Bonusy

  • Rozpoczynający wątek fazolec79
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam.Jeżeli mam na np. szarą czapkę (+8 punktów pływanie) i zaczynam jaką prace gdzie z tą czapką mam np 14 punktów pracy i w trakcje pracy zmienię ja na coś innego to czy to ma wpływ na rozpoczętą już prace?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie jestem pewien ale jeżeli algorytm oblicza ile dostaniesz za co na początku pracy to nie jednak jeżeli na końcu pracy to najprawdopodobniej tak. Trzeba się spytać kogoś od skryptu jak ten algorytm dokładnie działa. A sprawdzić się tego tak dokładnie nie da. Bo na początku sprawdza czy możesz więc jak tą informacje zapisuje i potem odtwarza to można. ( ale zamotałem :D najlepiej sam sprawdź i napisz)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli w trakcie wykonywania danej pracy próbujesz zmienić przedmiot powodując w ten sposób spadek punktów pracy potrzebnych do wykonywania danego zajęcia poniżej jednego punktu to gra automatycznie blokuje taką możliwość.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli w trakcie wykonywania danej pracy próbujesz zmienić przedmiot powodując w ten sposób spadek punktów pracy potrzebnych do wykonywania danego zajęcia poniżej jednego punktu to gra automatycznie blokuje taką możliwość.

czyli zmiana przedmiotu w trakcje pracy ma wpływ na poziom zdobytego doświadczenia i dolarów.Dobrze zrozumiałem twoja wypowiedz?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli dany przedmiot dodaje Ci punkty do pracy ,to w czasie pracy już nie możesz go zmienić. Gdyż skrypt na to nie pozwala.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli dany przedmiot dodaje Ci punkty do pracy ,to w czasie pracy już nie możesz go zmienić. Gdyż skrypt na to nie pozwala.

jak nie mogę? mogę jeżeli tylko suma punktów pracy będzie dalej powyżej 1.Ale ja o to nie pytałem czy mogę czy nie ale czy ma to wpływ na doświadczenie i $
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie ma to żadnego wpływu na doświadczenie oraz $$$
 
Status
Zamknięty.
Do góry