Blokada serwerów rosyjskich ?

Status
Zamknięty.
Odklejke to obaj macie. Polajkowanie czyjegoś posta nie świadczy o tym że ktoś jest za czy przeciw pomaganiu ukraińcom którzy cierpią w wyniku wojny :)

Równie dobrze @zartas mógł polubić mój komentarz ze względu na adnotację że popisywanie się tym że się pomaga jest teraz w modzie, więc większość ludzi obnosi się z tym że trzeba pomagać bo tak nakazuje ogólno idący trend w społeczeństwie...

Zbyt ograniczeni jesteście żeby normalnie w racjonalny sposób rozróżniać takie kwestie. Wyzywać potraficie a to mi zarzucaliście że jestem patusem :p

Z miasta wyleciałem 28 luty a początek wojny przypisywany jest na 24 lutego, więc te 4 dni miałeś na poznanie mojej opinii zwłaszcza że często pisalismy o tym na miastowym.


Dobrze że Ty masz doktorat ze wszystkiego. Nie myl forum na którym każdy może się wypowiedzieć na dowolny temat z jakimiś rozprawami naukowymi bo żałosny jesteś.

Nigdzie nie napisałem że im nie współczuje, tylko że nie chce łączenia serwerów żeby mi tutaj obcokrajowcy przychodzili. Raz że to nierealne zjasnych przyczyn a po drugie zbyt duży misskomunikejszyn by był pacanie.

Kreujesz się na człowieka wyksztalconego a jesteś zwykłym lewakiem który nie potrafi przyjąć opinii drugiej osoby do siebie, twierdzisz ze tylko Ty masz racje i tyle bocie.



To poczytaj sobie o pomocy dla osób które ich przyjmują oraz o ogólnej opinii społecznej której przykład mamy tutaj :)
Wypowiedziałem się negatywnie i już banda degeneratów jak Wy się do mnie pulta :p Zwykły wabik a łykacie jak pelikany :D Świadczy to tylko o Waszym niezwykle rozwiniętym mózgu :)

A to czy pomagam Czy nie to akurat nie wiesz więc nie wysnuwaj takich teorii do przodu :) A na nikogo nie pluje jak pomaga tj wysyła jakies dary i potrzebne rzeczy do punktów zbiórek czy kaske na fundacje zbiera.. Pluje na tych co się pucują w necie na takich forach jak tu bo to zwykła pozerka.

Wyzywasz kogoś od śmieci i marginesów spolecznych i się dziwisz że posty masz usuwane ? Kultury się naucz dzieciaku, bo nerwów na wodzy trzymac nie umiesz, co wielokrotnie pokazywałeś nie tytlko tutaj :)

I poczytajcie troche jakie skutki ma szybki napływ ludzi do danego kraju jaki jest w obecnej sytuacji bo gospodarka Polska nie utrzyma milionów nowych ludzi w efektach długofalowych :) Więc ja też dopinguję Panów ze Wschodu aby wygrali z Ruskimi bo ta wojna dotyka naszych portfeli już teraz.

Dopinguję ale walczyć za nich nie będę.

Wiecej się do Was nie odniose bo to poniżej mojej godności jeżeli nie potraficie skleić zadnego argumentu bez wyzywania od śmieci itp.

Gawroński. Szynka wisi
"Kreujesz się na człowieka wyksztalconego a jesteś zwykłym lewakiem" - nic więcej mi nie potrzeba żeby wiedzieć jak bardzo ograniczonym człowiekiem jesteś. Nie pozdrawiam.
 
mam wywalone na głupoty innych i nie zależy mi na opini osób które nie potrafią patrzeć i myślećI:)

tylko jedno zdanie mi przypadło do gustu

InnoGames wyraźnie sprzeciwia się tej wojnie. W InnoGames pracują koledzy zarówno z Ukrainy, jak i z Rosji i wszyscy chcemy aby ta wojna wreszcie się skończyła. OUDOUDOUDOUDOUDOUDOUDOUDOUDOUDOUDOUDOUDOUDOUDOUDOUDOUDOUDOUDOUDOUDOUDOUDOUDOUDOUDOUDOUDOUDOUD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mnie marginesem nazywają a przypomną sobie moje słowa jak <ocenzurowano> :) Bokiem Wam to wyjdzie wkrótce :)

@Mozartgra uważaj bo za byle co już agentem putina jesteś

275234753_377363590575612_7690080594728442311_n.jpg

@Patelkowa jak tą flagę ukrainy wyłączyć z forum bo mnie to razi. Powinna być dla chętnych a nie wymuszona na każdym. Za dużo polityki here.

@zartas mogłeś ocenzurować przekleństwa Mozarta a nie cały post wywalić. Był sensowny :p Ale rozumiem że za dużo klikania by było. No chyba że to nie Ty to pardon

//-Moderacja
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jesli maja miec wieksze prawa niz taki <ocenzurowano> jak ty to ja jestem za.

//-Moderacja

ja sie nie dziwie jak ty (rzekomo) w wojsku jesteś skoro ty samodzielnie myslec nie umiesz i piszesz to co ci rząd narzuci.


W którymś poście miałeś pretensje, ze ktoś ocenia cały naród ruskich z powodu putina a sam oceniasz całe miasto z powodu 1-2 osób ?
Błędnie to interpretujesz, ale rozumiem o czym piszesz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem w wojsku? Ciekawostka! Jak ty mnie doskonale znasz, najpierw wysrywasz ze jestem lewakiem gdzie nimi gardze, a teraz ze jestem w wojsku xD Dorabiasz sobie jakas ideologie zeby ci sie twoje zdanie kupy dupy trzymalo?
to chociaż nadzieja jeszcze jest, że bronią nas kompetentni ludzie.

Nie musze dorabiać ideologii, wystarczy że cie robie jak chce a ty traktujesz pisanie w gierce internetowej jako swoje życie. <ocenzurowano> Powiedz mi bo nie mam pojęcia

Masz za co przeżyć czy kradniesz z darów dla uchodźców ? Chcesz to moge ci przelac kaske na jaką bułke. Chętnie wspomagam marginesy społeczne które mają dwie lewe ręce i nie potrafią na siebie zarobić. Daj znać

//-Moderacja
 

zartas

Członek obsługi gry
Mnie marginesem nazywają a przypomną sobie moje słowa jak za jakiś czas uchodźcy będą mieć większe prawa niż rdzenni obywatele :) Bokiem Wam to wyjdzie wkrótce :)

@Mozartgra uważaj bo za byle co już agentem putina jesteś

View attachment 3393

@Patelkowa jak tą flagę ukrainy wyłączyć z forum bo mnie to razi. Powinna być dla chętnych a nie wymuszona na każdym. Za dużo polityki here.

@zartas mogłeś ocenzurować przekleństwa Mozarta a nie cały post wywalić. Był sensowny :p Ale rozumiem że za dużo klikania by było. No chyba że to nie Ty to pardon

@Kakanaka Z uwagi na wyjątkowość tematu dam tym razem wyjaśnienie, ażeby inni użytkownicy forum powstrzymali się od pisania tutaj podobnych rzeczy.
Niestety znacząca część posta naruszała regulamin forum, które nie jest miejscem do głoszenia różnego rodzaju teorii spiskowych. Jak i również nie zgadzamy się na głoszenie dezinformacji, jakoby uchodźcy mieli jakieś większe prawa w dostępie do służby zdrowia w Polsce. Rzeczona informacja jest jednym z rozprzestrzenianych przez putinowskie władze fake new-sów.

Pamiętajmy o kulturze wypowiedzi.
 
Muszę bo chęć czytania wypocin lewaków z Ignoratnów korci


Ok Dziengi
Dziengi to ty przyjmujesz chyba w formie zapłaty, towarzyszu.
Swoją drogą, "lewaków"? Regis lewakiem :D
A ja nim jestem - i co, ma mnie to obrazić? XD

<Ocenzurowano>
A to jak nazwiesz @zartas jak nie szerzeniem fake-newsów? Może myśleniem "na chłopski rozum"?

//-Moderacja
 

Regis

Blada Twarz
Dzieki zartas ze wykonujesz kozacka robote cenzurujac moje posty, a <ocenzurowano> pelne fake-newsow i propagandy zostawiasz. Jestes kozackim moderatorem, nie mam zadnych zastrzezen do twojej pracy, rob tak dalej. A tak powaznie to jak to jest ze moje "marginesy spoleczne" cenzurujecie, a xxx taki sciek wypisuje na tym forum i nie ma zadnego edita jego postow? xD

A ty xxx jak chcesz przegrywa zobaczyc to popatrz na swoje najblizsze otoczenie, bo zeby takiego narcystycznego kretyna wypuscic trzeba miec talent ;)
//-Moderacja
 

zartas

Członek obsługi gry
Dzieki zartas ze wykonujesz kozacka robote cenzurujac moje posty, a <ocenzurowano> pelne fake-newsow i propagandy zostawiasz. Jestes kozackim moderatorem, nie mam zadnych zastrzezen do twojej pracy, rob tak dalej. A tak powaznie to jak to jest ze moje "marginesy spoleczne" cenzurujecie, a xxx taki sciek wypisuje na tym forum i nie ma zadnego edita jego postow? xD

A ty xxx jak chcesz przegrywa zobaczyc to popatrz na swoje najblizsze otoczenie, bo zeby takiego narcystycznego kretyna wypuscic trzeba miec talent ;)
//-Moderacja
Jeżeli uważasz, że jakiś post nie powinien się tutaj znaleźć/zawiera fałszywą informację/obraża Ciebie lub kogoś to jest taki przycisk "raport".
 
Post został usunięty z powodu naruszenia regulaminu forum.
Ruble wpadły towarzyszu? Swoją drogą, jaki kurs teraz i gdzie wymieniasz?
Tak, w jeden dzień zniszczyli by lotniska. Dokładnie tak jak na Ukrainie? Oh, wait.
Rasija to kolos na glinianych nogach, gdyby nie atomowy straszak to równie dobrze za miesiąc NATO mogłoby siedzieć na Kremlu dzięki kontrofensywie.

//-Moderacja
 
Status
Zamknięty.
Do góry