Coś Więcej Niż Muzyka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26589
  • Data rozpoczęcia

Jaki jest Twój stosunek do Muzyki?

  • Kocham

    Głosy: 45 53,6%
  • Uwielbiam

    Głosy: 21 25,0%
  • Lubię

    Głosy: 16 19,0%
  • Nie przepadam

    Głosy: 1 1,2%
  • Nienawidzę

    Głosy: 1 1,2%

  • W sumie głosujących
    84

DeletedUser

Gość
Gość
Może pochwalisz się jakimiś swoimi najlepszymi kawałkami, jakie uwielbiasz ? :)
Ja kocham Reggae - całą tą kulturę i muzykę :)
oj dużo, by tu wymieniać :).
Miuosh - "Piąta Strona Świata" feat. Jan "Kyks" Skrzek
Fokus & Gutek- Wszystko będzie dobrze
Paktofonika & Gutek - Ja to ja
Indios Bravos - Zmiana
Zdrowa Woda - Twój szept
Boombox - Вахтерам
Бумбокс (Boombox) - Наодинцi
Sunsay - You and Sun
Sunsay- У тебя есть все
5'nizza and TNMK - En Automne
KSU- Jabol Punk
Terry Lynn - IMF
Hans Solo - Węże cz.1, cz.2
Kaliber 44- Baku, Baku to jest skład
Ogólnie to oprócz tego wielbię Dżem, Naukę o Gównie, Kazika, Boba Marleya i jego całą rodzinę, The Doorsów, O.S.T.R'ego i inne klasyki.
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Niezły asortyment kawałków muzycznych i wykonawców (zespołów) :I:
Widać, że Muzyka ogarnia wszystkich dookoła.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Własne zdanie mające podstawę ukształtowaną przez media... Bardzo własne zdanie.
Sam za taką muzyką nie przepadam, ale Nergal rzeczywiście jest dość charyzmatyczną postacią polskiego metalu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
@up I nawet dosyć inteligentną.
@3up Gdyby się dobrze poszukało znalazłoby się dużo o wiele lepszych polskich zespołów metalowych. To, że coś jest dobrze znane to nie znaczy, że najlepsze
 

DeletedUser

Gość
Gość
[...] znalazłoby się dużo o wiele lepszych polskich zespołów metalowych.

Różne są gusta. Większość 'metalowców' (niech nikt się nie obrazi za to określenie, po prostu nie znam lepszego / ładniejszego) - z tego co wiem - nie słucha tylko metalu jako muzyki, lecz zagłębiają się w lirykę piosenek.
Nie mam bladego pojęcia o czym śpiewa Behemoth, nigdy nie słuchałem, nigdy słuchał nie będę. Ale znam kilku fanów tego zespołu i z tego, co mówią - Behemoth bije na łeb większość polskich zespółów metalowych.
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Ale szum wokół metalu... :eek:kul:
Istnieją przyjemniejsze tematy o muzyce.
Przecież każdy gatunek ma swoich wielbicieli.
 
[...]Większość 'metalowców' (niech nikt się nie obrazi za to określenie, po prostu nie znam lepszego / ładniejszego).[...]

Metalowiec to chyba najlepsze określenie, choć wolę z angielska Metallhead

[...]z tego co wiem - nie słucha tylko metalu jako muzyki, lecz zagłębiają się w lirykę piosenek.[...]

Dla mnie tekst ma bardzo małe znaczenie. Oczywiście. Przecież nie słucham Cannibal Corpse bo lubię teksty o masakrowaniu zwłok

Nie mam bladego pojęcia o czym śpiewa Behemoth, nigdy nie słuchałem, nigdy słuchał nie będę. Ale znam kilku fanów tego zespołu i z tego, co mówią - Behemoth bije na łeb większość polskich zespółów metalowych.

Satanism, diabolizm, pogaństwo, czarna magia itp. Behemoth to jeden z lepszych polskich zespołów metalowych ale kapele takie jak Turbo (thrash) lub Decapitated (technical death) przewyższają go. Vadera nie lubię więc nie będę o nim pisał. Widać że ty i twoi kumple mają średnie pojęcie o tym.
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Metalowiec to chyba najlepsze określenie, choć wolę z angielska Metallhead



Dla mnie tekst ma bardzo małe znaczenie. Oczywiście. Przecież nie słucham Cannibal Corpse bo lubię teksty o masakrowaniu zwłok



Satanism, diabolizm, pogaństwo, czarna magia itp. Behemoth to jeden z lepszych polskich zespołów metalowych ale kapele takie jak Turbo (thrash) lub Decapitated (technical death) przewyższają go. Vadera nie lubię więc nie będę o nim pisał. Widać że ty i twoi kumple mają średnie pojęcie o tym.

Widzę, że dobrze znasz się na rzeczy w tym typie muzyki.
Wielkie pozdro dla ciebie :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
ludzie nergala posłuchajcie::DD:

Heh, żałosne. Miałem nie komentować, ale co mi tam. Pewnie nie przesłuchałeś nawet jednego utworu jego zespołu i bazujesz na opinii "hejterów". Szkoda, że Polska zamyka się na dokonania swoich zespołów i są one traktowane stereotypowo. Nie rozumiem co możesz "mieć" do Nergala. Nie znasz go, jego twórczości również, więc wypowiadasz się na temat, w którym jesteś kompletnie zielony pewnie tylko dlatego, że gdzieś tam w mediach usłyszałeś, jaki to on nie jest i że jego muzyki nie da się słuchać. Słucham metalu, ale nigdy nie szydziłem z artystów wykonujących inne gatunki muzyki. Może trochę szacunku?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widać że ty i twoi kumple mają średnie pojęcie o tym.

Pisałem, że 'większość' :p

Ale owszem nie można powiedzieć, że mam jakiekolwiek pojęcie o metalu, bo nigdy nie zagłębiałem się w ten gatunek muzyki.
Wolę Rap, na takiej muzyce zostałem wychowany. Co oczywiście nie oznacza, że nie szanuję innych gatunków.
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Jak to mówią moi drodzy - dla każdego coś dobrego ;]
Tak samo jest w przypadku muzyki, i nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Jedni wolą Metal drudzy przeciwnie Hip-Hop ale wszyscy jesteśmy fanami Muzyki.
Chyba każdy się ze mną zgodzi z tym.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Prawda, prawda. Ja osobiście nie wyobrażam sobie dnia bez muzyki
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Zapraszam do aktywnego dialogu!
Temat przeżywa swoją drugą młodość.
Cześć :)
 
Do góry