNICTWA :)
 

Binox

Gość
Gość
Neon, a kiedy robisz tę specjalną edycję dla spróbowania, czy wyjdzie? :p
 

Hero Of Alcatrazz

Gość
Gość
Na forum miasta zauważyłem, że zniknęła zakładka "Bitwy Dla Bogaczy".
Więc to koniec BDB na s7 ? hmpf :(
 
Witam,

Kolejna edycja BDB z wykorzystaniem targu, organizowana przez: edysia73 i neon777. Maksymalna ilość miejsc to 120:) Bitwa w zależności od liczby chętnych odbędzie się w średnim lub dużym forcie. Zapisy potrwają kilka następnych dni, a później będzie czas na wykupywanie przedmiotów z targu. Docelowo bitwa jest planowana na Niedzielę tj. 28.11.2010, jednak jeśli wszystko pójdzie sprawnie i szybko, może odbyć się wcześniej.

~koszt przedmiotu który należy zakupić na targu: 4500$
~zapisy: piszemy prywatną wiadomość zatytułowaną "BDB E/N" do edysia73 lub neon777. Podanie piszemy tylko do jednego organizatora, a potwierdzeniem zgłoszenia będzie umieszczenie nicku danej osoby w odpowiednim temacie na ogólnoświatowym forum Bitew dla Bogaczy s7, dostępnych w grze dla Wszystkich miast ze świata 7 :)

Każdy zapisany dostanie informację jaki przedmiot i do kiedy należy wykupić. Należy wykupywać przedmioty podpisane własnym nickiem.
~Więcej szczegółów znajdziecie na ogólnoświatowym forum Bitew dla Bogaczy s7 w grze. Jeśli jakieś miasto nie ma takiego zaproszenia do tego forum, proszę pisać w grze do neon777

~ps. poszukiwana 1 osoba, która może się poświęcić, zebrać kasę i przynieść ją na BDB :) taką ofiarę przyjmuję osobiście na prv :) Wymagane kwalifikacje:)

Zapraszamy :)
 
Ostatnia edycja: