Bonus urodzinowy 2023 - Dyskusja

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Jak się wam podobają prezenty z okazji 15 lecia The West ?

Zrzut ekranu z 2023-04-28 20-08-43.jpg

Osobiście spodziewałem się jakiegoś ubranka, broni, konika, albo czegoś szczególnego, np. nowy avatar z jakiejś puli (np. 10 rodzajów) przydzielany losowo.
Gdybym miał oceniać, to chyba jedynie VIP na 3 dni i 250 OPU są całkiem do rzeczy, reszta to świecidełka. Moneta 15th przy ostatnim secie Billa Claiborna bardzo słabiutko wypada, ale dla nowych graczy może być przydatna, póki nie zdobędą lepszych ubranek. Faktem jest, że są jeszcze rzeczy co przywracają "siły witalne" ale jak dotąd nigdy mi ich nie zabrakło więc są dla mnie zbędne, a jak już nie ma to 1h w hotelu i można ruszać dalej. Co do dalszej części to się nie wypowiadam, bo bonusy na serwerach włączą jutro dopiero.
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
.Zrzut ekranu z 2023-04-29 11-41-28.png

Jak na razie najbardziej odczuwalny to bonus prędkości +100% oraz bonus doświadczenia z prac +50% i tak by mogło być cały czas :D
Co do reszty to praktycznie nie czuć różnicy, a wykonuję tylko złote prace 1h, widocznie 25% to zbyt mało żeby dało się poczuć.
 
Nagrody nie są takie złe, co mieli dać set po 1000 umiejętności do wszystkiego lub 1000% doświadczenia??? Oczywiście, że mogliby dać, ale tutaj na tw nie ma czegoś takiego jak inflacja itp. Jak to mówię lepszy Wróbel w garści niż gołąb na dachu wszystkim się nie dogodzi. Pozdrawiam :)
 
Te pkty co mają po 25% bonusy powinni zrobić na 50% by bardziej były odczuwalne a nie tak słabo, lepiej by mogli się postarać by tach graczy co już zaraz mają w planach odejść jeszcze powstrzymać.
 
Te pkty co mają po 25% bonusy powinni zrobić na 50% by bardziej były odczuwalne a nie tak słabo, lepiej by mogli się postarać by tach graczy co już zaraz mają w planach odejść jeszcze powstrzymać.
Szczerze to jakis bonus na 3 dni nikogo nie przekona zeby zostac xD Tu po prostu nie ma nowego contentu, a jak juz jest to rujnujacy kompletnie cos, co akurat dobrze funkcjonuje
 
Do góry