Bitwy o Gallifrey - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser13329

Gość
Gość
Tutaj od razu mogę powiedzieć, że nie ma możliwości, aby miejsca na bitwie były przyznawane wg rankingu fortowego. Nie mamy do tego narzędzi. Jedyne co możemy zrobić, to nałożyć ograniczenia wg klasy postaci, rzemiosła i poziomu.

1. Poproście IG o takie narzędzia
2. To róbcie, tak jak do tej pory, raz na jakiś czas podział wg klasy postaci, rzemiosła... (bez dodatkowych udziwnień)
3. Ograniczeń co do poziomów nie ma co wprowadzać, gdyż jest nas i tak za mało na GALI...
4. NO CHYBA, że obiecacie naprawdę spoko nagrody, to raz na pół roku można taką bitwę rozegrać (tylko niech ta nagroda będzie naprawdę dobra!)
 
1. Poproście IG o takie narzędzia
2. To róbcie, tak jak do tej pory, raz na jakiś czas podział wg klasy postaci, rzemiosła... (bez dodatkowych udziwnień)
3. Ograniczeń co do poziomów nie ma co wprowadzać, gdyż jest nas i tak za mało na GALI...
4. NO CHYBA, że obiecacie naprawdę spoko nagrody, to raz na pół roku można taką bitwę rozegrać (tylko niech ta nagroda będzie naprawdę dobra!)
Żyjesz w jakieś innej rzeczywistości? Żadnych narzędzi nie dadzą, bo nikt nad nią nie pracuje.
 
1. Poproście IG o takie narzędzia
2. To róbcie, tak jak do tej pory, raz na jakiś czas podział wg klasy postaci, rzemiosła... (bez dodatkowych udziwnień)
3. Ograniczeń co do poziomów nie ma co wprowadzać, gdyż jest nas i tak za mało na GALI...
4. NO CHYBA, że obiecacie naprawdę spoko nagrody, to raz na pół roku można taką bitwę rozegrać (tylko niech ta nagroda będzie naprawdę dobra!)
Ad. 1 Poprosić można zawsze, ale od prośby do realizacji daleka droga. Wątpię, żeby robiono dla nas specjalne narzędzie tylko po to, byśmy mogli raz na jakiś czas zrobić bitwę z podziałem wg rankingu, dlatego lepiej skupić się na opcjach, które są nam dostępne.
Ad. 2 Zbierzemy wszystkie propozycje, które padły i padną w komentarzach, zobaczymy które pojawiały się najczęściej i na tej podstawie zdecydujemy jakie i czy będą podziały.
Ad. 3 Teraz w okresie wakacyjnym i owszem, ale podczas eventów, gdzie do zdobycia jest waluta eventowa, wygląda to całkiem inaczej. Wtedy wg mnie jak najbardziej miałyby sens ograniczenia na lvl, ale ta decyzja nie zależy tylko ode mnie.
Ad. 4 Jeśli chodzi o nagrody, to też mamy pewne ograniczenia (szczególnie jeśli chodzi o przedmioty premium, o czym niedawno pisałam), ale raz na jakiś czas można dać coś większego.
 
po co Wy "gracze" piszecie propozycje, które wymuszają zmiany w kodzie KTÓRYCH NIGDY NIE BĘDZIE

p.s. temat był prosty, nie ma co bajek pisać (od teko jest dział "propozycje")
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Ad. 1 Poprosić można zawsze, ale od prośby do realizacji daleka droga. Wątpię, żeby robiono dla nas specjalne narzędzie tylko po to, byśmy mogli raz na jakiś czas zrobić bitwę z podziałem wg rankingu, dlatego lepiej skupić się na opcjach, które są nam dostępne.

Ta funkcjonalność jest potrzebna na już, zaś jej wprowadzenie powinno być priorytetem na wszystkich Gali eventowych!
 
Ta funkcjonalność jest potrzebna na już, zaś jej wprowadzenie powinno być priorytetem na wszystkich Gali eventowych!

Gala to nie jest główny element TW a tak na prawdę zabawa na rynku PL... więc żadnego narzędzia wyjątkowo do zabawy na PL nie będzie nikt robił, oprzytomniej
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Gala to nie jest główny element TW a tak na prawdę zabawa na rynku PL... więc żadnego narzędzia wyjątkowo do zabawy na PL nie będzie nikt robił, oprzytomniej

A to tylko my mamy bitwy o Gali? WOW, aż mi szkoda innych narodowości, że oni nie mają tak dobrze jak my <sarkazm>
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
Wiocha,wiocha,wiocha.Dno i wodorosty.Takich śmieci za gali NIGDY w historii tych bitw nie było.Psujecie wsio po całości.Nawet tak prostą rzecz jak wklepanie kodu nagród potraficie spierniczyć.Nawet mi was szkoda nie jest bo robicie to z pełną świadomością.Pytacie co chcemy a dajecie to co wy chcecie.Po co udajecie ,że interesuje was nasze zdanie? Po co wypowiadacie bitwy o gali (czytaj bitwy dla idiotów) ? Myślicie że ludzie nie mają lepszego zajęcia w niedzielę niż siedzieć i czekać na jakieś 25 obligacji i jakiś śmieć który się nigdy nie przydaje..... Myśleć,myśleć,myśleć !!!
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Wiocha,wiocha,wiocha.Dno i wodorosty.Takich śmieci za gali NIGDY w historii tych bitw nie było.Psujecie wsio po całości.Nawet tak prostą rzecz jak wklepanie kodu nagród potraficie spierniczyć.Nawet mi was szkoda nie jest bo robicie to z pełną świadomością.Pytacie co chcemy a dajecie to co wy chcecie.Po co udajecie ,że interesuje was nasze zdanie? Po co wypowiadacie bitwy o gali (czytaj bitwy dla idiotów) ? Myślicie że ludzie nie mają lepszego zajęcia w niedzielę niż siedzieć i czekać na jakieś 25 obligacji i jakiś śmieć który się nigdy nie przydaje..... Myśleć,myśleć,myśleć !!!

No przecież dali namiastkę pudełka energii... a raczej otworzyli to pudełko i będą teraz wyciągać po jednym kubku, tak żeby na cały rok starczyło :D
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
Ostatnia bitwa na której byłem.Oni olewają nas,ja olewam ich.
 
Nie popłaczcie się bo nie ma co tydzień pudełek energii czy vipów 3 dniowych xD, lepiej żeby było cokolwiek i te 50 obli bo na innych serwerach w ogóle nie ma środkowego fortu wyzywanego a jak jest to raz w roku na event jakiś xd
 
Bez kitu xd w dupach się wszystkim poprzewracało od dobrobytu. Były fajne nagrody z Gali to było źle, teraz są słabsze nagrody też źle xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie popłaczcie się bo nie ma co tydzień pudełek energii czy vipów 3 dniowych xD, lepiej żeby było cokolwiek i te 50 obli bo na innych serwerach w ogóle nie ma środkowego fortu wyzywanego a jak jest to raz w roku na event jakiś xd

I pisze to największy mulciarz w historii westa, WINCYJ mulciaków sobie załóż do swojego nowego rzemiosła
Kto cwanym obserwatorem jest to zauważy, że maxwąsik kupuje tony nawozów od marcedely z musco, idealnie na mulciaka taki nawóz gdzie do 9 lvl można narąbać setki produktów. A Wyprodukowane Dyliżansy na Nawaho mimo, że w ilości ponad 100 żadnego nie sprzedanego, wszystko do celów multikonta. Oczywiście nikt nic nie wie, albo wie tylko milczą.

Bez kitu xd w dupach się wszystkim poprzewracało od dobrobytu. Były fajne nagrody z Gali to było źle, teraz są słabsze nagrody też źle xD

Tak samo uważam, już pierwszy szok nastąpił z rok temu jak Fusek zaczął wrzucać olbrzymie ilości waluty ewentowej, które w sumie były powodem, że jak ktoś robił sobie losy po 48 k miał nie 4 a z 8-10 losowań.
Etriel też lubiła wrzucić sporo waluty ewentowej jak kiedyś nam na arizonie, każdy dostał chyba po 60 k to z wielu innych światów sie pobuntowali gracze, że sie na testy nie załapali
A może jak Lenka wlazła na krzesełko Etriel, to powiedziała: FUSEK!!! KONIEC TEGO! Żadnych wypasionych nagród JUŻ NIE BEDZIE!
A Fusio: Co jest? wtf??? Odchodze. I odszedł. Dlatego Wariata skumkowana z Lenką daje sam syf i jeszcze mniej obligacji :D
W sumie to genialne posunięcie, niedługo 50% starych pieników przestanie wysyłać swoje multikonta po nagrody na galifrey

Może czas przestać grać i zacząć już szykować się na sezon zimowy, trza pomyśleć już o klejeniu bałwana z kartonu Co wam zimno to polecam
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tak samo uważam, już pierwszy szok nastąpił z rok temu jak Fusek zaczął wrzucać olbrzymie ilości waluty ewentowej, które w sumie były powodem, że jak ktoś robił sobie losy po 48 k miał nie 4 a z 8-10 losowań.
Etriel też lubiła wrzucić sporo waluty ewentowej jak kiedyś nam na arizonie, każdy dostał chyba po 60 k to z wielu innych światów sie pobuntowali gracze, że sie na testy nie załapali
A może jak Lenka wlazła na krzesełko Etriel, to powiedziała: FUSEK!!! KONIEC TEGO! Żadnych wypasionych nagród JUŻ NIE BEDZIE!
A Fusio: Co jest? wtf??? Odchodze. I odszedł. Dlatego Wariata skumkowana z Lenką daje sam syf i jeszcze mniej obligacji :D
W sumie to genialne posunięcie, niedługo 50% starych pieników przestanie wysyłać swoje multikonta po nagrody na galifrey

Może czas przestać grać i zacząć już szykować się na sezon zimowy, trza pomyśleć już o klejeniu bałwana z kartonu Co wam zimno to polecam

Raz, o ile dobrze pamiętam, dałem za bitwę 48k waluty eventowej. Dawanie więcej waluty ma i zalety i wady, nie będę mówił, że byłem super członkiem TWT dający fajne nagrody, bo właśnie fajne nagrody sprawiają, że chcą coraz więcej i więcej i więcej. Jednak tak jak pisałem miało to też swoje dobre strony. Wiadomości typu: Dzięki za nagrody, nie mam szans pozbierąc tyle co inni gracze waluty, dzięki temu mogłem sobie posować z wyższych półek, sprawiły że aż ciepło się na sercu zrobiło ;) Ot co.
I nie, nie sądzę by ludzie masowo przestali wysyłać swoje postacie na Gallifrey, a już szczególnie nie podczas eventów ;)
Nie, nie odszedłem z tego powodu ;)
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Kto cwanym obserwatorem jest to zauważy, że maxwąsik kupuje tony nawozów od marcedely z musco, idealnie na mulciaka taki nawóz gdzie do 9 lvl można narąbać setki produktów. A Wyprodukowane Dyliżansy na Nawaho mimo, że w ilości ponad 100 żadnego nie sprzedanego, wszystko do celów multikonta. Oczywiście nikt nic nie wie, albo wie tylko milczą.
Za to Cię ***Ż*** ludzie lubią, nie każdy gracz ma odwagę pisać oficjalnie o przekrętach jakie się robi na dzikim zachodzie, zostaw te kartony i wracaj do gry, pokaż innymi jak ta gra naprawdę wyglądaI;)
 

I pisze to największy mulciarz w historii westa, WINCYJ mulciaków sobie załóż do swojego nowego rzemiosła
Kto cwanym obserwatorem jest to zauważy, że maxwąsik kupuje tony nawozów od marcedely z musco, idealnie na mulciaka taki nawóz gdzie do 9 lvl można narąbać setki produktów. A Wyprodukowane Dyliżansy na Nawaho mimo, że w ilości ponad 100 żadnego nie sprzedanego, wszystko do celów multikonta. Oczywiście nikt nic nie wie, albo wie tylko milczą.



Mulciaki mulciakami ale to, że ma info o tym co będzie w grze pół roku przed dodaniem to jest sprawa, którą twt powinno się zainteresować bo jest to co najmniej niesprawiedliwe względem graczy.
 

A Wyprodukowane Dyliżansy na Nawaho mimo, że w ilości ponad 100 żadnego nie sprzedanego, wszystko do celów multikonta. Oczywiście nikt nic nie wie, albo wie tylko milczą.
Jak chcesz chętnie ci sprzedam wszystkie,
a2996Ct.png
wisiały tydzień po śmiesznie niskiej cenie i sprzedały się DWA.
 
Status
Zamknięty.
Do góry