odrzucony Classic the west

Czy powinni stworzyć the west classic na stałe bez żadnych aktualizacji???+


  • W sumie głosujących
    25
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Witam od maja do czerwca br. Wprowadzono świat classic the west. Jest to sentymentalna podróż do kolebki the west. Fajnie gdyby taki jeden świat zostawili na stałe już dużo osób o to pytało, wiem że sporo osób powie nikt nie będzie grał zdechly świat itd. Mi chodzi mianowicie, aby każdy miał możliwość podróży w przeszłość tego clasycznego świata. Jak to wszystko wyglądało od podstaw itd. Świat dużego nakładu by nie wymagał, żadnych aktualizacji itd. Poprostu takie aktywne muzeum-świat The west.
Screenshot_20230514_122720.jpgScreenshot_20230514_120330_com.android.chrome_edit_491360730647418.jpgScreenshot_20230514_120925_com.android.chrome_edit_491335872732318.jpgScreenshot_20230514_122200_com.android.chrome_edit_491313915243259.jpgScreenshot_20230514_122208_com.android.chrome_edit_491304016458885.jpgScreenshot_20230514_122215_com.android.chrome_edit_491294297013574.jpg
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Zbieranie tytoniu po 2 godziny, świetna zabawa
Przecież możesz zbierać po 10 minut, 30 minut, 1 godzina, 2 godziny. Nie rozumiem, czemu narzekasz, zamiast najpierw sprawdzić. Osobiście popieram pomysł, bo to kawał historii i warto sobie poklikać w stylu retro, a mam wrażenie, że tam jest większa aktywność, niż tutaj obecnie ;)

Zrzut ekranu z 2023-05-15 02-04-03.png
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Co do serwera to nie można go stworzyć bez aktualizacji, bo te zawsze są wymagane i to minimum trzeba wykonać, bo wszystko wokół się zmienia. Pytanie jeszcze jak z utrzymaniem tego, bo to też są koszta i, mimo że popieram pomysł, to nie wiem, czy producent będzie skory utrzymywać starą wersję z przychodu, jaki daje nowa. Bardziej logiczne byłoby, wprowadzenie symbolicznego abonamentu na grę tam lub jako bonus na określony czas po zakupie bryłek w bieżącej wersji.
 
Przecież możesz zbierać po 10 minut, 30 minut, 1 godzina, 2 godziny. Nie rozumiem, czemu narzekasz, zamiast najpierw sprawdzić. Osobiście popieram pomysł, bo to kawał historii i warto sobie poklikać w stylu retro, a mam wrażenie, że tam jest większa aktywność, niż tutaj obecnie ;)

View attachment 4221
Nie mam co sprawdzać bo grałem i dobrze wiem że TW przed 2.0 to było jeszcze większe dno niż teraz
 
W sumie mogli by dać taki mini wkład pakiet przykładowo 10 zł na 3msc. Ale bez żadnych aktualizacji, aby gra zachowała pierwotną wersję jak zaczynała właśnie na tym polega cała magia tego klasycznego świata:))

Dużo osób nie docenia teraz the westa tym bardziej nie docenia tego klasycznego świata. Właśnie cały myk polega na tym, że nie ma setow każdy przedmiot jest na wagę złota. Trole będą zawsze hejtować i nie będzie się dużo rzeczy podobać, tak macie prawo i nie musicie w to grać. Prawdziwi wierni fani the west zrozumieją, ze taki świat to coś wyjątkowego taka podróż sentymentalna i docenią każdą aktualizacje na nowych serwerach widząc ten klasyczny świat.

Jak widać trochę graczy w to gra, nawet pojedyncze miasta na tak rozległych pustkowiach robią furorę ok_:)
Screenshot_20230515_131334.jpg
 
W ogóle robisz kolejną ankietę która znowu zostanie oszczana. Twoje poprzednie propozycje gdzieś w ogóle poszły?
Forum jest po coś każdy ma możliwość wyrażenia opinii , ALE ZASTANAWIA MNIE JEDNO JEŚLI WY CIĄGLE NARZEKACIE JĄCZYCIE TROLUJECIE TO PO CO GRACIE W TW?? PO CO TUTAJ JESTEŚCIE ? NARZEKACIE NA ADSMINISTRACJE? UMIECIE TYLKO JĄCZYĆ NIC WIECEJ ??? JESLI WAM SIE NIE PODOBA GRA W TW TO NIE GRAJCIE NIE WCHODZCIE NA FORUM I PO SPRAWIE JAK WAS TO BOLI I MECZY

To wręcz komiczne jak człowiek daje jakieś propozycje to źle źle źle zamiast je zmodernizować wspólnymi siłami to tylko po co , niepotrzebne hejt itd itp. ja wiem nie wszystkie moje pomysły są rewelacyjne nie dogodzę wszystkim ,ale wasze marudzenie zamieńcie w modernizacje pomysłu .Jest tutaj duża grupa ludzi co tylko hejtuje i robi martyrologię z the westa żal mi was. Normalnie ADMINISTRACJA POWINNA WSZYSTKIM TAKIM LUDZIĄ NA FORUM WRĘCZYĆ OSIĄGNIĘCIE ,, MĘCZYBUŁA ''
 
Nie mam co sprawdzać bo grałem i dobrze wiem że TW przed 2.0 to było jeszcze większe dno niż teraz
Bylo lepsze, ale to akurat efekt skali. Masa graczy sprawiala, ze sie fajniej gralo, teraz jako gra samo w sobie jest lepsze bo ma wiecej kontentu, ale juz jako calosc nie sprawia tyle przyjemnosci co kiedys.

@XIUXIU JESLI CI SIE NIE PODOBA NASZE JĄCZENIE TO NIE GRAJ NIE WCHODZ NA FORUM I PO SPRAWIE JAK CIE TO BOLI I MECZY

A poza tym te propozycje, ktore skladasz to juz widzialem 10 razy i zadna sie nie przebila. Nie ma modelu zarobkowego w tw 1.0 zeby sie komus chcialo to utrzymywac dla 10 osob na dluzsza mete
 
@XIUXIU JESLI CI SIE NIE PODOBA NASZE JĄCZENIE TO NIE GRAJ NIE WCHODZ NA FORUM I PO SPRAWIE JAK CIE TO BOLI I MECZY
Ja to ogólnikowo napisałem ,widać za bardzo bierzesz pewne rzeczy do siebie . Czytaj całość ze zrozumieniem wszystko co napisałem, a nie wyrywasz coś tam z kontekstu , gdzieś napisałem że mi się to nie podoba , że nie chce grać ? Dałem alternatywną propozycję , a czy przejdzie czy nie to już drugorzędna sprawa
 
Ja to ogólnikowo napisałem ,widać za bardzo bierzesz pewne rzeczy do siebie . Czytaj całość ze zrozumieniem wszystko co napisałem, a nie wyrywasz coś tam z kontekstu , gdzieś napisałem że mi się to nie podoba , że nie chce grać ? Dałem alternatywną propozycję , a czy przejdzie czy nie to już drugorzędna sprawa
Nie przejdzie np. TEMAT ZAMYKAM
 

kruK629

Członek obsługi gry
Zgodnie z regulaminem działu propozycji:
Propozycja będzie mogła zostać zaakceptowana w przypadku min. 70% głosów na "tak" (popierających propozycję) z min. 30 głosów w danej propozycji.
Propozycja zostanie odrzucona, jeśli przeważać będą głosy na "nie" (niepopierających propozycji).
Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry