Co obecnie czytasz?

DeletedUser6549

Gość
Gość
A jak :D
Od czasu mojego poprzedniego postu z pracą Nagielskiego przeczytałem jeszcze:
Husaria w walce Sikory
Błędy wojenne polskich dowódców Romańskiego
Wojny kozackie. Od Zbaraża do ugody w Perejasławiu również Romańskiego

Nie wiem czy coś jeszcze :D
No i teraz o Lisowczykach, a potem Polacy na Kremlu Bohuna (nie, nie tego z Ogniem i Mieczem)
Magisterka Aniu, magisterka :D Miałem Ci pokazać listę "lektur" do niej, może Ci kiedyś pokażę :p
A no i Alkoholowe dzieje Polski przeczytałem, ale tylko to co było o XVII wieku, całość odkładam na późniejszy termin :D

Ale mam parę książek Dukaja parę Lema z serii "Światy równoległe" zbieram sobie, a co :D Książka za 17 złotych, np. taki Solaris Lema w Empiku stoi po jakieś 30 złotych :D :D

W sumie przeczytałem z lipcu 8-10 książek :D

EDIT:
Lisowczycy przeczytane
Polacy na Kremlu przeczytane
Teraz Chocim 1673 Orłowskiego, pewnie dzisiaj skończę, krótkie to nieco ponad 200 stron :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Patelkowa

Członek obsługi gry
jak-przestalem-kochac-design-b-iext39311631.jpg
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jak napisałem tak zrobiłem- książka mówiąca o bitwie pod Chocmiem (choć szczerze powiedzmy opis całej bitwy mieści się na kilku stronach i do połowy mniej więcej mamy sytuację przed i samą bitwę, a potem dalsze wojny, co jest odbiegnięciem od tematu) to teraz Kozacy Zaporoscy. Czy Polska stworzyła Ukrainę? i tutaj podtytuł też odbiega od treści, a szkoda :/
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Aktualnie czytam Królowa Cieni. Serdecznie polecam każdemu. Zdecydowanie najlepsza książka z serii, czekam na resztę :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja aktualnie czytam cykl Ostatnie Imperium autorstwa Brandon Sanderson, jestem na czwartym tomie. Wciąga jak nic, świetny klimat czyta się nadzwyczajnie gładko. Polecam
 

DeletedUser31333

Gość
Gość
"Wierni Bogom" Marcin Marchwiński - taka mała spekulacja w stylu co by było gdyby...... . Polecam.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jakub za Conana Doyla masz u mnie plusa :p
Sam teraz czytam o Herculesie Poirot Morderstwo w Orient Express

Patelka, zaczynam się Ciebie bać :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Też mam zamiar sobie kupić takie kompedium opowiadań o Holmesie :p
 

DeletedUser31333

Gość
Gość
Elżbieta Cherezińska - "Harda", powieść w którą wplatają się dzieje o początkach naszej państwowości.
 
Do góry