Brawo za sw1

Starzy weterani prawie cało miasto ban za multi ,,nareszcie dobry krok szkoda że tak póżno ,,
czas na lasy państwowe ,,
mulciaki zniszczyły tą gre a teraz nie ma z kim grać i tracicie zarobek ,,,oj nie dobrze dla firmy ,,szkoda że tak póżno ,,było by wiecej uczciwych

aż wszedłem zobaczyć xDD
Smutek że ludziom unia na 3 pospada :>

Ale i tak pewnie unbany dla każdego za pare dni jak nie godzin, skoro chłopaka barbie nie zbanowali jak to na kazdym sw w swoim mieście ma po 2-3 multi to i ich nie zbanują, bo kto by im płacił :p

Za duże koryto aby je odciąć nagle

Boskiemu się odkleiło xd.
To nie mulciaki zabiły grę tylko brak rozwoju owej gry tą grę zabiło. Widać jaka z ciebie zawistna <ocenzurowano> skoro cieszy cię że bany poleciały. Ale i tak życzę ci dobrego lekarza w nowym roku

//-Moderacja

i dobrze ze bany poszly

Ja wole mniej graczy ale uczciwych niż 30 multi kenika
z multi korzyści ma 1 osoba nie caly serwer wiec klej tam otwory bo przeciąg masz

powiedz nam Kankaaka co wiesz o świecie Nr1? ::}
nie masz zielonego pojęcia jak ludzie grają kiedy się bawiąoops!

nawet boski Cie oleje nie licząc KONIU

Post został usunięty

Odklejony jesteś to Twoje wiadomości są usuwane, po pierwsze 1 wiadomośc pod rząd a Ty walisz już kilka, naucz sie pisac w 1 wiadomości to problemu nie będzie... a kolejna kwestia, po cholere wyzywasz :p

inna sprawa wyzywać a inna przeklinać, Ty wyzywasz a ja przeklinałem, dlatego ja dostałem cenzure a Ty usunięte

proste, ale nie ogarniesz tego bo jesteś ograniczony po tym co widze

//-Moderacja

Boskiemu się odkleiło xd.
To nie mulciaki zabiły grę tylko brak rozwoju owej gry tą grę zabiło. Widać jaka z ciebie zawistna <ocenzurowano> skoro cieszy cię że bany poleciały. Ale i tak życzę ci dobrego lekarza w nowym roku

//-Moderacja
lekarz to ci powiedział że nie ma szans na uratowanie połowy twego mózgu ..i bedny żuczku bedziesz dalej grał z połową