Bitwy dla Bogaczy ŚWIATA 7

Czy pomysł utworzenia takiej grupy jest dobry ;)?


  • W sumie głosujących
    112
W takim razie odpuścimy Neonkowi ten jeden raz ;)

Ja pomogę, ale chciałbym, aby głównym organizatorem był ktoś inny - moja terminowość jest baaardzo zachwiana (szukam pracy, mała przeprowadzka itp).

;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oj dzisiaj mnie boli głowa za dużo tego wszystkiego wczoraj było chyba dlatego nie znalazłam niczego :D
Anuli się powiodło takie znalezisko gratuluję
Jeśli chodzi o innych to wypisałby ktoś ile osób nie wyszło z pustymi rękami da nam to informację ile najlepiej zostawiać ludzi do przeżycia
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja będę mógł się za wziąć, ale dopiero pod koniec czerwca, bo teraz zajęty jestem.

Chyba będę płynął na południe dalekiej rodzinie pomóc. Rodzinie, której nie znam:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może ktoś napisać z uczestników bitwy jaka była ostatecznie kwota do wniesienie na bitwę ? Czy wszyscy przynosili tylko jakąś kowtę kasy czy były też osoby bardzo bogate które padały ?

Pytam bo na s9 próbujemy złapać klucz 3 - wśród kluczników którzy mają już pozostałe 2 by wyczaić dalszą historię. ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja chętnie się zapiszę na następną bitwę
zgromadzenie wystarczającej sumy nie stanowi problemu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
wybaczcie że wczoraj nie dotarłem ale nie miałem dostępu do internetu...

Pozdrawiam
I.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzięki KZI. - ładnie to wyliczyliście i dobra ilosć ludzi zostawiliście i co wazniejsze z moich obliczeń wynika, że raczej wszyscy mieliście kase zgodnie z założeniami (no albo ktoś nie miał a za to ktoś inny miał więcej ;) )

No nic ... gratuluje klucza ... Anula lecisz do tego Rajdu :p
 

DeletedUser20288

Gość
Gość
Znajomy panie Roball - założenia były takie że było po 1500$ na głowę, prawda jest też taka iż (zgodnie z założeniami pana Zenona) jedna osoba miała sporo więcej pieniążków :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na ostatniej minimum było 1500. Spora większość miała ponad 2k, a nawet posiadali około 4k.

Teraz KZI proponuję dla odmiany zrobić dość spory przedział ale ograniczyć kasę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z aktualną bitwą są kłopoty. Jak się uda to jutro wystawię info czy się tego podejmę.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Wiecie jakby jakimś cudem zebrało się graczy na duży fort to można zrobić i bitwę gdzie 500$ by wystarczyło :).

Więc jakby zostało 20 osób to na głowę wypada 6500$ przy minimalnych wpłatach.
 
Jeśli chodzi o zorganizowanie bitwy dla bogaczy w średnim forcie to myślę, że nie byłoby problemu :) podczas ostatniej bitwy dla bogaczy na s7, którą mogłem organizować chętnych w niecałe 2 dni uzbierało się ponad 130 osób na 92 miejsca :) Kilka godzin przed walką i jakiś czas po niej, jeszcze docierały do mnie zgłoszenia, także myślę że uzbierać 184? osoby na taką walkę jest szansa. Inna sprawa, że część zapisanych nie dociera, dlatego tutaj cenna jest lista rezerwowa :) Co do dużego fortu, podejrzewam, że obecnie nie ma szans na s7 zorganizować w nim tego typu bitwy. Ledwo udaje się zebrać komplet zawodników w dużym forcie w normalnej bitwie :) Inną sprawą jest skontrolowanie takiej bitwy... Osobiście uważam, że dobrze jest z góry ustalić kto ma przeżyć. Ludzie mogą się już wcześniej pogodzić z tym, że muszą paść i podczas bitwy nie kombinują za bardzo.
Mniejsza liczba miejsc w bitwie daje szansę skompletować większość, jeśli nie same zaufane osoby. W dużym forcie i średnim kontrola takiej bitwy może okazać się za trudna, wręcz niemożliwa. A pozostawienie takiej bitwy samej sobie zaowocuje 60-70 osobami, które w 55 rundzie dostaną szare kapelusze ;) Ogólnie moim zdaniem dobrze jest jak jest, czyli organizowanie bitew w małych fortach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Listę mam już gotową. Teraz sprawa poinformowania tych osób co uczestniczyły w ostatniej (pewnie kilku nie przyjdzie) + nowe osoby.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Ja przyszedłem na walkę ale na moje nieszczęście net mi wyłączyli o 17 i nie mogłem się zapisać na walkę.
 
Witajcie ;)

Po krótkiej przerwie jestem w końcu on-line. Przyznaję - niczego w sprawie bitwy nie ruszyłem. Widzę, że Garum rozpościera skrzydła - świetnie! Jutrzejszy dzień i sobotę najprawdopodobniej spędzę w domu. Czeka mnie troszkę zajęć, ale postaram się zrobić jak najwięcej w sprawie bitwy. Z Garumem mam kontakt, damy radę ;)

Najprawdopodobniej niedziala, prawda? 20? Ten sam fort?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz obrona przeżywa.

Dobrze by było aby fort był rozbudowany. Obrona musi mieć przewagę.

NA PW W GRZE PROSZĘ WYSYŁAĆ POTWIERDZENIA UCZESTNICTWA W BITWIE (osoby, które uczestniczyły w ostatniej lub poprzednich) LUB ZGŁOSZENIA (osoby, które będą uczestniczyć pierwszy raz)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aby nie było za łatwo, podczas wczorajszej gry w CSS o północy(!) spalił mi się zasilacz. Jestem w drodze po kolejnego taniego dziada, mam nadzieję, że poprzednik nie pociągnął za sobą płyty głównej lub czegoś innego :(
Także na razie mnie nie ma :(
 
Do góry