Bitwy dla Bogaczy ŚWIATA 7

Czy pomysł utworzenia takiej grupy jest dobry ;)?


  • W sumie głosujących
    112

DeletedUser4081

Gość
Gość
No i dobrze do bitwy coraz bliżej i może uda się jakoś przeżyć w tej walce :).

PS: KZI kup sobie coś lepszego a nie jakiesz tanie zasilacze kupujesz :). Licz że Ci nie poszła karta graficzna albo płyta główna.
 
Jestem i mam nadzieję, że już będę ;) Kupiłem Logic'a 400w, tragedia, ale tani i działa - a to nie jest "podstawowy" komp, więc przeżyje ;)

Będę na bitwie, ale chyba offline. Nic to, podłoże się z pieniążkami ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wydaje mi się, że wyleciały precyzyjne odtylcówki.
Żadnej szlacheckiej broni nie było ani żadnych rarów (mam na myśli klucze).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Była szlachecka broń ale niegodna uwagi;) Dostałem pistolet odprzodowy Francisa Drake'a
 
Kolejna bitwa odbędzie się w niedzielę... W ŚREDNIM FORCIE... następna w środę w MAŁYM FORCIE... jakąś informację niedługo dostaną dotychczasowi uczestnicy. W związku z tym, że planowana jest walka w średnim forcie STWORZYLIŚMY OGÓLNOŚWIATOWE FORUM ODNOŚNIE BITEW FORTOWYCH... Zobaczymy jak się będzie sprawdzało... Na razie jedynie tam znajdują się szczegóły tych walk... Zaproszenie na forum dostało z tego co wiem jak na razie 30 miast z czołówki... Reszta miast, która chce mieć do niego dostęp proszę się zgłaszać : ) Każdy radny z -COA SEXiPISTOLS może wysłać takie zaproszenie :) Najlepiej napisać do mnie, ja przekażę informację gdzie trzeba i wyjaśnię o co chodzi :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm a może wyślijcie do top100 miast? 30 cuś mało :)
I tak po bitwie się to wykasuje
 
Prawdopodobnie wieczorem na czacie jeśli ktoś będzie z założycieli SEXiPISTOLS to pododaje więcej miast : ) Jak jakieś miasto ma graczy, którzy chcą uczestniczyć w bitwach a nie dostało zaproszenia na to forum to proszę pisać : ]
 
Większość miast nie przyjęło jeszcze zaproszenia na forum w grze, dlatego informacje rozszerzone zostały umieszczone w pierwszym poście tego tematu. Lista zapisanych jest, kogo brakuje proszę wysyłać podaniaw grze :) Również proszę poprosić założycieli swoich miast o zaakceptowanie zaproszenia do forum stworzonym w grze odnoście bitew dla bogaczy :) - instrukcja i inne przydatne informacje w pierwszym poście, proszę zajrzeć :)
 
PODANIE: Piszemy prywatną wiadomość do neon777 z tytułem "BDB - EDYCJA VI" - w podaniu trzeba umieścić informację czy braliśmy już udział w poprzednich 5 bitwach dla bogaczy. Jeśli TAK, trzeba napisać z jakim skutkiem się zakończyły. Wszystkie informacje będą weryfikowane, proszę nie kłamać :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mogę zapisać się do którejś grupy bo prawie zawsze będę chodził na nie
 
Znalezisko Okinawy:

buntline.jpg


WEB w wersji rozszerzonej:
http://img295.imageshack.us/img295/6599/1111uf.jpg

Moje Znalezisko:

coltt.jpg


Ponadto wypadł 1 DBS i 5 prec winchester,ów z tego co udało mi się ustalić :) Nie wszyscy jeszcze podzielili się swoimi znaleziskami. Także bitwa myślę, że udana :)

Kolejna bitwa w środę, szczegóły na ogólnoświatowym forum i niebawem pojawią się i tutaj w pierwszym poście. ZAPRASZAM DO UDZIAŁU. Jak widać warto.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Ehh... głupole mają farta i tyle :p
Tera na mnie czeka ta siekierka ;)
Wszystkim szczęśliwym nabywcom moich rzeczy GRATULUJE !!! :D
 
ZNALEZISKA BITWY DLA BOGACZY VII: nie wszystkie :) Winchesterów wypadło 10-11 + jeszcze Srebrna Kula albo Bawół :) Ogólnie szkoda, że tak mało osób przeżyło, mogło więcej. Rekordowa liczba znalezisk ale niestety nie o to nam chodziło : )

bdb7.jpg
 
Zaczyna mnie to już troszkę denerwować... Bo zawiedziony to jestem już od kilku bitew.
Podobno nadzieja umiera ostatnia :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak mówił neon - ja organizuję niedzielną bitwę, pozostało mało miejsc, ale jeszcze można zdążyć. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szczęście miałem i to dobre i chyba WEB też wypadł

beztytuuoim.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zostało znalezione coś ciekawego na ostatniej bitwie? Kto zajmuję się następną (do kogo się zgłaszać)?
 
Do góry