Co obecnie czytasz?

Wojcieszy

Papatki bobaski
Kyniu... Jak chcesz to może Ci prześlę pytania ze sprawdzianu z Antygony :p

Ja osobiście mogę Ci polecić książki w tych klimatach, które mnie interesują, czyli:
Karbala, Cel za horyzontem, Snajper, Zwykły bohater, Niełatwy dzień, Najemnik itd.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Kyniu... Jak chcesz to może Ci prześlę pytania ze sprawdzianu z Antygony :p

Ja osobiście mogę Ci polecić książki w tych klimatach, które mnie interesują, czyli:
Karbala, Cel za horyzontem, Snajper, Zwykły bohater, Niełatwy dzień, Najemnik itd.

Antygona to chyba klasa trzecia gimnazjum, więc już nieaktualne :D

Zaraz przeszukam te tytuły i może coś sobie wybiorę.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Świetne książki :D Kiedyś zapisałem się do biblioteki "osiedlowej" w technikum jak byłem pełnoletni i chciałem wypożyczyć właśnie parę tytułów tego autora, bibliotekarka odpowiedziała mi że to jest w dziale "dziecięcym" i nie mogę z niego korzystać jeśli jestem pełnoletni... WTF

btw obecnie czytam coś historycznego więc raczej was to nie zainteresuje :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Leszek Podhorodecki, Noj Raszba Wojna chocimska 1621 roku :D
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
A ktoś kojarzy "Pana Samochodzika"? ;)

Każdego, KAŻDEGO czytałem po 3,4 razy!
I to nawet rok temu, największy #hype za Templariuszy, który doczekał sie ekranizacji, każda cześć jest super, oczywiście pisana przez Nienackiego, bo były pisane przez syna bodajże i kogoś innego. Czytałem kiedys "ksiazki dla dorosłych" Nienackiego, ale lepszy PS :)

A znacie Edmunda Niziurskiego? Niewiarygodne przygody Marka Piegusa, Awantura w Niekłaju, Siódme wtajemniczenie itd, jeżeli ktoś nie czytal, polecam, nawet w moim wieku są super :)
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Niziurskiego kojarzę tylko ze Sposobu na Alcybiadesa. Z tego co pamiętam bardzo miło się czytało, chociaż niechętnie bo pod przymusem ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fizyka dla studentów nauk przyrodniczych i technicznych. T.1 i T.2.

Jak już Patelkowa pisała (chyba) też polecam dla młodziatych :D
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Zabieram sie za Drogę Królów , a kończę Siewce burzy :)
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Concrete Mathematics. A Foundation of Computer Science
A tak całkiem swoje to seria Achaja.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Będąc na zakupach dzisiaj znalazłem reklamę oferty która zacznie się od 12.10 w biedronce :p
Wieśka który będzie sadził burze znajdziemy w sklepach. Ofertę znajdziecie na stronie biedronki :kak:
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Achaje mi polecają :D
Ja jeszcze mam za sobą 10 czy 11 częsci Zwiadowców :D nie pamiętam juz ile bo czytałem tylko w pdf-ach :(
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
A ja ze zwiadowcami miałam problem. Przeczytałam chyba trzy, albo cztery tomy i mnie zaczęli irytować. Stwierdziłam, że w każdym jest ten sam schemat . Więcej nie wróciłam, mam wrócić, warto?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Czytałem to ze 3 lata temu. Mnie wciągnęło. Czemu przerwałem? Nie pamiętam ;) Jednak może zacznę czytać dalej.
Gorąco polecam Sagę o mrocznym elfie, szczególnie początkowe tomy (a już na 100% pierwsze trzy) genialne! ;) Tomów jest spoooooro, sam nie przeczytałem wszystkich (widzicie jaki ja niekonsekwentny czytelnik :D) ale tak około 20 raczej jest. Do tego seria Miecz Prawdy też super, choć potem już staje się to coraz bardziej nużące i znowu nie przeczytałem tam wszystkich tomów. Przeczytałem 12 czy 11 nie przeczytałem Prequella i ostatniego tomu bodajże zwie się "Trzecie królestwo" Muszę w końcu sięgnąć i nawet nie pospać parę dni ale przeczytać :D
 
Do góry