[CS] - twoja ulubiona mapa ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia

Twoja ulubiona mapka CS to ...


  • W sumie głosujących
    197
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie `dusty` są trochę oklepane..
Lubię mapki niestandardowe : wszystkie AWP, AIM, surfy, aztec_1337, westwood, eldorado, mapki fy (np snow czy iceworld), cs_alpin i wiele innych...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Znudza Ci sie synku:D. Tez kiedys takie bajerki lubilem, eldorado/west dalej lubie. Jednak DD i DD2 to klasyczne mapki. Na takich trzeba umiec grac i trzeba je lubic ;p. Kiedy gralem spary jeszcze klanowe to bardzo lubilem dd2. Po 6 miesiecznej przerwie wracam do csa, tylko nie mam duzo fajnych servow. Jesli cos macie, zapraszam priv, z checia pogram ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
@up: ja niedługo wracam do csa, też miałem sporą przerwę:)
co do dd i dd2- prawda, klasyczne mapki. wiele jest servów only dust. i wielu ludzi na nich gra. bo na duście, nie wystarczy znajomość mapy, bo zna ją każdy. potrzebne są umiejętności, a nie tylko kampienie:p
tak w ogóle, to mapek do CSa jest tyle, że chyba nikt nie zna wszystkich:p ciągle dochodzą nowe, albo przeróbki starych(typu de_dust 2007). ostatnio mi aim_mapy przypadły do gustu(bronie leżą na ziemi).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja,zabrzmi to dziwnie,nie lubię podstawowych serwerów typu FFA I TP.Wole ZM i JB.Tych map z obu jest naprawdę dużo i ciężko wymieniać ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
de_dust2 jest jak najbardziej znaną i lubianą mapką w counter strike pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Inferno <3
Pro mapa, ale mapy takie jak dd2, nuke itp. też bardzo lubię. ::):
 

DeletedUser20609

Gość
Gość
Zaznaczylem :
De dust 2: Duzo miejsc na fajne akcje
Aztec - Jest na niej pare fajnych zagran ktorymi mozna ladnie pokarac
Nuke - jak u gory
Awp india - Po Prostu lubie AWP, a mapa sama w sobie fajna.
Westwood - tak samo jak wczesniej fajne kampy i mozna ladnie zagrac, co runde mozna grac inaczej i jest zajebiscie + fajnie mozna pokarac z AWP;)

to tyle;)
 

DeletedUser11899

Gość
Gość
Moje ulubione :

z podstawowych cs_assault
z innych :

1. Zm_Aand Extended
2. 35hp_2
3. Zm_Ivoka
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
Jeśli już to najbardziej lubię Militie i Estate... dlaczego ?jakoś tak.. fajne, małe mapki:I:
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
ja gram głównie na Zombie , Deathrun i Jail Break.ponadto moją ulubioną mapą są z zombie:lila panic older version,nuke kamp i zm militia.z map deathrun to dt orgy może ktoś grał???i deathrun ice.a z jail break to jail dust,jail olo i jail arctic reese.może się umówimy na meczyk???

i prawdę mówiąc to cs source przebił 1.6 zombie escape boat escape git mapka...jak cos to wpisujcie sobie na youtube chocostoo i tam jestem na kilku filmikach...miedzy innymi na piratach z karaibów słychać jak krzyczę ;)
 

DeletedUser19550

Gość
Gość
grałem w cs tylko 2 tygodnie ale ulubiona moja to de_dust2.
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
Wiedzą msitrozwie co to Zombie Escape w cs 1.6??

bo jak coś mogę podać ip i tam to są dopiero super mapki ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Duzooo map nie ma ale wybrałem jedną :)
de_rats fajna jest
Są różne ratsy
 
Status
Zamknięty.
Do góry