Call of Duty: Black Ops 2

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Pojawiła się oficjalna zapowiedź Black Opsa 2. Największymi innowacjami będą: rozgrywka w przyszłości, nieliniowość (?!) oraz budowany od podstaw tryb multiiplayer, który ma promować e-sport, co mi osobiście bardzo się podoba. Co sądzicie o nowej odsłonie CoDa? Premiera 13 listopada.

Jeśli o mnie chodzi to zmiany rozpatruję na plus, wreszcie jakiś przełom w serii, ale po świetnym Black Opsie spodziewałem się raczej bezpośredniej kontynuacji w realiach zimnej wojny, tym bardziej, że informacjami o Operacji Charybdis otwarli sobie drogę do bezpośredniego sequela. Pocieszam się tym, ze osadzenie gry w 2025 roku nie oznacza obecności kosmicznych gadżetów - wszystkie elementy uzbrojenia maja być konsultowane ze specjalistami w tej dziedzinie. Krótki mówiąc inwazja laserowych karabinów i maszyn kroczących rodem z Gwiezdnych Wojen nam nie grozi. Nieciekawie wyglądają tylko te drony i pojazdy :/

Link do pierwszego oficjalnego zwiastuna: http://www.youtube.com/watch?v=mAWlMAqt_Po
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak pierwszy raz usłyszałem o BO2 to myślałem, że padnę. CoD w 2025? Co za s**t! Ale po dłuższym rozpatrzeniu sprawy wg mnie nie powinno być tak źle, bronie mają być "zwykłe", a nie jakieś miotacze plazmy i już jest +. Ciekawe jak będzie wyglądał MP ale BO2 jest dość zachęcające jak dla mnie.

///edit
Ciekawie mogą się też zapowiadać "powroty do przeszłości" w fabule.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry