Cecha vs 2 Umiejętności

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27903
  • Data rozpoczęcia

Pytanie zawarte w poście

  • 2 Umiejętności

    Głosy: 46 52,3%
  • Cecha

    Głosy: 29 33,0%
  • Są równe

    Głosy: 13 14,8%

  • W sumie głosujących
    88
Status
Zamknięty.

DeletedUser27903

Gość
Gość
Zastanawia mnie jakie jest wasze zdanie na ten temat.
Korzyści chyba są dla wszystkich wiadome.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zaznaczyłem cecha, jedynie w przypadku gry fortowcem lepiej brać dwie umiejki;)
 

DeletedUser27903

Gość
Gość
A ja myślałem, że dwie umiejki dadzą więcej np w Wędrownym Handlarzu czy Plądrowania niż jedna cecha ;)
Patrzymy na to samo a widzimy co innego :)
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
Dokładnie, do prac cecha, do fortów umiejki ;)

Hmmm... a o pojedynkach zapomniałeś? To mnie właśnie smuci, że ludzie pomijają je w ostatnim czasie. Tylko forty, forty, forty...

Ja wybrałem 2 umiejętności. Mam wtedy więcej możliwości co mogę z tym zrobić (dać w unik, unik+cel, cel itp.)
 
A ja myślałem, że dwie umiejki dadzą więcej np w Wędrownym Handlarzu czy Plądrowania niż jedna cecha ;)
Patrzymy na to samo a widzimy co innego :)


To tylko dwie ze 125 prac ;)



Hmmm... a o pojedynkach zapomniałeś? To mnie właśnie smuci, że ludzie pomijają je w ostatnim czasie. Tylko forty, forty, forty...

Ja wybrałem 2 umiejętności. Mam wtedy więcej możliwości co mogę z tym zrobić (dać w unik, unik+cel, cel itp.)

A wiesz, w miarę specjalnie opuściłem, bo nie wiedziałem co lepsze. Teoretycznie umiejki i przy nich bym obstawał ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
każdy wie że pojki to już nie to samo co kiedyś i forty w chwili obecnej są najlepszym zajęciem (bynajmniej dla mnie) co do pytania, tak jak poprzednicy w zależność od tego kim chcesz być.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zabłysłeś inteligencją piękny kawalerze ::DD: każdy wie że pojki to już nie to samo co kiedyś i forty w chwili obecnej są najlepszym zajęciem (bynajmniej dla mnie) co do pytania, tak jak poprzednicy w zależność od tego kim chcesz być.

A z Ciebie piękny górnik :)

Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej.

Pojedynki są lepsze (więcej expa) niż bitwy (jak dla mnie).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Expo, expo nie rozumiem takich ludzi, ja wole mniej expa a chociaż dobrze się pobawić niż siedzieć w monotonnych pojedynkach. Na górnika się nie nadaję- klaustrofobia ::)):
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jaka to frajda w pojedynkach atakować fortowca , jesli już kogoś atakujecie atakujcie takich jak wy , wystarczy sprawdzać mniej więcej w rankingu pozycje. Wtedy macie dreszczyk emocji czy wygracie czy nie a nie atakujac fortowca wynik jest znany od początku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry