"Całkowity reskill"

  • Rozpoczynający wątek ArHoL
  • Data rozpoczęcia

Ocena

  • 6 - świetny pomysł

    Głosy: 48 16,2%
  • 5 - bdb. pomysł

    Głosy: 32 10,8%
  • 4 - dobry pomysł

    Głosy: 57 19,2%
  • 3- średni pomysł

    Głosy: 46 15,5%
  • 2 - słaby pomysł

    Głosy: 30 10,1%
  • 1 - zupełnie niepotrzebne.

    Głosy: 84 28,3%

  • W sumie głosujących
    297
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się ten pomysł nie podoba, niech będzie tak jak jest!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podoba mi się ten pomysł, więc dałem 6, ale prędzej będzie wprowadzony reskill za bryłki, bo na bryłkach twórcy zarabiają, a na kasie nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi to za bardzo się nie podoba ,lecz z drugiego punktu widzenia może to być całkiem całkiem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wreszcie dobry pomysł przyznam się ze też mam problem z umiejętnościami i może nie chce wydawać kasy na bryłki:mel:WIELKIE TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest to stosunkowo dobry pomysł, ale trzeba go jeszcze dopracować. ::):
Ogólnie to jestem na TAK ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za łatwioznowo:p ten temat był poruszany wiele razy, za każdym razem większość głosów była na nie...
Temat jak dla mnie przynajmniej do zablokowania, bo coś takiego jest na becie, a programiści obiecali tego nie wprowadzać
 
Trzeba było dobrze rozdawać.To że stworzysz pomysł i 75 % będzie za to nie znaczy że to wprowadzą.A w okresie świątecznym (teraz) można chyba zrobić reskill za bryłki. Temat do zamknięcia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem zdecydowanie za chodziarz suma jest chyba zbyt wielka. Gdyby to było 25 000$ to był by to już odpowiedni koszt, zwłaszcza że to tylko jeden raz na całą grę...
Jestem tez przeciwny Premium! To nie uczciwe, zwłaszcza że wielu ludzi nie będzie wyrzucało pieniędzy w błoto, żeby znaleźć się w top:&: (mówię tu zwłaszcza o ludziach którzy nie zarabiają!)
 

DeletedUser24599

Gość
Gość
wlasnie zalezy jak sie na to patrzy :p
ja osobiscie dam 4, bo w sumie mi to obojetne :)
 
Dobry pomysł. To lepsze niz reskill za brylki ale innogames i tak tego pewnie nie wprowadzi ze wzgleda na zyski z kupna brylek
 

DeletedUser18323

Gość
Gość
Skoro już odkopano ten temat to się wypowiem.

Jeżeli gracz jest niedoświadczony, a gra istnieje już około 3 lata to powinien ruszyć 4 litery i poszukać sobie poradników które niemalże opisują krok po kroku co należy robić dzień za dniem.

Jeśli te kilkadziesiąt a nawet paręset bryłek z ankiet nie zadowoliło was z zmniejszeniem dwu, cztero a nawet sześcio krotnie początkowej ceny reskilu to stwierdzam iż zbyt wygórowane zachcianki macie.

Jak już to bym dozwolił co najwyżej na jeden bezpłatny, całkowity reskil do 20lvl, po tym lvl opcja przepadałaby.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na NIE!
Gdy pojedynkowicz robi np colta co mnie czeka na 8 serwie za kilka dni robi RESKILL np. 50 umek bo tyle brakuje do jakiejś potrzebnej pracy.robi to i ma koszt szamana od 50$ umka dochodzi do 50 i ma koszt 18 tysi za wszystko a potem gdy wraca pod pojedynki płacze i zbiera kase.
A jak by było to co w temacie było, będzie zbyt uproszczone.Może kase na reskill można będzie dostac gratis co?
 

DeletedUser27647

Gość
Gość
Nie, nie i jeszcze raz nie.

50 tys. $, to suma, którą przy odrobinie starania się i szczęścia uzbieram w 2-3 dni.
Jest to zbyt duże ułatwienie. Wtedy skille by się szamotały to na prawo, to na lewo i by nie było ustatkowania.

Wtedy to na dobrą sprawę gracz byłby wszechstronny i przy odrobinie gotówki mógłby "wszystko" robić sam.
A, że the-west to gra zespołowa(np. budowa miast- jedni je budują-boby, drudzy je chronią-pojedynkowicze, a jeszcze inni walczą o forty miasta-fort-owcy). Tak, ułatwiłoby to grę i dyskryminowałoby to między innymi bobów. Dlatego, że jakiś fortowiec zrobiłby sobie na parę dni reskill i wszystko dałby w budowanie, a po skończeniu budowy z powrotem na fortowca, niby bob ma bonusy, ale na pewno jego rola by spadła.

Po drugie, szybkość nabijania expa niewątpliwie by wzrosła. Co też nie jest na miejscu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
1.Odebranie dużego zysku IG,wręcz ogromnego
2.50k to odpowiednio handlujący gracz zdobywa w tydzień,dla chcącego nic trudnego
Tak więc,oczywiście-na nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wreszcie dobry pomysł przyznam się ze też mam problem z umiejętnościami i może nie chce wydawać kasy na bryłki:mel:WIELKIE TAK

Ty nie chcesz wydawać, a INNO chce się z czegoś utrzymywać... pomysł za Chiny nie przejdzie... na NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
murchin - po raz drugi

1-Gold.jpg


Dla reszty postów po 2011

5-Gold.jpg


Panowie, temat od dawien dawna jest nieaktualny, dodatkowo reset szamana za bryłki i darmowy reskill w 1.33 co raczej rozwiązuje problem...

dziękuje to wszystko
 
Status
Zamknięty.
Do góry