Co lepiej kupic ??

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3449
  • Data rozpoczęcia

Co wybrac

  • Szlachecki kapelusz

    Głosy: 35 31,3%
  • Szlachecka czapka

    Głosy: 8 7,1%
  • Szlacheckie buty materiałowe

    Głosy: 13 11,6%
  • Brązowa kamizelka

    Głosy: 47 42,0%
  • Szary materiałowy kapelusz

    Głosy: 9 8,0%

  • W sumie głosujących
    112
Status
Zamknięty.

DeletedUser3449

Gość
Gość
Mam pytanie co najlepiej kupic na poczatku. Mam 29 lvl jestem poszukiwaczem przygod i uzywam broni strzeleckiej.

co.jpg



Edit. Dlaczego jak patrze na sonde to Brązowa kamizelka jest napisana kursywa ? Ale to taki szczegol. A co do mojego kupna jestem bardziej nastawiony na prace niz na pojedynki ale kiedys trzeba zacząc

Edit. 2 Chyba kupie kamizelke :p


Edit 3 . Kupilem kamizele ;P

Edit 4. I nie dawno kupilem tez szlachecki kapelusz :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie uważam tak ,,k u r c z a k u"
Daje on do pojedynku tylko:
+1 sprawność
+6 unik
Brązowa kamizelka, jak nie masz co zrobić z kasą, a jak masz jej mało to szary kapelusz.
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
mam narazie 1700 $ jeszcze zbieram. Chyba kupie brązową kamizelke. Poczekam jeszcze na odpowiedzi i pozbieram $ dolarosy $
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
W sumie też uważam że kamizelke..choc droga strasznie :D...potem Szary materiałowy kapelusz proponuje...chyba że chcesz przy okazji questy wykonywac a nie skupiac się typowo na pojedynkach to w takim wypadku kupiłabym szlachecką czepke:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ta kamilelka nie ejst droga tylko to chyba nie u niego w mieście jak mówisz, że bardziej jesteś nastawiony na prace,qesty to radziłbym ci Szlachecki kapelusz jest on dobry a kamizelka jest głównie do pojedynków więc mósiałbys posiadać dobry ekwipunek pojedynkowy do kamizelki.
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Ta kamilelka nie ejst droga tylko to chyba nie u niego w mieście jak mówisz, że bardziej jesteś nastawiony na prace,qesty to radziłbym ci Szlachecki kapelusz jest on dobry a kamizelka jest głównie do pojedynków więc mósiałbys posiadać dobry ekwipunek pojedynkowy do kamizelki.

To u mnie w miescie. A EQ moge dac

eq.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja bym Ci radził kupić szary materiałowy kapelusz... bo dodaje do celnosci a to tez bardzo wazna umiejętność, od niej zależy czy trafisz przeciwnika czy nie
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja polecam buciki ;)
Sam je noszę i są bardzo wygodne

P.S.: Odpowiedź na pytanie w edit 1:

A może głosowałeś na nią w sondzie i dlatego? :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale jest wyraźnie napisany, że bardziej jest nastawiony na prace :)
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Dobra dzieki kupiłem kamizeleczke, ale nie kasujcie tematu moze ktos tez bedzie w problemie i poczyta
 

DeletedUser

Gość
Gość
myślę żebyś kupił skórzaną kamizelkę i szary materiałowy kapelusz ale na to trzeba oszczędzać więc jeżeli się sipieszysz z zakupem to kup skórzaną kamizelkę. :cool::cool::cool::cool::cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kiedyś stałem przed podobnym problemem. Ja również nastawiony jestem na pracę i osobiście wybrałem "Szlachecki Kapelusz".
Wydatek dość spory, ale moim zdaniem jest to jedno z najlepszych nakryć głowy dostępnych w grze. Kupiłem go około 30lvla i do dziś używam go najczęściej, jest to jeden z lepszych zakupów jakie dokonałem :). Jest to typowa czapka do używania w pracy i bardzo dobrze się sprawdza przy polowaniu na wilki, niedźwiedzie, czy też kradzieży koni.
 

DeletedUser1927

Gość
Gość
Ja bym radził szlachecki materiałowy kapelusz bo ma celowanie i pkt życia
 
Status
Zamknięty.
Do góry