Brak informacji

Dlaczego nie poszło info o której można latać ? To że 28 jest po 00:00 to nie znaczy że łaskawie nie można było napisać że można latać. Eventy jak się zaczynają to też o 00;00 czy o 10 rano ? Bo mi się wydaje że startuje o 10.. A do tego nawet info nie było o której można latać a ja nie będę pilnował admów którzy raz na dzien sa na gonzalesie żeby się coś was zapytać.

Wiec ataki nocne nie powinny być brane pod uwagę


Drugi etap rozpocznie się 28 czerwca. 27 czerwca jest dniem dla opiekunów, który będzie polegał na sprawdzeniu ekwipunków, raportów, ewentualnym dogadaniem się z drużynami - jeśli ktoś o czymś zapomniał, otrzyma od opiekuna szansę na szybkie zamknięcie zadania.

Gdzie tu jest godzina podana od której można latać ? To że nowy dzień jest po 00:00 nie zobowiązuje CM do nie podania godziny ..

Jak nie to zamknij cie ten chory event i będzie spokój narobiliscie burdelu sami
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
bez jaj, miały być godziny meczy ustalane a nie każdy lata jak chce, są ludzie co grają 0 4 nad ranem, to co wszyscy mają do tej h siedzieć i pilnować? czy wy naprawde nie umiecie niczego zorganizowac normalnie?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser32142

Gość
Gość
Witam wszystkich

Drogi Selux, jaka mucha cie ugryzła ?
Jak czasami się zgadzamy, tak teraz nawet nie wiem co napisać, bo jestem w szoku, taki mądry człowiek oczytany i nie wpadł na pomysł żeby się zapytać opiekuna czy saportu o kilka szczegółów dodatkowych. I nawet zdziwiony ze dzień się zaczyna o północy a nie jak się obudzi :)
Daj sobie spokój, wypij coś na nerwy czy weź tabletkę, nie wiem, ale się już nie poniżaj no bo szkoda naprawdę.

A co do godzin: nocnych, porannych... to wybaczcie no ale nie którzy maja swoje życie i są na grze w godzinach wolnych a nie według słońca

Jeszcze trochę i będą reklamować na pojedynki i bitwy fortowe w złych godzinach.... teraz to już chyba macie wszystkich przeciwko wam.

Pozdrawiam
 
Harcerz ale nie mam zamiaru szukać adminów których niema na serwerze , albo jak są to innych niema to jak miałem się zapytać ???

Jak wchodzą na na 1 min i zaraz wychodzą więc wiąże się to z cudem zapytanie się o co kolwiek :)

Eventy jak się zaczynają to o 10 a to jest Event tak przynajmniej pisze i pisało więc skoro zaliczają to do eventu to chyba event ma jakieś zasady prawda ?
 

DeletedUser32142

Gość
Gość
Ja tez nie szukam, jest opcja w ustawieniach pomoc i tam pisze, jak czegoś mi brakuje, czy czegoś nie rozumie. Trza trochę z głową popracować, ta animacja nie jest organizowana przez nasze TWT ale z innego kraju i porostu mogą być błędy w tłumaczeniu, czy nie dopisane szczegóły zapomniane przez organizatorów tej animacji i dodane po jakimś czasie, każdy człowiek ma prawo się pomylić.
Dobrze widziałem błędy TWT FR jak dostawali informacje od TWT PL na temat mistrzostw fortowych w zeszłym roku, bo niestety jest ta granica języka i kwestia zrozumienia. Bo TWT pomiędzy sobą komunikują w języku angielskim, to błędy mogą się pojawić po obu stronach.
Zauważ, ze my tez źle zrozumieliśmy sposób obrony, bo pominęliśmy pierwszy temat z regulaminem ze trzeba wygrać z dwoma zawodnikami, ale nic się nie stało poprawiłem atakując drugiego i luz :)
Jak dla mnie to nie jest ewent tylko animacja, dodatek do gry aby nam pozwolić wygrać fajne itemy które wyszły na TW 2 lata temu na mistrzostwa świata piłki nożnej, i gdzie trzeba było płacić duzą kasę np spodenki piłkarza na FR kosztowały 80€☺
To nie dziw się ze są ludzie którzy dają z siebie wszystko co mogą żeby wygrać bo nie każdego stać na takie cacko, nawet siedzieć po nocach, są wakacje szkoła się skończyła.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam pytanie czy ktoś może ogarnąć ten burdel i zrobić porządek. Bo po prostu ręce opadają, adminów nie ma. i to wygląda tak

selux zrobił drogę i jessie go zaatakował, i wychodzi ze ten cały zjazd był daremny, więc selux zaczął go raz jeszcze, przekazał piłkę mi i jessie pokonał mnie, ale wkleja raport z 2 pojedynków w 2 różnych jazdach. Jakaś porażka, nikt tego nie nadzoruje, część teamów nawet nie biega tylko zbiera jagody, czy to ma wyglądać tak że mamy siedzieć do 4 nad ranem żeby coś zrobić?
 
Do góry