Co faktycznie daje pakiet premium ?

  • Rozpoczynający wątek Maqbain
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam wszystkich serdecznie,

Gram od 25-02-19 13:37 po raz pierwszy w tę grę, skuszony propozycją szybkiego rozwoju konta kupiłem bryłki a za nie pakiety premium na 3 miesiące. Po 2 tygodniach rozpocząłem grę na kolejnym serwerze aby wybrać inną profesję i zawód. Stąd mój temat, ponieważ mimo opóźnienia 2 tygodni między kontami (gram co dzień) nie zauważyłem różnicy z premium i bez premium (mam wszystkie pakiety). Z mojego punktu widzenia prócz kolejki 9 (normalnie 4) nie daje nic.

Nawaho - Poszukiwacz Przygód - Kucharz (tu zacząłem)
Dakota - Robotnik - Kowal (tu po 2 tygodniach zacząłem grę)
Muscotah - jeszcze nic nie wybrałem, gram tam od niedawna.

Bardzo proszę o jakieś "subiektywne" spostrzeżenia a nie recytowanie formułek z opisów, ponieważ posiadania VIP czyli Premium nie zauważyłem jakiejś różnicy, mam prawie ten sam poziom a w dodatku na Dakota jestem już dalej w zadaniach, pomimo, że na Nawaho gdzie gram od początku klikam prace na 9h i zadania.

Oczywiście po tych obserwacjach podjąłem decyzję, że nie ma sensu dalszy zakup waluty w grze i korzystanie z premium, skoro nie odczuwa się różnicy. Średnio gram na dobę po 12-16h w grę, tzn. w tym czasie się loguję i klikam kolejne zadania.

Pozdrawiam, Tomek.
 

DeletedUser33849

Gość
Gość
Nie ma takiego pakietu jak "większy exp" więc nie ma szybszego expa na koncie VIP. Za to masz 150 energii, więc możesz pracować więcej. Na początku tego nie czuć, bo bez przerwy odnawiasz sobie energię przy awansowaniu na kolejny poziom. A automatyzacja sprawia, że nie trzeba tyle siedzieć przy grze. No i jak cały czas kolejkujesz sobie 9 godzin pracy to nie dziw się, że wolno rośnie level, bo zdecydowanie więcej expa robi się z robienia prac 15 sekundowych.
 
Jeśli chodzi o exp - pakiet VIP ma sens przy Robotniku - większy exp za pracę + premia, dodatkowo energia 150 i automatyzacja 9 prac. Jeśli chcesz wykorzystać tą premkę, wal 25x pracę max exp - najlepiej srebrna praca. Największy boost. Na innych klasach postaci premium jest słabo widzialne.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Jak wspomniałeś klikasz zadania i prace po 9 godzin koleikując je, w ten sposób nie zauważysz wartości premium i rozwój postaci będzie trwał bardzo długo mimo wszystkich zalet premium. Zacznij od ubrania się w jakiś set, który daje bonus do ekspa, tych dziś nie brakuje na bazarkach kolejno zmień mentalność z wielogodzinnych prac na te przy najmie 10 minutowe na dolnym pasku znajdziesz dostępne prace dla Twojej postaci w zależności od ubrań na sobie i posiadanego levelu jedne prace otwierają się pod względem levelu inne w zależności od posiadanych do danej pracy punktów pracy szybko zauważysz zalety premium gdy będziesz się przemieszczał po mapie i znajdywał lepszej wartości przedmioty.od bonusa zarobkow
Wszystkie te bonusy, które jak Ci się wydaje mało istotne zauważysz bardzo szybko gdy się skupisz na bardziej aktywnej grze, nie zniechęcaj się początkami gry ta czasami wydaje się skomplikowana, ale jest bardzo ciekawa i dość ożywiona co szybko również da się zauważyć pytaj ludzi na czacie jeśli masz jakieś problemy lub pytania odnośnie gry większość chętnie pomaga, choć nie na wszystkich światach tętni życiem. :))
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak wspomniałeś klikasz zadania i prace po 9 godzin koleikując je, w ten sposób nie zauważysz wartości premium i rozwój postaci będzie trwał bardzo długo mimo wszystkich zalet premium. Zacznij od ubrania się w jakiś set, który daje bonus do ekspa,

Dziennie zarobię 2500-5000$, prawie całość wydaję u wędrownego handlarza, gdy ma wartościowe rzeczy. Na bazar wszedłem kilka razy, ale ceny są po 300.000 $ więc to nie dla mnie. Kompletuję po kolei poszczególne zestawy, zawsze wykonuję jeden rodzaj pracy i do niej się ubieram. Co do prac 15 sek, to nie klikam ich z powodu małej dla mnie opłacalności, bo nic nie dostaję w zamian, a tylko tracę energię. Wykonuję te po 1h bo oferują największe bonusy, często jakiś item + 7-15 szt produktu, zależnie od pkt pracy.

Odpuść sobie granie na Dakocie

A niby dlaczego mam tam przestać grać skoro idzie mi najlepiej, właśnie tam ? Tak na marginesie, to już się nasłuchałem na swój temat, jaki to jestem "palant" że wybrałem profesję poszukiwacza przygód, bo wszyscy grają zawadiakami i robotnikami. Albo, że Dakota to wymarły świat i nic tam nie osiągnę. A teraz moje spostrzeżenia, że na moim poziomie gra niczym się nie różni, czy gram tu czy tu, czy wybrałem robotnika czy poszukiwacza. Miałem jeszcze jedną super poradę, żeby grać na każdym świecie,najlepiej po kilka kont i przelewać $ na jeden, bo tak to nie wyżyję - no sorry, mam techniczne możliwości, mieć i 100 kont ale czy na tym polega gra ?. A teraz za to, że nie dołączyłem do miasta jestem regularnie atakowany, ale nie przejmuję się, znalazłem całkiem przyzwoite miasta sobie na obu światach i gram jak lubię i jak mi pasuje, odkrywając grę każdego dnia.

Zbierz 70 śnieżek w każdej możesz znaleźć skrzynię z setem który daje bonus do expa.
https://forum.the-west.pl/index.php?threads/event-siedmiu-sióstr.62575/

Co do tego eventu, to bardzo dziękuję, zastanawiałem się do czego są te śnieżki. Nazbierałem raptem 10 szt. może coś wpadnie ciekawego.

Nie ma takiego pakietu jak "większy exp" więc nie ma szybszego expa na koncie VIP. Za to masz 150 energii, więc możesz pracować więcej. Na początku tego nie czuć, bo bez przerwy odnawiasz sobie energię przy awansowaniu na kolejny poziom. A automatyzacja sprawia, że nie trzeba tyle siedzieć przy grze. No i jak cały czas kolejkujesz sobie 9 godzin pracy to nie dziw się, że wolno rośnie level, bo zdecydowanie więcej expa robi się z robienia prac 15 sekundowych.

Co do pakietu z Twojej wypowiedzi, to nie bardzo wiem co napisać, bo o niczym takim nie wspominałem. Nie wiem czemu, większość tak uczepiła się tego XP, właśnie on mi szybko leci, mam nowy poziom co 1-3 dni. Miałem na myśli, np. fakt, że podczas eventu św. Patryka częstotliwość i ilość otrzymanych przedmiotów na obu światach była identyczna, a przecież Poszukiwacz przygód ma +20% więcej szansy znalezienia przedmiotu podczas prac.
 
Dziennie zarobię 2500-5000$, prawie całość wydaję u wędrownego handlarza
Handlarz był opłacalny kiedy nie było setów typu mikołaj, którego posiadasz i wielu innych.
Ta gra ma taki problem, że bardzo dużo jej funkcji pochodzi jeszcze sprzed wersji 2.0
Miałem jeszcze jedną super poradę, żeby grać na każdym świecie,najlepiej po kilka kont i przelewać $ na jeden, bo tak to nie wyżyję - no sorry, mam techniczne możliwości, mieć i 100 kont ale czy na tym polega gra ?
Na każdym świecie powinieneś mieć jedno konto - nie słuchaj innych porad namawiających do łamania regulaminu gry.
Co do tego eventu, to bardzo dziękuję, zastanawiałem się do czego są te śnieżki. Nazbierałem raptem 10 szt. może coś wpadnie ciekawego.
Na śnieżki klikasz i wypadają z nich nagrody. Nawet całe sety typu mikołaj, duch świąt bożego narodzenia czy dziadek mróz
Co do prac 15 sek, to nie klikam ich z powodu małej dla mnie opłacalności, bo nic nie dostaję w zamian, a tylko tracę energię. Wykonuję te po 1h bo oferują największe bonusy
Co do dropu produktu to istotnie bardziej opłaca się 1h ale co do expa to 15s.
Przykładowo ja w ten piątek klikając cały dzień pracki po 15s napiłem 3 i pół poziomu
Tak samo jest z kasą (pracki 15s) ale to musisz mieć odpowiednie ciuchy + rozklad umiejek i oczywiście wyskoki poziom... no i jeszcze jakiegoś dopalacza. Kombinacja tego wszystkiego pozwoli ci zarobić w ciągu jednego dnia 700-800k a pepkiem jeszcze więcej
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
To może tak krótko co daje premka:
Automatyzacja - 9 pracek, bardzo przydatne nawet jeżeli zaglądasz często na Westa to i tak się przydaje!!
Premka postaci - bardzo opłacalne jak grasz w forty, jak nie to można sobie odpuścić
Większy zarobek - daje więcej kasy, można znaleźć lepsze przedmioty oraz daje bonus do ilości znalezionych produktów - bardzo przydatne
Szybsza regeneracja - 50% więcej energii do wykorzystania + szybsza regeneracja oraz dostajesz więcej energii z wszystkich mikstur które wypijesz - PRIORYTET!!
Większa prędkość - przydatne jeżeli robisz zadania, nie jest to jakoś bardzo potrzebne, tylko po co tracić czas na jazdę na koniu jak można w tym czasie pracować :p (PS: priorytetem na początek gry jest jakiś zestaw do prędkości, np.: zestaw Indianina + szybki koń)

Bonus VIP - czyli wszystko w jednym... nie trzeba, ale jak chcesz grać na poważnie (zbieractwo, zadania, pojedynki, forty) to warto w to zainwestować
 

DeletedUser

Gość
Gość
To może tak krótko co daje premka:
Automatyzacja - 9 pracek, bardzo przydatne nawet jeżeli zaglądasz często na Westa to i tak się przydaje!!
Premka postaci - bardzo opłacalne jak grasz w forty, jak nie to można sobie odpuścić
Większy zarobek - daje więcej kasy, można znaleźć lepsze przedmioty oraz daje bonus do ilości znalezionych produktów - bardzo przydatne
Szybsza regeneracja - 50% więcej energii do wykorzystania + szybsza regeneracja oraz dostajesz więcej energii z wszystkich mikstur które wypijesz - PRIORYTET!!
Większa prędkość - przydatne jeżeli robisz zadania, nie jest to jakoś bardzo potrzebne, tylko po co tracić czas na jazdę na koniu jak można w tym czasie pracować :p (PS: priorytetem na początek gry jest jakiś zestaw do prędkości, np.: zestaw Indianina + szybki koń)

Bonus VIP - czyli wszystko w jednym... nie trzeba, ale jak chcesz grać na poważnie (zbieractwo, zadania, pojedynki, forty) to warto w to zainwestować

Wszystko fajnie, też to przeczytałem w opisie jaki jest w grze, co tych "subiektywnych" rzeczy to jedynie automatyzacja jest wyraźnie odczuwalna.

Moje bonusy jako Poszukiwacza przygód są takie:
Screensho_qsprshh.png

Screensho_qsprshx.png

tutaj jedynie odczuwalny jest ten nocleg do 4 poziomu. Na forty nie chodzę, bo mało kiedy się na bitwę załapię, zwykle tylko tracę czas na wędrówkę i powrót, więc dałem sobie spokój. Wybrałem Poszukiwacza Przygód, ponieważ liczyłem na jakieś "dropy" a tymczasem nic z tego nie odczuwam. Bo na Dakocie, gdzie gram Robotnikiem, mam takie same ilości i bez premium, czy to w czasie zwykłym czy podczas eventów. Co do regeneracji sił, to temat dyskusyjny, pomimo, że mam niby go to i tak muszę do hotelu się kłaść, a klikam prace po 1h, więc nie daje to nic, skoro po 12h muszę do hotelu iść na 8h. Co do VIP to taniej jest kupić wszystko w pakiecie bo 50 bryłek jest w kieszeni, niż kupować wszystko osobno. Generalnie jak dla mnie VIP jest lekko mówiąc słabe tutaj, szkoda kasy na to, skoro nic to nie daje. Bez VIP też można pracować, jedynie zamiast 3x na dobę to wejść 6x.
 
Większość została już tutaj powiedziana, ja tylko mały drobiazg od siebie.

gram jak lubię i jak mi pasuje, odkrywając grę każdego dnia.
To jest klucz i tego się trzymaj - to najważniejsze co napisałeś, nie ważne czy z premium czy bez, dopóki będzie Ci ta gra sprawiała radochę, dopóty jesteś prawdziwym wygranym, niezależnie od komentarzy innych, że jesteś...


Graj po swojemu po prostu, nieszablonowo, bez nacisków innych jaki masz robić ruch i jak spędzać swój cenny czas ;) .

Powodzenia w byciu sobą :p .
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Wszystko fajnie, też to przeczytałem w opisie jaki jest w grze, co tych "subiektywnych" rzeczy to jedynie automatyzacja jest wyraźnie odczuwalna.

Moje bonusy jako Poszukiwacza przygód są takie:
Screensho_qsprshh.png

Screensho_qsprshx.png

tutaj jedynie odczuwalny jest ten nocleg do 4 poziomu. Na forty nie chodzę, bo mało kiedy się na bitwę załapię, zwykle tylko tracę czas na wędrówkę i powrót, więc dałem sobie spokój. Wybrałem Poszukiwacza Przygód, ponieważ liczyłem na jakieś "dropy" a tymczasem nic z tego nie odczuwam. Bo na Dakocie, gdzie gram Robotnikiem, mam takie same ilości i bez premium, czy to w czasie zwykłym czy podczas eventów. Co do regeneracji sił, to temat dyskusyjny, pomimo, że mam niby go to i tak muszę do hotelu się kłaść, a klikam prace po 1h, więc nie daje to nic, skoro po 12h muszę do hotelu iść na 8h. Co do VIP to taniej jest kupić wszystko w pakiecie bo 50 bryłek jest w kieszeni, niż kupować wszystko osobno. Generalnie jak dla mnie VIP jest lekko mówiąc słabe tutaj, szkoda kasy na to, skoro nic to nie daje. Bez VIP też można pracować, jedynie zamiast 3x na dobę to wejść 6x.

Bo widzisz, rozchodzi się o te niuanse, można grać bez VIPa i czerpać z tego radość, jednak na pewnym poziomie zaangażowania zaczyna doceniać się te małe wspomagacze za złoto. Przyjdzie czas, że to ogarniesz ;)
 

DeletedUser28304

Gość
Gość
Witam wszystkich serdecznie,

Gram od 25-02-19 13:37 po raz pierwszy w tę grę, skuszony propozycją szybkiego rozwoju konta kupiłem bryłki a za nie pakiety premium na 3 miesiące. Po 2 tygodniach rozpocząłem grę na kolejnym serwerze aby wybrać inną profesję i zawód. Stąd mój temat, ponieważ mimo opóźnienia 2 tygodni między kontami (gram co dzień) nie zauważyłem różnicy z premium i bez premium (mam wszystkie pakiety). Z mojego punktu widzenia prócz kolejki 9 (normalnie 4) nie daje nic.

Nawaho - Poszukiwacz Przygód - Kucharz (tu zacząłem)
Dakota - Robotnik - Kowal (tu po 2 tygodniach zacząłem grę)
Muscotah - jeszcze nic nie wybrałem, gram tam od niedawna.

Bardzo proszę o jakieś "subiektywne" spostrzeżenia a nie recytowanie formułek z opisów, ponieważ posiadania VIP czyli Premium nie zauważyłem jakiejś różnicy, mam prawie ten sam poziom a w dodatku na Dakota jestem już dalej w zadaniach, pomimo, że na Nawaho gdzie gram od początku klikam prace na 9h i zadania.

Oczywiście po tych obserwacjach podjąłem decyzję, że nie ma sensu dalszy zakup waluty w grze i korzystanie z premium, skoro nie odczuwa się różnicy. Średnio gram na dobę po 12-16h w grę, tzn. w tym czasie się loguję i klikam kolejne zadania.

Pozdrawiam, Tomek.
Witaj
ja polecam Ci po prostu granie dla przyjemności bez wydawania kasy na bryłki. Jeśli będziesz robił dzienne zadania , rzemiosło - wytworzenie 3 produktów , to codziennie zbierzesz pakiet obligacji , warto je zbierać do jakiegoś eventu, ewentualnie do kupna worka 10% energii . Wszelkie bonusy zostaw sobie na czas eventów , nie odpalaj w normalne dni premii postaci , zarobku , czy automatyzacji. Co niedziela jest bitwa na Gallfrey , udaj się na nią nie mając oczywiście wolnej gotówki, tylko złóż ją w banku. Automat jeśli Ciebie zakwalifikuje to ok, po bitwie będziesz miał jakieś bonusy w plecaku. W tej chwili kończy się event śniezkowy i można z nich dropnąc set Mikołaj, Dziadka Mroza i Ducha Przyszłych Świąt. I to warto spróbować zdobyć , poświęcając jakiś czas na prace 15 sekundowe. Najlepiej już te które i tak musiałbyś wykonać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo dziękuję wszystkim za garść porad i dobre słowo :))

Co do gry, to zawsze gram dla przyjemności, nigdy się nie spinałem, ponieważ uważam, że pewne rzeczy i tak przyjdą z czasem i nie ma co gonić na łeb na szyję odbierając sobie przedwcześnie przyjemność :p

Myślę, że temat można już zamknąć.

Pozdrawiam serdecznie <<:-]
 
Status
Zamknięty.
Do góry