Co obecnie czytasz?

Patelkowa

Członek obsługi gry

Jeszcze nie do końca wiem o co chodzi :D Wiem tylko, że jest 5 kobiet, wszystkie mają na imię Natalia. Okazuje się, że mają jednego ojca (który popełnia samobójstwo). Do tego jedna bohaterka pochodzi z mojego miasta :D

baca1513

Gość
Gość

Jeszcze nie do końca wiem o co chodzi :D Wiem tylko, że jest 5 kobiet, wszystkie mają na imię Natalia. Okazuje się, że mają jednego ojca (który popełnia samobójstwo). Do tego jedna bohaterka pochodzi z mojego miasta :D
"A Ty masz na imię Natalia... Od tego momentu, Twoje życie nie będzie wyglądało już tak samo." Szykują się sceny niczym z American Psycho :D

Ambitnie patelka :D Ja mam zaczęte 4 książki ("Poszukiwana" -Małgorzata Kochanowicz, "Złudzenie" - Charlotte Link, "Kochani, dlaczego się poddaliście?" - Ava Dellaira oraz "Księgarnia spełnionych marzeń" Katarina Bivald) i za choinkę nie mogę się zdecydować od której mam zaczynać czytanie :D Najlepsze i tak są zakładki w tych książkach. Jeśli ktoś grał w eurobiznes to wie, jak wyglądają te papierowe dolary :D Zakładka: 20$, 1000$, 500$ i 100$ :D -na bogato :D

baca1513

Gość
Gość
Jako że moja książka jest stara i nie ma żadnej ciekawej okładki to podam tylko tytuł :p "Pseudonauka i Pseudouczeni" M. Gardner

Od siebie mogę polecić Sztukę wojny Sun Tzu. Niby opisywane przypadki odnoszą się do wojen, jednakże można to przenieść do życia codziennego.

Spodobały mi się, dwie poprzednie książki tej autorki. Obecnie zaczęłam Stokrotkę, ale ciężko coś idzie...brak weny :D