Brawo za sw1

Starzy weterani prawie cało miasto ban za multi ,,nareszcie dobry krok szkoda że tak póżno ,,
czas na lasy państwowe ,,
mulciaki zniszczyły tą gre a teraz nie ma z kim grać i tracicie zarobek ,,,oj nie dobrze dla firmy ,,szkoda że tak póżno ,,było by wiecej uczciwych
 

DeletedUser

Gość
Gość
aż wszedłem zobaczyć xDD
Smutek że ludziom unia na 3 pospada :>

Ale i tak pewnie unbany dla każdego za pare dni jak nie godzin, skoro chłopaka barbie nie zbanowali jak to na kazdym sw w swoim mieście ma po 2-3 multi to i ich nie zbanują, bo kto by im płacił :p

Za duże koryto aby je odciąć nagle
 
Boskiemu się odkleiło xd.
To nie mulciaki zabiły grę tylko brak rozwoju owej gry tą grę zabiło. Widać jaka z ciebie zawistna <ocenzurowano> skoro cieszy cię że bany poleciały. Ale i tak życzę ci dobrego lekarza w nowym roku



//-Moderacja
 

DeletedUser

Gość
Gość
i dobrze ze bany poszly

Ja wole mniej graczy ale uczciwych niż 30 multi kenika
z multi korzyści ma 1 osoba nie caly serwer wiec klej tam otwory bo przeciąg masz
 
powiedz nam Kankaaka co wiesz o świecie Nr1? ::}
nie masz zielonego pojęcia jak ludzie grają kiedy się bawiąoops!

nawet boski Cie oleje nie licząc KONIU
 

DeletedUser

Gość
Gość
Post został usunięty


Odklejony jesteś to Twoje wiadomości są usuwane, po pierwsze 1 wiadomośc pod rząd a Ty walisz już kilka, naucz sie pisac w 1 wiadomości to problemu nie będzie... a kolejna kwestia, po cholere wyzywasz :p

inna sprawa wyzywać a inna przeklinać, Ty wyzywasz a ja przeklinałem, dlatego ja dostałem cenzure a Ty usunięte

proste, ale nie ogarniesz tego bo jesteś ograniczony po tym co widze


//-Moderacja
 
Boskiemu się odkleiło xd.
To nie mulciaki zabiły grę tylko brak rozwoju owej gry tą grę zabiło. Widać jaka z ciebie zawistna <ocenzurowano> skoro cieszy cię że bany poleciały. Ale i tak życzę ci dobrego lekarza w nowym roku



//-Moderacja
lekarz to ci powiedział że nie ma szans na uratowanie połowy twego mózgu ..i bedny żuczku bedziesz dalej grał z połową
 
Do góry