Cichy smutek (Noc jest ciemna)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32142
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser32142

Gość
Gość
Witam,

Jest takie fajne zdanie w stylu yoda :D

Osiągnij Znachor punktów w profesji 600.

Wydaje mi się ze lepiej by to brzmiało

Osiągnij 600 punktów w profesji Znachor.
 
Byłby super, gdybyśmy mieli taką możliwość. Niestety nie mamy.
Tak samo jest z zadaniem -> załóż: osioł
Tym razem jest to kwestia kodów, nie zaś samego tłumaczenia. Staramy się, aby wprowadzić tu tłumaczenie.
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Mam inne pytanie co do tego zadania.
Jak mam zrobić drugi quest Cichy smutek (noc jest ciemna) wymagane wbicie pkt rzemiosła
Skoro mam 701/700 możliwych?
http://scr.hu/0hf3/7zauw
 
Chomik, napisz wiadomość do supportu, bo to raczej nie jest błąd ogólny a coś indywidualnego. Powinno z automatu zaliczyć ten wymóg.
 

DeletedUser14898

Gość
Gość
Czy wbicie punktu rzemiosła to jest właśnie ten drugi wymóg w zadaniu? Bo jesli tak to mimo wbicia pkt. zadnie mam niezaliczone...
 
nie znam znachora, ktory zaliczyl to zadanie bo kazdy ma 0/1

no ale etriel wie lepiej ze jest to indywidualny blad

kompromitujesz sie kobieto
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Mi szanowny jegomość odpisał,że nie spełniam jakiegoś drugiego wymogu.
Ciekaw jestem jakiego,ponieważ inny gracz mając kucharza nie miał dodatkowych wymagań.No ale,wiedzą lepiej i nie powiedzą bo nie i już.
 
Na etapie zadania Cichy smutek są dwa warunki do spełnienia:
- Znachor punktów w profesji 600.
- : 0/1

Dziwne - bo dla kowala pod ": 0/1" jest Karczowanie lasu 5h,
a dla znachora? Inne profesje też mają ukrytą tą część zadania?
 

DeletedUser14898

Gość
Gość
W zadaniu jest ewidentny błąd. Od supportu otrzymałam odpowiedź, że błąd ten jest naprawiany, kolega który napisał ticketa również dostał taką odpowiedź. Także jedyne co pozostaje to czekać aż naprawią.
Szkoda tylko, że w chwili kiedy support dostaje informację o tego typu błędach nie pisze na forum jakiegoś oficjalnego komunikatu. Ludzie się tylko niepotrzebnie motają szukając podpowiedzi jak wykonać to zadanie...
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
To mnie w wała robił "kolega" z supportu.Dostałem odpowiedź,że mam szukać wskazówki w poprzednim q.
Palenie janka z zadaniami i doniczkami jak sam pampampam bo inaczej nie można się już o tych "przypadkowych defektach" wypowiedzieć.
Siedzą pod miotłą i cicho sza .
Czekam z niecierpliwością i przebieram łapkami za kolejnymi zadaniami powtarzalnymi :D
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
A czy żeby mieć kolejne zadanie po "Decyzja o czymś małym" trzeba mieć coś w ekwipunku? Nie pokazuje mi kolejnego zadania, support pisze, że już powinno u mnie działać, ale nic nie ma. I teraz nie wiem czy ja jestem jakaś nie teges i nie umiem, czy po prostu dalej mam zepsute?
 

DeletedUser31433

Gość
Gość
To moze ja cos napisze...

Pobieramy questa w Saloonie.. idziemy do miasteczka widmo...

mamy w eq dowolny nowy przedmiot: miod pitny, schowek, duchowa muzyka, latarnia ... pobieramy zadnie ... konczymy zadanie.. bo spoelniamy wymagania...

i tu juz sa schody ...

Jelsi jestes kowalem musisz miec latarnie w EQ zeby pojawilo Ci sie kolejne zadanie 600 pkt rzemiosla i 5h karczowania lasu

Jelsi jestes kucharzem musisz miec miod w EQ zeby pojawilo Ci sie kolene zadanie 600 pkt rzemisola i nie wiem co...

Jesli jestes rymarzem musisz miec schowek w EQ zeby pokawilo Ci sie kolene zadnie 600 pkt rzmeisla i 5h sadzenia nasionek

Kucharz i znachor maja cos 0/1 .... cokolwiek to jest ...

zobaczcie ze jesli pozbedizecie sie swoich przepisow, anulujecie zadnie to ono zniknie z miasta widmo !! zaloze sie ze rzemioslo wam zalicza.. pojawia sie na szaro tylko nei zalicza wam drugiego wymogu 0/1...

poczytajcie tresc zadania... na 99% jest to jakas praca... u mnie jako kowla abylo napisane ze maly chlopiec schowal sie pod drzewem stad karczowanie lasu ... u was musicie poszukac czegos w okolicy... kosciola ...

Modlitwa nie działa, otwarice ksociola tez nie, buodwa domu misyjnego nie daziala... zostaje: misjonarze, kopanie grobow, pracuj jako grabarz... tylko to mi sie nasuwa zwiazane z kosciolem

Probowac nei zaszkodzi... nie chodzi tu raczej o produkt bo kazdy ma chyba wszystko w EQ ...

Pozdrawiam


PS produkt rzemisola tylko pozwala na pojawinie sie zadnia, nie jest on wymogiem do jego skonczenia !!

Mam nadizeje ze cos pomoglem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22944

Gość
Gość
Ja mam pytanie z innej beczki, zadanie ma limit czasowy? Nie umiem się doszukać, a brakuje mi dość sporo do 600 punktów rzemiosła...
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Ja mam pytanie z innej beczki, zadanie ma limit czasowy? Nie umiem się doszukać, a brakuje mi dość sporo do 600 punktów rzemiosła...

Nie powinno być ograniczone czasowo,jest w osiągnięciach z rzemiosłem.Chociaż możemy się wszystkiego spodziewać.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
U mnie sprawa wyglada tak że jako ze jestem kowalem to bodajże miałem wybor albo miód albo latarnia. Zadanie zakończyłem a kolejne juz mi się nie pokazało.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
U mnie sprawa wyglada tak że jako ze jestem kowalem to bodajże miałem wybor albo miód albo latarnia. Zadanie zakończyłem a kolejne juz mi się nie pokazało.

No to masz to samo co ja. Oddałam miód zamiast muzyki. Podobno dlatego nie ma dalszej części. Dostałam odpowiedź, że jak będę miała w eq muzykę to się kolejna część pojawi.
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
nie ma co się doszukiwać, zadanie zawiera błąd zgłoszony do naprawy .
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
No to masz to samo co ja. Oddałam miód zamiast muzyki. Podobno dlatego nie ma dalszej części. Dostałam odpowiedź, że jak będę miała w eq muzykę to się kolejna część pojawi.

To jak tak to zaraz kupię latarnie, jak nic się nie stanie to support mi zwrócić ma kasę.
 
Do góry