Call of Duty

  • Rozpoczynający wątek Ares28
  • Data rozpoczęcia

Grasz w którąś z odsłon CoD?

  • Słyszałem o tym ale nie gram.

    Głosy: 6 26,1%
  • Nie lubię FPS-ów.

    Głosy: 0 0,0%
  • A co to takiego?

    Głosy: 1 4,3%
  • Gram najczęściej w trybie Single Player.

    Głosy: 7 30,4%
  • Gram najczęściej w trybie Multi Player.

    Głosy: 5 21,7%
  • Gram w oba tryby.

    Głosy: 4 17,4%

  • W sumie głosujących
    23
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Kto lubi gry FPS na pewno słyszał o sławnej serii Call of Duty.
 

DeletedUser7941

Gość
Gość
Mi sie najbardziej podoba "Call of Duty World at War" fajna grafika, efekty itp.
A najlepsze jest ta misja sekretna po skonczeniu gry "Zombie NIght" hihi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Call of duty to najlepsza gra tego typu. Jak narazie przeszedlem 4 razy Call of Duty 2 , przeszedlem tez Call of Duty 4 i Call of Duty WaW. Z roku na rok mimo krytyki sa coraz lepsze odslony moim zdaniem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja przeszlem 2,4 i 5 a teraz gram w multi w 4 i robie pistolety maszynowe na zlote
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przeszedłem 1 jakieś 10 lub więcej razy, dodatek united offensive chyba raz, 2 parę razy. Najgorsze jest jednak to coś co teraz wydają jeeeeej no tragedia totalna, call of duty 4 i world at war to coś strasznego, czemu? Przenieśli to do teraźniejszości i walczy się z jakimiś terrorystami, cs'a z tego zrobili x_x zepsuli klimat 2 wojny światowej. :mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
4 to owszem że terroryzm, ale World at War powróciło do tematyki II wojny światowej, niezpomnianym momentem tej części jest zniszczenie na końcu Wermahtu i wzniesienie Rosyjskiej flagi na miejsce niemieckiej
 

DeletedUser

Gość
Gość
A mi najbardziej podobała się 4 ;]. Przeszedłem wszystkie części oprócz WaW. 2 jakoś niespecjalnie mi się podobała, jedynka była bardzo dobra (pod względem grywalności), UO też było bardzo dobre. Szkoda tylko, że 3 nie ma na PC :(.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co za dziecko zaznaczyło A co to jest?

Ja lubi najbardziej 4 spoko multi jest
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jedyne z 5 razy przeszedlem
dwojke tez z 5 i teraz tez w nia gram
 

DeletedUser2832

Gość
Gość
W piątce jak zobaczyłem dodatkową misję - nachodzi cię fala nazistowskich zombi, to mnie normalnie rozbroiło:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
5 to jest 4 w czasach drugiej wojny jedyna innowacja to odpadające kończyny od ciała oraz efekty używania miotacza ognia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przeszłem cod 2, 4 i 5 stwierdzam że do Multi lepsze jest cod4 przynajmniej mi się bardziej podoba :)
Cod 5 waw nawet spoko ale jednak dla mnie 4 lepsza
cod 2 gralem tylko w singa i mi sie bardzo podobało
 

DeletedUser11199

Gość
Gość
ja gralem w cod 1 2 i 4 ( 1 przeszlem ok 29razy 2 ok 15razy a 4 ok 2razy ) ale najbardziej lubie 4 a szczegolnie misje co mam szczelac z prawie km do Imracha Zachajewa (dla niewtajemniczonych to on stworzyl bobme atomowa ktora rozsadzila ktores z panst wojny ale nie jestem pewien ktore ale chyba Irak albo Iran lub moze to byl Kazachstan albo cos)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Call of Duty 1 i do tego multiplayer... Klasyka, po prostu miodzio. :rolleyes: Polecam wszystkim.
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
ja grałem w CoD1 na singlu :) naprawdę świetna i wciągająca gierka ;)
 

DeletedUser12899

Gość
Gość
grałem w wszystkie częśćci tej gry ba pc
1 x1 (x1 oznacza ilość przejść tej gry)
UO x1
2 x4
3 - nie na pc ale kolega przerabia z psp na pc
4 x1
5 x1

najlepsza 5, UO i 4
 

DeletedUser

Gość
Gość
Super gra. Teraz robią "6" modern warfare 2 , lepsza grafa niż w 5 a podobno mniejsze wymagania :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja wrócę do tematu. Mam problem. Grając w CoD'a 2 po niemcach zawsze pozostawał ślad krwi na ścianie lub na ziemi. Gdy był u mnie młodszy kuzyn zminimalizowałem tą "grozę wojny" i wyłączyłem krew... ale teraz nie mogę jej ustawić ponownie ;/ Proszę o pomoc na privie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry