Cichy wielbiciel

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22095
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22095

Gość
Gość
Zrobiłam zadanie powtarzalne, ale mam 150 poziom i nie wiem, czy otrzymałam doświadczenie. Serc nie widzę, więc liczę, że jutro mi je dodacie.
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Poproszę o dodanie mi jutro serc albo o zwrot kul. Na 1 świecie usunęliście te zadania z saloonu, ale na reszcie nadal wprowadzacie w błąd graczy.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Poproszę o dodanie mi jutro serc albo o zwrot kul. Na 1 świecie usunęliście te zadania z saloonu, ale na reszcie nadal wprowadzacie w błąd graczy.
Ryly?
Na forum ogłoszenie jest, że event startuje 14.02, w grze nie ma żadnej hmm.... wzmianki? o tym, że event wystartował wcześniej (z prac nie lecą serca, nie mamy licznika, nie mamy loterii, nagród, wymagań itp.), a ktoś robi zadanie na serca? To tak jakby był wyścig w mieście, tory do biegu przygotowane, ale jeszcze hala zamknięta, poza jednym oknem... ktoś wchodzi przez okno, przechodzi cały dystans i liczy na to, że dostanie medal... :)
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Zimowy Skarb i Magiczny świat ruszyły dawno po Bożym Narodzeniu, Wojcieszy ::P nawet w Polsce wszyscy rozebrali choinki, a na TW Święta [o_O] Serca mi dodano 14 lutego, pierwszy raz TWT przyznał się do błędu [o_O]
 
Status
Zamknięty.
Do góry