Chowanie się czy Zakładanie Pułapek

  • Rozpoczynający wątek dida1007
  • Data rozpoczęcia

DO CZEGO ŁADOWAĆ ?

  • CHOWANIE SIĘ

    Głosy: 37 24,3%
  • ZAKŁADANIE PUŁAPEK

    Głosy: 115 75,7%

  • W sumie głosujących
    152
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
MAM PYTANIE MAM KLASĘ POSZUKIWACZ PRZYGÓD I NIE WIEM CZY ŁADOWAĆ DO CHOWANIE SIĘ CZY DO ZAKŁADANIA PUŁAPEK.


BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ
 

DeletedUser

Gość
Gość
lepsze prace które dają duzo expa są z zakładaniem pułapek, natomiast te które potrzebują chowania sie to mają wiecej szczęscia i kasy sie wiecej zdobywa
 

DeletedUser6383

Gość
Gość
Zależy, jakie chce mieć prace - na szczęście, czy na expa
 

DeletedUser

Gość
Gość
To zależy ja to wszystko do dowodzenia daję ;) bo dużo expa daje i kasy :) ALE LEPSZE JEST ZP :)
 

DeletedUser8160

Gość
Gość
Zakładanie Pułapek lepsze,ponieważ masz prace o wiele bardziej opłacalne pod względem EXPA.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ZP (mam 20 lvl moge już Kradnąć konie i polować na wilki a na 23 zaczne polować na grizzly :D)
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Ja proponuję dawać w dwie inne cechy w sprawność manualną i dodatkowo dla ekspa w zakładanie pułapek i jedziemy do przodu jeden dzien w plądrowanie potem misiek grizzly a następnie kojot i tak w kółko.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja proponuję dawać w dwie inne cechy w sprawność manualną i dodatkowo dla ekspa w zakładanie pułapek i jedziemy do przodu jeden dzien w plądrowanie potem misiek grizzly a następnie kojot i tak w kółko.

Nie lepiej wilki? :p
Wilki lepsze pod względem expa i odblokowują się szybciej ;)
 

DeletedUser2832

Gość
Gość
Na s6 mam poszukiwacza, którym od początku ładuję w chowanie się. na 43 lvlu mam takie prace jak: ochrona wozu osadników, polowanie na wilki, plądrowanie zwłok, poszukiwanie skarbu, napad. Za kilka poziomów będę miał polowanie na gryzzli i włamanie. Ogólnie prace są wg mnie dobre - średnio expa, dużo szczęścia i nawet dużo kasy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ZP-Najlepsze

na 11 lvl mam już zakładanie pułapek na bobry połów ryb i Polowanie na indyki
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chcesz mieć swoja postać czy kopie cudzej ? ;)
Najlepiej weź przejrzyj wszystkie dostępne prace, wybierz sobie jedna (z najtrudniejszych) za cel i ładuj w potrzebną do nich umiejkę.
Z tych 2 co podałeś to na ZP dostaniesz szybciej i więcej expa. Na chowaniu masz ciekawsze (pojęcie względne) prace.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zakładanie pułapek, ale później na 63lvlu będziesz miał misje rajd, z której można wytrzasnąć laskę. Tam na początku trzeba mieć 50 chowanie się.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na 67 lvl jest zadanie rajd, dla ścisłości. Po za tym tam można z bonusem, takżę nie widzę problemu, ponieważ itemami podciągniesz sobie do 50, najlepiej z tego co pamiętam to setem indianina.
 

DeletedUser9369

Gość
Gość
Jeżeli chcesz wybrać tylko z tych dwóch wal w zakładanie pułapek. Ale ja bym polecał tak :
3 lvl zakładanie pułapek, 1 lvl chowanie się
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wale w zakładanie pułapek ,aż do polowania na grizli żeby dawało doświadczenie a potem na strzelanie do Łowca nagród dla kasy pod koniec bendziesz miał napad na pociąg który ma dużo szczęścia .Jak masz te dwie prace to już wal nadal w strzelanie taktyka i refleks do pojedynkowania się.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja daję w pułapki do polowania na grizzly a potem w zaskocznie i prace:
Polowanie na grizzly
Pracuj jako żołdak
Napad na wóz pocztowy

Ale zaznaczyłem Pułapki
 

DeletedUser

Gość
Gość
chowanie się najlepsze bo:
prace z wyskim szczęściem i kasą
exp tez niezły okolice 60 poziomu bardzo dużo prac powyżej 350 punktów pracy na doświadczenie i szczęscie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chowanie się. Będziesz wtedy miał dodatkowy + przy bitwach o fort
 
Status
Zamknięty.
Do góry