Blokada zaproszeń

  • Rozpoczynający wątek Eragon 3
  • Data rozpoczęcia

podoba się pomysł

  • nie? ach czyli tak?

    Głosy: 35 79,5%
  • taK? o nie mówisz nie

    Głosy: 9 20,5%

  • W sumie głosujących
    44
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem czemu tego jeszcze nie ma, ale ta funkcja jest bardzo potrzebna.
A mianowicie chodzi o to ze wlaczasz "blokade zaproszen do miasta" i ci 200 noobkow dziennie nie spamuje poczty i raportow z pytaniem czy dolaczysz do ich miasta w ktorym jest 1 osoba i miasto ma 500pkt

Mnie to wkurza !!!!

Powinna byc taka opcja , co wy na to
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sorry, ale nikt Ci nie da w 1 dzień nawet 3 zaproszeń i tu nie chodzi o osobowość tylko o ranking.

Ale dla osób z top 100 to może być rzeczywiście kłopotliwe.

Jestem na TAK!

Pozdrawiam :cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Serio, dłużej zastanawiałam się nad ankietą niż samym topikiem. :D Strasznie to niejasne...

Co do pomysłu, nie wiem czy taka blokada jest konieczna. Dla osób ambitnych każde zaproszenie powinno być miłą niespodzianką. Oznacza to bowiem że ktoś docenił twoją grę i się zainteresował twoją postacią. Każdy rodzaj blokady w jakiś sposób cię izoluje od pozostałych graczy, a to z kolei jest żałosne kiedy jest się w serwisie społecznościowym gdzie właśnie chodzi o współpracę z innymi. :)

Jeśli nie chcesz otrzymywać zaproszeń, wpisz sobie tą informację do opisu. Każdy rozgarnięty gracz go przegląda przed wysłaniem zaproszenia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
rzeczywiscie dla niektorych osob tych bardzij u gory w rankingu to moze byc klopotliwe jestem na tak ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak, każdy powinien sam decydować czy chce otrzymywac zaproszenia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
powinna być opcja nie mam zdania chętnie bym z niej skorzystał
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Kiedyś był podobny temat Opcja szukaj nie gryzie!tylko połyka w całości...
 

DeletedUser

Gość
Gość
A to już teraz wiadomo na co zagłosować :eek: Jestem na tak :cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
trochę nieczytelna ta ankieta, po co taka opcja? jeżeli widzisz wiadomość "Dołączysz" lub "Zapka" opcja usuń nie gryzie, to samo z raportami :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak ale jak ktoś jest na 1 pozycji w rankingu to ze 200osób dziennie pisze mu czy chce do miasta
 

DeletedUser5420

Gość
Gość
spoko jestem na TAK albo na nie ale to było chyba na tak więc na tak
 
Status
Zamknięty.
Do góry