Bulid pod PVP

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25442
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser25442

Gość
Gość
Witam, szukałem na forum takiego tematu lecz wszystkie były sprzed paru lat. Wiadomo że było mnóstwo aktualizacji, nowych setów itd. jaka waszym zdaniem jest najlepsza droga prowadzenia postaci 100% pvp ? Broń lepiej biała czy strzelecka ? I co najważniejsze jak staty rozdawać ? Ogólnie bardziej bym uderzał w broń białą (nigdy jeszcze nie robiłem postaci pod białą) ponieważ w przypadku broni strzeleckiej zawsze dochodziłem do momentu kiedy postać strzelała całkiem dobrze ale co mi po tym skoro miałem 1500hp i padałem po 2 pojedynkach :D Z góry wykluczam granie (nie pamiętam czy tak się na to gadało) orkiem bo kompletnie mi to nie siada ;) Co też ważniejsze jaki set najlepiej wybrać ? Kiedy ja składam swoją postać na s1 to bardzo pożądany był Pinter, potem zaraz wszyscy przenieśli się na Bakera na którego nie było mnie stać. Aktualnie dalej latam w secie Pintera z bronią palną i zastanawiam się nad "nadrobieniem" mojej postaci do obecnie pasujących pojedynkowiczów. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam 19Matrix20 :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry