Blokada serwerów rosyjskich ?

Status
Zamknięty.

.Kwiczący Knur.

Blada Twarz
Co Support na to?
Pewnie wielki u...z tego będzie bo piniondz ważniejszy będzie..Kasować konta tych Putinowskich xxx.To najlepsze co można zrobić.Dziękujemy za 10k jouro.Ja dziś z żoną kupiłem dla ukraińskich dzieci różne potrzebne towary.Pil;uchy.kremy kaszki i inne cuda.Ale to i tak jest kropla w morzu potrzeb.Ale jak każdy coś da to będzie dobrze.Czemu nie można się zalogować na te xxx ruskie serwery?. Blokujecie Nas?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Masz rację, aktualnie zwykli Rosjanie nie mający nic wspólnego z Putinem powinni dostać po dupie jeszcze tutaj. Jakże wielka satysfakcja byłaby przy usuwaniu wieloletnich kont tych zbrodniarzy, którzy protestują i są okładani przez własne władze. Trzeba jeszcze wejść na ich serwery i powyzywać ile fabryka dała, może dzięki temu uda im się przetłumaczyć jacy to nie są "źli" przy tym upuszczając swojej złości w bardzo inteligentny sposób. Genialne, więcej takich pomysłów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem Za, Ban ich
Ale pierw wyslijcie mi ich wszystkie bryłki i $ na richmond
 
leżysz i kwiczysz co ma kutas do ozdoby na pasku ,przypominam że kutas to nie tylko penzel do malowania a tak na marginesie tematu nie mieszajpolityki do gry gdzie ludzie grają by oderwać się od realiów :uuu)
Wisi mi i powiewa czy ktoś jest czarny czy żółty mam gdzieś poglądy i przekonania innych o ile tego nie okazują w grze na The West
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Rozumiem Wasze wzburzenie i chęć działania. Z tego co wiem na ten moment nie jest planowane zamykanie rosyjskiego serwera. Z tym wyzywaniem też proszę ostrożnie. Może lepiej skupić się bardziej na uświadamianiu o tym co się dzieje niż na wyzywaniu.
 

zartas

Członek obsługi gry
Dodajmy jeszcze, że na tychże "rosyjskich" serwerach gra również wielu Ukraińców, dlatego ich również by to dotknęło. Wspierajmy, ale nie popadajmy w paranoję. Zamknięcie tych serwerów im nie pomoże, natomiast właśnie one jak i wiele innych sposobów mogą ułatwić kontakt ze stroną rosyjską i pomóc przebić się poprzez putinowską propagandę. Wspierajmy Ukraińców!
 
Dodajmy jeszcze, że na tychże "rosyjskich" serwerach gra również wielu Ukraińców, dlatego ich również by to dotknęło. Wspierajmy, ale nie popadajmy w paranoję. Zamknięcie tych serwerów im nie pomoże, natomiast właśnie one jak i wiele innych sposobów mogą ułatwić kontakt ze stroną rosyjską i pomóc przebić się poprzez putinowską propagandę. Wspierajmy Ukraińców!
A masz jakieś dane/statystyki aktywnych aktualnie tam Ukraińców czy tak o sobie <ocenzurowano>?


//-Moderacja
 

zartas

Członek obsługi gry
Proszę o odrobinę kultury. Mam informację, których podawać osobom spoza TWT nie mogę, za to wystarczą, żebym mógł napisać to co napisałem powyżej.
Sam mógłbyś spotkać tychże graczy gdybyś tam grał. Na międzynarodowym Gonzalesie na pewno również będą :)
 
Masz rację, aktualnie zwykli Rosjanie nie mający nic wspólnego z Putinem powinni dostać po dupie jeszcze tutaj. Jakże wielka satysfakcja byłaby przy usuwaniu wieloletnich kont tych zbrodniarzy, którzy protestują i są okładani przez własne władze. Trzeba jeszcze wejść na ich serwery i powyzywać ile fabryka dała, może dzięki temu uda im się przetłumaczyć jacy to nie są "źli" przy tym upuszczając swojej złości w bardzo inteligentny sposób. Genialne, więcej takich pomysłów.
Tak, powinni. Bo tylko oni mogą obalić ich "prezydenta". Niestety, muszą dostawać w tyłek tak mocno aż wreszcie sobie uświadomią że żyją w bańce, a ich władza karmi ich od lat kłamstwem. Nie ma innego wyjścia.
 
Dodajmy jeszcze, że na tychże "rosyjskich" serwerach gra również wielu Ukraińców, dlatego ich również by to dotknęło. Wspierajmy, ale nie popadajmy w paranoję. Zamknięcie tych serwerów im nie pomoże, natomiast właśnie one jak i wiele innych sposobów mogą ułatwić kontakt ze stroną rosyjską i pomóc przebić się poprzez putinowską propagandę. Wspierajmy Ukraińców!
Gra dla rosyjskich graczy powinna być zablokowana natychmiastowo. Podejmijcie odważne i stanowcze kroki a nie patrzcie na zyski od ruskich. Mastercard, Visa i sklepy takie jak Apple zawieszają działalność w Rosji i The-west dla rosjan tez powinna być zablokowana. A dla graczy z Ukrainy umieście ja na polskich serwerach. Mozną można. Chwała Ukrainie
 

DeletedUser

Gość
Gość
The-west dla rosjan tez powinna być zablokowana.
Bo sie ruskie przejmą tym że nie mogą wejść na gre przeglądarkową... Na bank to wymusi na nich zaprzestanie ataków

A dla graczy z Ukrainy umieście ja na polskich serwerach. Mozną można. Chwała Ukrainie

Ja tutaj żadnych obcokrajowców nie chce. Wystarczy że musze ich znosić mieszkając przy granicy. Może jeszcze im EQ zdonejtuje i $ tak jak to się w realu dzieje ?



Ogarnijcie się ludzie bo przezywacie to wszystko jakby nie wiadomo co się działo. Spamujecie Polskim członkom TWT jak oni mają całe G do gadania w tej sprawie... Jak juz tak Wam zależy to idźcie na niemieckie forum albo zapiszcie się na ochotników walczących o Ukraine - NA UKRAINIE. pif_pafpif_paf

Większość ludzi i tak tylko zgrywa takich co się przejmują losem ludzi ze wschodu bo to jest teraz w "MODZIE" i są z tego korzyści.
 
zamykać? a skąd pinionżki będą? no co wy, można wiele ale odcinać się od biznesu?
jak chcecie popsuć zabawę ruskom to im wrzućcie wyprzedaz oficera unii, nie dośc że zarobicie na tym to w sumie nic to nie zmieni bo już dość zniszczyliście to truchło

ps. Zartas leszczu pozdrów swojego ukochanego cara tam w moskwie
 
Bo sie ruskie przejmą tym że nie mogą wejść na gre przeglądarkową... Na bank to wymusi na nich zaprzestanie ataków



Ja tutaj żadnych obcokrajowców nie chce. Wystarczy że musze ich znosić mieszkając przy granicy. Może jeszcze im EQ zdonejtuje i $ tak jak to się w realu dzieje ?



Ogarnijcie się ludzie bo przezywacie to wszystko jakby nie wiadomo co się działo. Spamujecie Polskim członkom TWT jak oni mają całe G do gadania w tej sprawie... Jak juz tak Wam zależy to idźcie na niemieckie forum albo zapiszcie się na ochotników walczących o Ukraine - NA UKRAINIE. pif_pafpif_paf

Większość ludzi i tak tylko zgrywa takich co się przejmują losem ludzi ze wschodu bo to jest teraz w "MODZIE" i są z tego korzyści.
Odczuwam wstyd i zażenowanie że byłeś w naszym mieście w ogóle.
Śmietnik kompletny, jak ci nie pasuje taka Polska to śmiało, granice na zachód otwarte.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Odczuwam wstyd i zażenowanie że byłeś w naszym mieście w ogóle.
Śmietnik kompletny, jak ci nie pasuje taka Polska to śmiało, granice na zachód otwarte.
Jak Ci nie pasuje moja odpowiedź to się nie udzielaj szczepionkowcu... Mielić jęzorem jedynie potraficie gdy czegoś potrzebujecie, jakoś moje poglądy nie przeszkadzały Ci w żmędaniu ode mnie kaski na cortezy :)

Jak Ci tak przeszkadzam to oddaj mi 1,5kk, wtedy możesz sobie gadac o mnie co chcesz, bo tak to cuchniesz hipokryzją noobku :)

Poćwicz troszkę bo mi do pięt nie dorastasz a podobno szczycicie się że takimi kozakami w te gierke jesteście :) Banda odklejeńców jedynie



Zresztą to nie Ty ostatnio pisałeś coś o wolności słowa ? :p To co tutaj nagle zabraniasz mi pisać swoje odczucia co do obecnej sytuacji ? Jak tak kochasz obcokrajowców to jedź do nich jako ochotnik walczyć za ICH kraj :)

Załosny jesteś magik i żałuje że kiedykolwiek Cie poznałem bocie
 
Jak Ci nie pasuje moja odpowiedź to się nie udzielaj szczepionkowcu... Mielić jęzorem jedynie potraficie gdy czegoś potrzebujecie, jakoś moje poglądy nie przeszkadzały Ci w żmędaniu ode mnie kaski na cortezy :)

Jak Ci tak przeszkadzam to oddaj mi 1,5kk, wtedy możesz sobie gadac o mnie co chcesz, bo tak to cuchniesz hipokryzją noobku :)

Poćwicz troszkę bo mi do pięt nie dorastasz a podobno szczycicie się że takimi kozakami w te gierke jesteście :) Banda odklejeńców jedynie



Zresztą to nie Ty ostatnio pisałeś coś o wolności słowa ? :p To co tutaj nagle zabraniasz mi pisać swoje odczucia co do obecnej sytuacji ? Jak tak kochasz obcokrajowców to jedź do nich jako ochotnik walczyć za ICH kraj :)

Załosny jesteś magik i żałuje że kiedykolwiek Cie poznałem bocie
Wyleciałeś z miasta przed/na początku wojny, nie znałem twoich poglądów na ten temat. Jakbym je znał to byś wyleciał dawno temu.
Znasz w ogóle pojęcie "hipokryzja"? Bo wątpię.
Jedyne co wychodzi z ciebie to ruska onuca, putin lubi twoje myślenie. Napisałbym więcej ale zaraz zartas mi usunie wpis (szczególnie że polubił twój wpis za co powinien z automatu lecieć na xxx z twt).
Nie znasz się na geopolityce, nie masz krzty empatii, że o rozumie i godności człowieka nawet nie wspomnę. HA TFU!

Aha, jeszcze dodam - wystaw coś za 1kk na riczmond to ci "oddam" ten twój wspaniały hajs dla którego ewidentnie żyjesz. Przelewu ci nie zrobię bo chce mieć potwierdzenie tego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Odklejke to obaj macie. Polajkowanie czyjegoś posta nie świadczy o tym że ktoś jest za czy przeciw pomaganiu ukraińcom którzy cierpią w wyniku wojny :)

Równie dobrze @zartas mógł polubić mój komentarz ze względu na adnotację że popisywanie się tym że się pomaga jest teraz w modzie, więc większość ludzi obnosi się z tym że trzeba pomagać bo tak nakazuje ogólno idący trend w społeczeństwie...

Zbyt ograniczeni jesteście żeby normalnie w racjonalny sposób rozróżniać takie kwestie. Wyzywać potraficie a to mi zarzucaliście że jestem patusem :p

Z miasta wyleciałem 28 luty a początek wojny przypisywany jest na 24 lutego, więc te 4 dni miałeś na poznanie mojej opinii zwłaszcza że często pisalismy o tym na miastowym.

Jedyne co wychodzi z ciebie to ruska onuca, putin lubi twoje myślenie. Napisałbym więcej ale zaraz zartas mi usunie wpis (szczególnie że polubił twój wpis za co powinien z automatu lecieć na ryj z twt).
Nie znasz się na geopolityce, nie masz krzty empatii, że o rozumie i godności człowieka nawet nie wspomnę. HA TFU!
Dobrze że Ty masz doktorat ze wszystkiego. Nie myl forum na którym każdy może się wypowiedzieć na dowolny temat z jakimiś rozprawami naukowymi bo żałosny jesteś.

Nigdzie nie napisałem że im nie współczuje, tylko że nie chce łączenia serwerów żeby mi tutaj obcokrajowcy przychodzili. Raz że to nierealne zjasnych przyczyn a po drugie zbyt duży misskomunikejszyn by był pacanie.

Kreujesz się na człowieka wyksztalconego a jesteś zwykłym lewakiem który nie potrafi przyjąć opinii drugiej osoby do siebie, twierdzisz ze tylko Ty masz racje i tyle bocie.


Kakanaka to juz odkleja wyzszego stopnia. Jakie korzysci sa z pomocy uchodzcom? Pytam bo chce wiedziec co mnie omija xD Sam nawet dupy nie ruszysz zeby jakkolwiek pomoc a plujesz na tych, ktorzy to robia. Jestes {ocenzurowano} zwanego "PATRIOTAMI". Moze wyjdziesz {cenzura} uchodzcow na ulice w ramach pomocy? xD
To poczytaj sobie o pomocy dla osób które ich przyjmują oraz o ogólnej opinii społecznej której przykład mamy tutaj :)
Wypowiedziałem się negatywnie i już banda degeneratów jak Wy się do mnie pulta :p Zwykły wabik a łykacie jak pelikany :D Świadczy to tylko o Waszym niezwykle rozwiniętym mózgu :)

A to czy pomagam Czy nie to akurat nie wiesz więc nie wysnuwaj takich teorii do przodu :) A na nikogo nie pluje jak pomaga tj wysyła jakies dary i potrzebne rzeczy do punktów zbiórek czy kaske na fundacje zbiera.. Pluje na tych co się pucują w necie na takich forach jak tu bo to zwykła pozerka.

Wyzywasz kogoś od {cenzura} i się dziwisz że posty masz usuwane ? Kultury się naucz dzieciaku, bo nerwów na wodzy trzymac nie umiesz, co wielokrotnie pokazywałeś nie tytlko tutaj :)

I poczytajcie troche jakie skutki ma szybki napływ ludzi do danego kraju jaki jest w obecnej sytuacji bo gospodarka Polska nie utrzyma milionów nowych ludzi w efektach długofalowych :) Więc ja też dopinguję Panów ze Wschodu aby wygrali z Ruskimi bo ta wojna dotyka naszych portfeli już teraz.

Dopinguję ale walczyć za nich nie będę.

Wiecej się do Was nie odniose bo to poniżej mojej godności jeżeli nie potraficie skleić zadnego argumentu bez wyzywania od śmieci itp.

Gawroński. Szynka wisi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Regis

Blada Twarz
Nikt mi nie usuwa postów, nie wiem o czym ty w ogole piszesz. To, ze nie pomagasz, mozna wywnioskowac z tego, ze, jak napisales, ledwo wytrzymujesz ich obecnosc mieszkajac przy granicy i plujesz jadem, wiec bardzo watpliwa jest jakakolwiek pomoc z twojej strony. Oczywiscie na koniec dnia Kakanaka zawsze baituje ludzi, nigdy nie pisze na powaznie i zawsze trolluje ;)

Pomoc oferowana przez rząd dotyczy osob ktore przyjely uchodzcow pod swój dach, a takich jest znaczna mniejszosc - to w jakim celu piszesz ze wiekszosc pomaga bo to modne i sie oplaca? Plujesz im w twarz, ale mowisz, ze to deszcz. Czy to nie jest zachowanie godne smiecia?

Chyba wiekszosc ludzi doskonale zdaje sobie sprawe ze skutkow dlugotrwalego naplywu migrantow do kraju. Ale co z tego? Od poczatku jest wiadome, ze uchodzcy zostana rozlokowani po całej Unii - wiec to kolejny idiotyczny argument ktory wysnuwasz, zadna niespodzianka.

Jestes marginesem spolecznym. Udowodniles to nie raz, nie dwa, nie trzy i nie cztery. Sposob w jaki sie wypowiadasz na tematy o ktorych oczywiscie masz GIGANTYCZNE pojecie tylko to potwierdza. Ale przeciez ty "tylko wyraziles negatywne zdanie", plujac przy okazji na ludzi, ale to juz nie jest istotne. Nikt nikomu nie każe walczyć, ale odrobina pomyślunku zanim sie cokolwiek napisze w internecie nie zaszkodzi, zwlaszcza tobie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry