Co obecnie czytasz?

Patelkowa

Członek obsługi gry
352x500.jpg


Jeszcze nie do końca wiem o co chodzi :D Wiem tylko, że jest 5 kobiet, wszystkie mają na imię Natalia. Okazuje się, że mają jednego ojca (który popełnia samobójstwo). Do tego jedna bohaterka pochodzi z mojego miasta :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
352x500.jpg


Jeszcze nie do końca wiem o co chodzi :D Wiem tylko, że jest 5 kobiet, wszystkie mają na imię Natalia. Okazuje się, że mają jednego ojca (który popełnia samobójstwo). Do tego jedna bohaterka pochodzi z mojego miasta :D

"A Ty masz na imię Natalia... Od tego momentu, Twoje życie nie będzie wyglądało już tak samo." Szykują się sceny niczym z American Psycho :D
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
Ambitnie patelka :D Ja mam zaczęte 4 książki ("Poszukiwana" -Małgorzata Kochanowicz, "Złudzenie" - Charlotte Link, "Kochani, dlaczego się poddaliście?" - Ava Dellaira oraz "Księgarnia spełnionych marzeń" Katarina Bivald) i za choinkę nie mogę się zdecydować od której mam zaczynać czytanie :D Najlepsze i tak są zakładki w tych książkach. Jeśli ktoś grał w eurobiznes to wie, jak wyglądają te papierowe dolary :D Zakładka: 20$, 1000$, 500$ i 100$ :D -na bogato :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jako że moja książka jest stara i nie ma żadnej ciekawej okładki to podam tylko tytuł :p "Pseudonauka i Pseudouczeni" M. Gardner
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Władysław Łoziński, Prawe i lewem. Obyczaje na Czerwonej Rusi w pierwszej połowie XVII wieku.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Od siebie mogę polecić Sztukę wojny Sun Tzu. Niby opisywane przypadki odnoszą się do wojen, jednakże można to przenieść do życia codziennego.
 
stokrotka-w-kajdanach_2.jpg


Spodobały mi się, dwie poprzednie książki tej autorki. Obecnie zaczęłam Stokrotkę, ale ciężko coś idzie...brak weny :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Obecnie w tramwaju podczas "wycieczki" na uczelnie czytam sobie Lód Dukaja ;)
 
Do góry