Bitwy o Gallifrey - dyskusja

Status
Zamknięty.
Mulciaki mulciakami ale to, że ma info o tym co będzie w grze pół roku przed dodaniem to jest sprawa, którą twt powinno się zainteresować bo jest to co najmniej niesprawiedliwe względem graczy.
Pół roku wcześniej? Żeby było jak mówisz, to najpierw TWT musiałoby dostawać informacje z tak dużym wyprzedzeniem, a tak nie jest.
Dla przykładu, o datach i treści aktualizacji dowiadujemy się przeważnie w tym samym czasie co beta, czasem ze 2-3 dni wcześniej. To samo z eventami.
Jeśli masz na myśli rzemiosło, to informacje o tym, że będą nowe przepisy, pojawiły się z rok temu jak nie wcześniej. Sama etriel o tym wspominała na spotkaniu na TS, były też zapowiedzi na fb.
Jakie to niby inne informacje miały być przekazywane? Jeśli nie chcesz napisać wprost na forum, to możesz do mnie na priv. Może uda mi się wyjaśnić Twoje podejrzenia, a jak nie, to chętnie przekażę szczegóły do CM, bo jeśli istotnie okazałoby się, że ktoś przekazuje informacje, których przekazać nie powinien, to taką osobę powinny spotkać konsekwencje.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Jak chcesz chętnie ci sprzedam wszystkie,
a2996Ct.png
wisiały tydzień po śmiesznie niskiej cenie i sprzedały się DWA.

Hahahahaa, jakiś idiota kupił dwie sztuki, pewnie noob co nie ogarnia tej gry!!111
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Pół roku wcześniej? Żeby było jak mówisz, to najpierw TWT musiałoby dostawać informacje z tak dużym wyprzedzeniem, a tak nie jest.
Dla przykładu, o datach i treści aktualizacji dowiadujemy się przeważnie w tym samym czasie co beta, czasem ze 2-3 dni wcześniej. To samo z eventami.
Jeśli masz na myśli rzemiosło, to informacje o tym, że będą nowe przepisy, pojawiły się z rok temu jak nie wcześniej. Sama etriel o tym wspominała na spotkaniu na TS, były też zapowiedzi na fb.
Jakie to niby inne informacje miały być przekazywane? Jeśli nie chcesz napisać wprost na forum, to możesz do mnie na priv. Może uda mi się wyjaśnić Twoje podejrzenia, a jak nie, to chętnie przekażę szczegóły do CM, bo jeśli istotnie okazałoby się, że ktoś przekazuje informacje, których przekazać nie powinien, to taką osobę powinny spotkać konsekwencje.

Tak jak napisala wariata. Nie dostawaliśmy tak wcześnie informacji o zmianach. A to, że były przesłanki o nowych przepisach to jedynie były przesłanki, co nie oznacza, że IG miało już przygotowany plan działania w związku z przepisami, bo gdyby tak było, to pewnie dodaliby je o wiele wcześniej, a nie dopiero jakieś 3 tygodnie temu. Także uwierzcie mi (a przynajmniej spróbujcie) żaden z graczy nnie mógł mieć pojęcia kiedy i jakie przepisy wejdą do gry, skoro TWT wiedziało o tym niedługo przed ich wejściem ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry