Cichy wielbiciel

Dyskusja w 'Pytania' rozpoczęta przez użytkownika Miss Anna, 13. Lut 2018.

Poleć tę stronę

1. Miss Anna

Miss Anna

Docenione treści:
    10
    Zrobiłam zadanie powtarzalne, ale mam 150 poziom i nie wiem, czy otrzymałam doświadczenie. Serc nie widzę, więc liczę, że jutro mi je dodacie.

2. Lenka222

Lenka222 Zespół The West

Docenione treści:
    79
    Proszę o w tej sprawie kontaktować się z supportem. Na forum nic nie pomożemy ;)

3. Miss Anna

Miss Anna

Docenione treści:
    10
    Poproszę o dodanie mi jutro serc albo o zwrot kul. Na 1 świecie usunęliście te zadania z saloonu, ale na reszcie nadal wprowadzacie w błąd graczy.

4. Wojcieszy

Wojcieszy

Docenione treści:
    77
    Ryly?
    Na forum ogłoszenie jest, że event startuje 14.02, w grze nie ma żadnej hmm.... wzmianki? o tym, że event wystartował wcześniej (z prac nie lecą serca, nie mamy licznika, nie mamy loterii, nagród, wymagań itp.), a ktoś robi zadanie na serca? To tak jakby był wyścig w mieście, tory do biegu przygotowane, ale jeszcze hala zamknięta, poza jednym oknem... ktoś wchodzi przez okno, przechodzi cały dystans i liczy na to, że dostanie medal... :)

ReFresh04 i wariata17 lubią to.
  5. Miss Anna

Miss Anna

Docenione treści:
    10
    Zimowy Skarb i Magiczny świat ruszyły dawno po Bożym Narodzeniu, Wojcieszy ::P nawet w Polsce wszyscy rozebrali choinki, a na TW Święta [o_O] Serca mi dodano 14 lutego, pierwszy raz TWT przyznał się do błędu [o_O]