Bitwy dla Bogaczy ŚWIATA 7

Czy pomysł utworzenia takiej grupy jest dobry ;)?


  • W sumie głosujących
    112
!!! BITWA DLA BOGACZY !!!
NIEDZIELA: 28.11.2010 ~godz. 21:00 :)

ORGANIZACJA: edysia73 i neon777

POWSTAŁO OGÓLNOŚWIATOWE FORUM DOTYCZĄCE BITEW DLA BOGACZY NA ŚWIECIE 7 - ZAPROSZENIA DOSTAŁO JUŻ OKOŁO 40 MIAST, JEDNAK WIĘKSZOŚĆ Z NICH JESZCZE GO NIE POTWIERDZIŁA. ABY POTWIERDZIĆ ZAPROSZENIE WCHODZIMY W: Forum miasta -> Zarządzaj Forum po prawo na dole -> przyjmujemy zaproszenie do tematu: Bitwy dla Bogaczy. JEŚLI JAKIEŚ MIASTO NIE MA ZAPROSZENIA BARDZO PROSZĘ PISAĆ DO ZAŁOŻYCIELI -COA SEXiPISTOLS O WYSŁANIE LUB DO MNIE NA PRV W GRZE. JA POSTARAM SIĘ TAKIE ZAŁATWIĆ.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18631

Gość
Gość
Też się piszę. Jestem robotnikiem ale mogę donieść sporo kasy.
Fajnym dropem też bym nie wzgardził... ale z umiarem ;)
Nie będę się pchał.:p
 
wypada też dodać, że prawdopodobnie początkowo walki takie organizowane byłyby co tydzień :) może nawet częściej czasami :) wiąże się to z tym, że osoba zapisana do takiej grupy musiałaby zbierać 4000$ na 3 tygodnie :) wiem, że nie każdy może dawać radę :)

jest też pomysł sponsorowania przedmiotów w bitwach ;) na zasadzie dziś ja Tobie, jutro Ty mnie :) Chodzi o to że w forcie spotyka się powiedzmy 4 osoby. Każda z nich posiada 10 000 :) Padają 2, a 2 zgarniają całą pulę ;) Oczywiście 4 osoby podane przykładowo :) Mogą się spotkać 2, 6,7 - 10 :) Chodzi po prostu o małe grono zaufanych osób z dużą kasą gotowych się poświęcić. Jednak tutaj jest poważny problem przypadkowych uczestników i dlatego dopóki go nie rozwiążemy nie ma co za bardzo czegoś takiego planować : )
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wczoraj miałem być - nie zdążyłem. Ale jestem za takim pomysłem;)
 

DeletedUser7779

Gość
Gość
Ja też się piszę. Wyszedłem z miasta na zakupy ale już zbieram kasę na następną walkę ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak najbardziej dobry pomysł, sam wspomniałem o podobnej inicjatywie w starym temacie, ale tam 'zaufana grupa' miała liczyć kilka osób, niestety niewykonalne, bo zawsze ktoś przypadkowy może dostać się na bitwę. Chętnie się przyłącze ;)
 
Działamy, działamy!

Moja postać na tym świecie problemu z kasą nie ma (co innego bidul żołnierz S10), na dodatek żyję ostatnio bez miasta, więc mogę zbierać $ jak dusza zapragnie ;)

Na S8 znaleźli Ike Rev. + klucz....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Warto spróbować jeszcze raz bo na razie się nie popisaliśmy nie wiadomo czy dlatego że sporo osób przeżyło czy dlatego że nie padła jedna ze stron czy za dużo kasy dlatego warto popróbować
Ja się piszę na następną

Czy mam rozumieć że zawsze będziemy w Edysi walczyć bo mam chętkę na ten forcik:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żeby zorganizować coś takiego w mniejszych grupach, trzeba to zaplanować po cichu i powyzywać np. 2-3 mniejsze forty żeby ewentualni nieproszeni goście nie wiedzieli co i jak;) Każdy wtajemniczony wiedziałby o co kaman
 

DeletedUser

Gość
Gość
Można jeszcze rozesłać nieproszonym fałszywą informację, że atakujemy ten fort, a nie tamten :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Działamy, działamy!

Moja postać na tym świecie problemu z kasą nie ma (co innego bidul żołnierz S10), na dodatek żyję ostatnio bez miasta, więc mogę zbierać $ jak dusza zapragnie ;)

Na S8 znaleźli Ike Rev. + klucz....

Czyli odkrywamy świat na nowo;) Coraz więcej tych przedmiocików
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem jak najbardziej za, szczególnie ten 3 brakujący klucz nie daje mi spokoju :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam:)
Ja również jestem za całym pomysłem i podpisuję się pod nim dwiema rękami i nogami:)

A i jeszcze jedno:

Warto spróbować jeszcze raz bo na razie się nie popisaliśmy nie wiadomo czy dlatego że sporo osób przeżyło czy dlatego że nie padła jedna ze stron czy za dużo kasy dlatego warto popróbować
Ja się piszę na następną

Czy mam rozumieć że zawsze będziemy w Edysi walczyć bo mam chętkę na ten forcik:D

A ja bardzo nie chcę go oddać:))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko w Waszych snach ;)

Oczywiście piszę się na tą bitwę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja też nie mam nic przeciwko, tym bardziej, że już nie ma za bardzo na co zbierać dolarosów. Niech ktoś znajdzie te mityczne bronie. Pewnie będzie to któryś kolega lub koleżanka z KMZ i ubije mnie nią w czasie kolejnych walk :) A niech hehe.
 
REKRUTACJA DO GRUPY FORTOWEJ OTWARTA :)
Więcej informacji w pierwszym poście. W podaniach możecie też napisać czy braliście udział w pierwszej bitwie dla bogaczy na s7, jak ją zakończyliście i ewentualnie w której grupie się widzicie :) Jeśli rekrutacja pójdzie sprawnie, kolejna bitwa dla bogaczy na s7 prawdopodobnie odbędzie się w Niedzielę około godz. 21 :)

ps. :)

Mając cały atak na czacie, wszystkich online zabieram go za 1rwszym podejściem ;)

mając całą obronę na czacie, wszystkich online fundujemy Wam zimny prysznic ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Neon, wyobraz sobie ze wyglada na to jakbys czytal w moich myslach.
Wedlug mnie dokladnie tak powinny wygladac Bitwy dla bogaczy.
Przy 60 osobach 20 przezywa i stawka 2k
Wtedy dokladnie jest najwieksza szansa na unikaty.
Jezeli by bylo wiecej osob to mozna stawke obnizyc lub pozwolic wiekszej grupie osob przezyc i ja jestem za tym drugim rozwiazaniem. Bo jest mniej komplikujace.

Takze rozwiazanie prawie swietne....

Dlaczego prawie:
1. ludzie nie zawsze maja czas pilnowac czy beda off, czy nie
2. zawsze ktos zginie choc mial przerzyc i na odwrot

Dlatego pomocne bylo by podsumowywanie tych bitew tak by bylo wiadomo kto ma ile zgonow i przerzyc. A te grupy ktore chcesz stworzyc sluzylyby tylko za wykladnie, ktora musiala by byc troche elastyczna, ale to wszystko jest jak najbardziej do zrobienia.

No i uwazam ze nowe osoby dolaczajace do zabawy powinny placic najpierw frycowe i dwa razy sie podlozyc, zanim dostana okazje przerzycia.

No i takze trzeba uswiadomic wszystkim ze to czy sie znalazlo przedmiot czy nie, nie ma najmniejszego znaczenia. Innymi slowy- przerzyles i nic nie wypadlo-masz pecha i znowu czekasz 3 kolejki na swoja szanse.

Ja sie oczywiscie pisze. Bylem na pierwszej bitwie. Fajna atmosfera. Naprawde warto tutaj to organizowac.
 
Jezeli by bylo wiecej osob to mozna stawke obnizyc lub pozwolic wiekszej grupie osob przezyc i ja jestem za tym drugim rozwiazaniem. Bo jest mniej komplikujace.

Zgadzam się, jednak wszystko zależy od zapisanych osób :) Jeśli zapisze się powiedzmy 90, można grupy rozszerzyć i dać szansę na znalezienie itemu większej liczbie osób, powiedzmy 25-30 :) przy wkładzie niezmienionym 2000$. Ostatnia bitwa pokazała jednak, że nie uzbieraliśmy chyba nawet 50 :) dlatego takie początkowe założenia. Oczywiście wraz z upływem czasu będzie można modyfikować te założenia dla potrzeb sytuacji jaka będzie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry