Chodzący trup

Czy uważasz, że Blackfoot potrzebuje migracji?

  • Tak

  • Nie

  • Nie mam zdania


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Dzień dobry
Chcę poruszyć temat, który już wiele razy był poruszany a jednak nadal stoi w miejscu. Mianowicie prosić szanowne dowództwo o przeprowadzenie migracji z tego chodzącego trupa jakim jest Blackfoot. Jestem imigrantem ze świata 2 jednak mam wrażenie, że w ostatnich chwilach tamtego świata działo się więcej niż aktualnie "dzieje" się tutaj. Forty świecą pustkami, sojusze są cieniami dawnych siebie,
- Na chwilę pisania tego tematu jest 690 ofert na targu (większość od kilku osób hurtowo wystawiających produkty),
- Na serwerze "istnieją" 134 miasta, z czego około 30 ma powyżej 1 (jednego) mieszkańca (większość z tych 30 nie ma ich więcej niż 5), tylko cztery miasta mają ich 10 lub więcej,
- Na czatach hula wiatr, po za ofertami wymian nic się nie dzieje,
-Nie chcę rzucać liczbami, których nie jestem w stanie zweryfikować jednak wydaje mi się, że większość aktywnych graczy (mówiąc aktywnych mam na myśli takich bez czerwonej kropy i wiecznego urlopu) jest kontami pod wymiany i loterie,
- Bitwy fortowe są już bitwami tylko z nazwy, średnia frekwencja na fortach nie wystarcza nawet do wypełnienia połowy slotów na maluchach. Na Gallifreyu bywa ok. 100 osób,

2020-04-18 (1).png2020-04-18 (2).png2020-04-18 (3).png2020-04-18 (4).png2020-04-18.png


Mówiąc krótko nic za bardzo się nie dzieję. Handel po prostu istnieje, forty po prostu istnieją, świat po prostu istnieje, jednak nie mogę powiedzieć żeby któraś z tych rzeczy rzeczywiście żyła. Sam około rok temu zrobiłem sobie przerwę od Westa i po powrocie muszę niestety stwierdzić, że Blackfoot dalej tkwi w tym samym marazmie. Nie zmieniło się absolutnie nic. Bynajmniej nie na lepsze.

Nie wiem kto jest osobą decyzyjną więc zwrócę się ogólnie. Szanowne IG proszę o przemyślenie sprawy. Nie jestem pierwszą osobą, która prosi o zdecydowanie działanie.

Pozdrawiam
dolotto
 
Niestety kolego,ale musiałby zdarzyć się cud żeby były migracje, nie tylko Bf ma deficyt aktywnych graczy,szanse na cokolwiek marne.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Nie wiem kto jest osobą decyzyjną więc zwrócę się ogólnie. Szanowne IG proszę o przemyślenie sprawy. Nie jestem pierwszą osobą, która prosi o zdecydowanie działanie.
Nie ma chyba takiej osoby... jest excel i tajemniczy wykres pokazujący ile graczy jest online (a jak to się mierzy to niestety nie wiem... może @Lenka222 odpowie). Jest magiczna granica aktywnych kont na serwer i dopóki excel nie zaświeci się na czerwono z braku aktywnych graczy, dopóty nie będzie migracji. Co zrobić by migracje były częstsze? Przestać grać... większość z tych ,,aktywnych" kont to jagodziarze pod wymiany... zamróźcie je na jakiś czas, wtedy excel zacznie krzyczeć i IG może coś zrobi (przykład s11 i cheyenne, popatrzcie ile czasu minęło od aktywacji migracji do jej wyłączenia...).
Może w powyższej wiadomości są jakieś błędy merytoryczne (bo to może nie excel decyduje, ale ten zły i niedobry CM co chce uprzykrzyć życie graczom), za wszystkie przepraszam i oświadczam, że nie były celowe !oooooo!

Więc czy pojawi się migracja z BF? To raczej nie zależy od głosów na forum ( https://forum.the-west.pl/index.php?search/803/&q=migracja&c[title_only]=1&o=date poprzednie tematy raczej za dużo nie wskórały)
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Nie ma chyba takiej osoby... jest excel i tajemniczy wykres pokazujący ile graczy jest online (a jak to się mierzy to niestety nie wiem... może @Lenka222 odpowie). Jest magiczna granica aktywnych kont na serwer i dopóki excel nie zaświeci się na czerwono z braku aktywnych graczy, dopóty nie będzie migracji. Co zrobić by migracje były częstsze? Przestać grać... większość z tych ,,aktywnych" kont to jagodziarze pod wymiany... zamróźcie je na jakiś czas, wtedy excel zacznie krzyczeć i IG może coś zrobi (przykład s11 i cheyenne, popatrzcie ile czasu minęło od aktywacji migracji do jej wyłączenia...).
Może w powyższej wiadomości są jakieś błędy merytoryczne (bo to może nie excel decyduje, ale ten zły i niedobry CM co chce uprzykrzyć życie graczom), za wszystkie przepraszam i oświadczam, że nie były celowe !oooooo!

Więc czy pojawi się migracja z BF? To raczej nie zależy od głosów na forum ( https://forum.the-west.pl/index.php?search/803/&q=migracja&c[title_only]=1&o=date poprzednie tematy raczej za dużo nie wskórały)

Czyli wystarczy, że gracze przestaną grać na jakiś czas i wszystko samo się naprawi?
To takie proste :p
My przestajemy klikać, IG wyłącza światy, my znowu zaczynamy grać, oni znowu uruchamiają nowe i tak w kółko...
 
Ale czemu mielibyśmy nie wydawać pieniędzy, na tak wspaniałe loterie.
Przecież to jest takie cudowne, takie przemyślane.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Miejmy nadzieję, że zwycięską :p

Bardzo tajemniczy jesteś...
A powiedz, ten ban ohio to na zawsze ? Czy będziesz składać odwołanie ? Troche szkoda tych pieniędzów które tam poszły, chyba że jesteś majętnym mężczyzną i to dla Ciebie groszaki. To wtedy możesz mnie sponsorować ok_:)ok_:)ok_:) Umiem gotować i sprzątam po sobie jak coś ^^
 
Do góry