cały śnieg dzikeigo zachodu

Status
Zamknięty.
jak mam traktować ten event czyli jak go skończyć. mam informacje że już zebrałem odpowiednia liczbę śnieżek co ułatwiło wykonanie zadań i otwarciu wypadających przedmiotów. w zapałce eventy to zadanie u mnie widnieje jako nie zakończone. Czy będzie możliwość jego skończenia ,jeżeli zauważyłem jest to zadanie powtarzalne wiec można je skończyć. Też by się przydał licznik zebranych śnieżek aby każdy wiedział ile ich ma. też nie wiem czy je dobrze wykonywałem bo nie wiem czy licznik zaliczał znalezione czy otwarte śnieżki. Jeszcze jedno pytanie gdzie w czy w tym zadani też wypadały karty kolekcjonerskie i gdzie można sprawdzić w osiągnięciach że są widoczne.
 
Osiągnięcie, które widnieje w zakładce Eventy, czyli "Cały śnieg Dzikiego Zachodu" jest osiągnięciem z zeszłego roku i tylko w zeszłym roku można je było zdobyć za zebranie 40 śnieżek. Liczyły się do tego osiągnięcia śnieżki znalezione w pracy, a nie otwarte.
W tym roku można znaleźć 70 małych śnieżek, które pomimo podobnego wyglądu i nazwy, są innym przedmiotem. Za ich zebranie nie ma osiągnięcia, a zatem nie ma też licznika. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć, czy zebrał już wszystkie, może napisać do supportu.
Karty kolekcjonerskie można znaleźć w małych śnieżkach. Osiągnięcie za zebranie wszystkich pięciu jest osiągnięciem ukrytym, tzn. stanie się widoczne, dopiero po zebraniu wszystkich kart. W związku z tym, nie ma niestety możliwości aby sprawdzić, które karty już się zdobyło.
 
Sumie no masz rację brak tego w kartach kolekcjonerskich, a szkoda zawsze to jakiś dodatek w osiągnięciach :D
 
Szkoda tylko, że nie wszyscy są w stanie zebrać te karty do kolekcjonera :) Brak możliwości wystawiania tych kart na targu jest idiotyczne.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ponadto za ukończenie zadania z siedimoma siostrami tez dostaje się kilka kart, a ostatnio również na Gallifrey dałem Wam po parę kart.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Zapominasz o kulturze osobistej i szacunku do innych nie wspomnę o przestrzeganiu regulaminu nie tylko na forum zapominasz, że kij ma dwa końce, jeden wsadzę ci między nogi byś latał jak czarownica, a drugi do buzi byś nie stękał więcej głupot tej nie uczą w necie, ale przechodzi w genach, boje się pomyśleć kto był dawca takiego potoku myślenia.
Temat odnosi sie do osiagniecia z kart za zebranie wszystkich sniezek a nie o laure dla czlowieka ograniczonego w tym konkursie pewnie dawno wygrales moze tylko sprawdz ostatnie aktualizacje czy nie przescigna CiE KTOS INNY ::P
 
Dziękuję serdecznie za kasowanie obiektywnych postów. Lubrzan, wróć, prawilny operatorze tego grajdoła! //

co do tematu - karty odblokują, śnieżki dostępne na targu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam, takie małe pytanie: Co się stanie ze śnieżkami po zakończeniu eventu jeśli ich nie otworzę ?
 
ot co moderator umie - przyjść i usunąć niewygodne posty.

IG kazało ? :Dflame!!

Narobiliscie burdelu to teraz ktoś musi zawas to ogarnąć haha oops!
 
brak licznika , wprowadzanie w błędy graczy , nie kompetentny dobrany zespół - nic dodać nic ująć - cyrk na kołach
 
Tak Inno zrobiło może, dlatego by pisać do supportów i zmusić GM do pracy :p

Sprawdzą w parę minut https://support.innogames.com/connect/west/pl/pl_PL

Ja bym tylko chciała dodać, bo widzę że jest to często mylone, kim jest GM i co należy do jego obowiązków.
GM to osoba, która zagląda na czaty, pisze specjalnym tzw. smerfowym kolorem i której jedynym zadaniem jest rozmowa z graczami oraz szeroko pojęta pomoc, odpowiadanie na pytania, zbieranie opinii, skarg, zażaleń itd. Taka osoba może ustawiać tematy na czatach głównych, być na saloonie 1 i 2 równocześnie, dawać tymczasową blokadę na czat i tyle. Nic więcej. GMem może być każdy: redaktor, moderator, skryba, supporter.
Obsługa supportu to inna, osobna funkcja. Podział administracyjny, kto który świat obsługuje, znajduje się tutaj. GM nie musi być opiekunem danego świata w supporcie i na odwrót, supporter nie musi być GMem na świecie, nad którym sprawuje opiekę.

To tyle, a ponieważ to temat o śnieżkach, to dodam jeszcze, że również żałuję, że nie ma tym razem licznika i tak jak Anioł111 napisał, jeśli ktoś chce się dowiedzieć czy zebrał już wszystkie małe śnieżki, to może napisać do supportu. Potwierdzam, sprawdzimy to ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry