Company of Heroes

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11649
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11649

Gość
Gość
No właśnie,pogrywa ktoś?Przed chwilą zainstalowałem,teraz droga przez mękę z patchami.Może chętny na mały sparinżek?
 

DeletedUser

Gość
Gość
ykhm:D'
nie grałem od dawna, zresztą, multi chyba nie ma w podstawce?
 

DeletedUser9638

Gość
Gość
Gra jest bardzo ciekawa. Lubię w nią grać, ale na multi mam straszne lagi. A z tymi paczami masz rację. Strasznie długo się ładują.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak sobie oglądam Allegro i widzę CoH nówka za 20zł (wysyłka wliczona). Czy ktoś się orientuje w temacie? To nie jest żaden przekręt? Bo jak nie to kupuję i możemy pocinać :D
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Nie wiem,kupowałem dobre parę lat temu.Jeżeli już kupisz,to możemy zagrać,jeżeli Relic nie ma dalej problemów z multi
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra, zorientuję się w temacie i w razie czego dam znać :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Thompson, o ile mi wiadomo to nawet w sklepie w pudełku można za 2 dyszki nabyć:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak sobie oglądam Allegro i widzę CoH nówka za 20zł (wysyłka wliczona). Czy ktoś się orientuje w temacie? To nie jest żaden przekręt? Bo jak nie to kupuję i możemy pocinać :D

Ja kupiłem Coha podstawkę w promocji za 14.99 zamiast 19.99. Pozostałe dodatki dokupiłem już po normalnej cenie czyli 20 zł.

Polecam Blitzkrieg moda ( za free!!) - dodaje dużo realizmu oraz nowych jednostek, map i wprowadza zupełnie nowe drzewka dowódcy (ang. "Command tree"). Tomek jak zakupisz napisz do mnie pogramy trochę ;)
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Jak zadziała multi na podstawce daj znać,zainstaluję
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Dopiero dzisiaj go od babci przyniosłem,zaraz zainstaluję
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Trzymałem tam,oj jakoś tam :p Ile patch na podstawce się ściągał?
 
Status
Zamknięty.
Do góry