C.O. Jones

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Brak zmasowanych ataków spowodował, że nikomu nie udało się uśpić żadnego z członków gangu. Szkoda, ponieważ atak w stylu dawnych ataków na miasta (jeszcze zanim powstały forty) spokojnie by wystarczył żeby uśpić nawet herszta.

Poza nagrodami pieniężnymi z listów gończych, przyznane zostaną nagrody w postaci medali. Medale zostaną dopiero wykonane przez autorów gry, więc nie mamy wpływu na to kiedy będą one dostępne. Nie nastąpi na pewno przed wprowadzeniem wersji 1.30. Prosimy o cierpliwość.

Osoby które pokonały członków gangu więcej niż raz (w nawiasie liczba zwycięstw):

  • sssiwy (4)
  • Daro373 (3)
  • Długi Dżon (3)
  • Józio (3)
  • robkoo (3)
  • szwagier007 (3)
  • Foxy Lady (2)
  • IceMan27 (2)
  • jugoton1 (2)
  • Kruk Smierci(2)
  • matiolos (2)
  • menli (2)
  • Pojedynker (2)
  • yzerman (2)
  • Zubra (2)

Wyróżnienia przyznane przez członków gangu (za starania, wkład, zaangażowanie, itp.) dla:

  • Długi Dżon
  • Józio
  • Mentos.
  • Pojedynker
  • E2rd
  • bogusHM
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ponieważ medale nie weszły tak jak obiecywałem wraz z 1.30 a żeby nie zostawić sprawy eventu niezałatwionej, to mogę Wam zaproponować:

Opcja 1
Dalsze czekanie na medale.

Opcja 2
Osoby z 3 zabiciami: 150 bryłek i dwa z przedmioty do wyboru
Osoby z 2 zabiciami: 100 bryłek i jeden przedmiot do wyboru
Osoby wyróżnione: jeden przedmiot do wyboru.

Oczywiście jeżeli ktoś jest wyróżniony oraz posiada zabicia jest traktowany jako posiadający zabicia, czyli lepszy wariant.

Jeżeli ktoś się zdecyduje wybrać opcję 2 to proszę mi wysłać na S1 na PW co konkretnie wybrano. Jeżeli ktoś wyśle PW na S1 do mnie, to zakładam, że czeka na medal. Mój nick na S1 to Onufry :p
Nie wiem w tej chwili kiedy (i czy) te medale będą :-(

Przedmioty do wyboru:

ss20110104165942r.jpg


ss20110104170706.jpg


ss20110104170747.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry