Counter Strike - The West

  • Rozpoczynający wątek Blue98
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam ,

Zamierzam założyć sieć serwerów Counter Strike 1.6 - TW :I:
Dużo osób które grają w The West'a zamiast grać na innych serwerach będą grać na serwerach sieci Cs 1.6 - The West. Mam zakupiony serwer już, więc teraz szukam osób które mają troche czasu i lubia te dwie gry do pomocy przy forum,serwerze,grafice itd. Jest to mój pomysł. Na stronie sieci zamieszcze ogłoszenie w której zapraszam do gry na The West i myśle ze przyciągnie to dużo graczy z Cs'a na Dziki Zachód.

pif paf

Co o tym sądzicie ? Proszę się wypowiadać.
Osoby, które były by chętne do pomocy pisać na PW :)

IP SERWERA: 31.186.85.10:27068
FORUM: Cs-Classic.pl



Pozdrawiam BluE

pif paf

# Aktualizacja 16.08.2012 (Dodano: IP Serwera)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł. Sam bym znów chętnie znów pograł w CS 1.6. a:

Ps. To będzie steam czy non-steam?
 
Dołączam się do pytania kolegi wyżej i też uważam, że ciekawy pomysł. A, jeszcze jedno - będzie się to tylko skupiało na 1.6, czy wchodzi w grę inna wersja?
 

DeletedUser29375

Gość
Gość
C.S 1.6 ehhhh... te czasy już nie wrócą. mam nadzieję ze global offensive i source nie wupra wersji 1.6

chetnie bym dolaczyl ale nauka....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Serwer'y Cs 1.6 będą Steam i Non Steam ;)
Co do innych gier to nie wiem. Narazie się skupimy się na Cs 1.6.

Szukam chętnych osób do pomocy przy forum,grafice,serwerze.
Zainteresowane osoby proszę pisać na PW :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli chcesz zgapic nazwe CS, od wlascicieli The West, dobrze rozumiem? Poza tym zeby ktos zaczal u Ciebie grac, to najpierw musisz zrobic dobry serwer, znalezc ekipe i dopiero wtedy grac będzie duzo nowych;]. Chcesz, mogę Ci jakos pomoc, ale czy to dobry pomysl, nie jestem pewien.
 

DeletedUser24357

Gość
Gość
W tym pomyśle chyba chodzi by grać ekipą z The Westa. Chętnie bym znów wrócił do CS'a
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak ekipa to będą ludzie którzy grają w Cs'a z West'a.
Jak rozreklamuje siec to może zachęcimy graczy z Cs'a żeby zagrali w The West'a :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aktualnie rozkręcam serwer. Zakupiłem reklame na Wiaderku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mozesz mi podac adres forum (jesli takowe posiadasz), ewentualnie napisac do mnie na gg wieczorem (22299022), a moze Ci jakos pomoge;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam forum ze swoim kolegą z klasy

Nazwa: Cs-Podstolice.xaa.pl

Dziś o 16:00 Wielkie Otwarcie.Rozdamy 5 adminów i 15 kont premium na wybranym serwerze.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Na stronie sieci zamieszcze ogłoszenie w której zapraszam do gry na The West i myśle ze przyciągnie to dużo graczy z Cs'a na Dziki Zachód.
Może jednak lepiej nie, średnią wieku graczy mamy już wystarczająco niską :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na Twoim forum mam nick Tarzan. Jesli potrzebujecie pomocy - pisz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
05c07c1da4c48.png



Nazwa Serwera: cs-SopliCa.com [DeathMatch] [Classic]
IP Serwera:
i7.gif
195.114.0.205:27017
i7.gif

Ilość Slotów: 17
Hasło: brak
Typ serwera: NonSteam/Steam
Forum: cs-SopliCa.com
Działa: 24/7
Fast Download: Tak
PsychoStats: -->KLIKNIJ<--
AmxBans: -->KLIKNIJ<--
Demka HLTV: -->KLIKNIJ<--

Jest to jeden z niewielu rasowych Serwerów DeathMatch. Dzięki dobrze skonfigurowanemu Bad Kamper'owi, nadmierne kampienie to już przeszłość. Grając u Nas będziesz w stanie potrenować swoją szybkość i celność z dala od cheater'ów. Wejdź i przekonaj się. Serdecznie zapraszamy!
 

DeletedUser

Gość
Gość
banerr.PNG


Linia-Frontu.pl [COD MOD]


Nazwa Serwera: Linia-Frontu.pl [COD MOD]
IP serwera: 195.114.0.205:27041
Ilość slotów: 16
Typ serwera: Steam + NonSteam
Friendlyfire: OFF
Godziny uptime: 24/7
Lokalizacja: Polska
FastDownload: Tak
Head Admin: D3sTR0, MerVin, Arturro, Hand_of_God
Forum: Kliknij aby przejść na forum

Opis serwera: 25 zróżnicowanych klas, każda z unikatowymi umiejętnościami. 52 zabójcze perki. Wyważone zdobywanie doświadczenia. Wyeliminowane bugi. Wiele niespotykanych i innowacyjnych rozwiązań. Na graczy czeka także Quiz za który otrzymacie bonusy. Mamy w ofercie także możliwość nabycia VIPa z wieloma dogodnościami. BRAK Klas Premium co gwarantuje każdemu równe szanse na rozgrywkę i świetną zabawę.

 
Status
Zamknięty.
Do góry