Cyrk - crap

Status
Zamknięty.
Witam , chcąc sprawdzić czy zostało coś naprawione w wędrownym cyrku muszę stwierdzić ze cyrk wędrowny to dalej crap.

Losując ponad 150 x (losy coś koło 170 do 200 = 4250 oup do 5k oup) leciało wszystko z bardzo powszechnego (szara kolumna) i może co 15 strzałów 1x coś z powszechnego (zielona katagoria) , o niebieskim (rzadkie) czy zółtym (bardzo rzadkie) polu można zapomnieć bo jest to nie osiągalne. w losach nawet niema 50 na 50 zeby trafic coś szare-zielone a gdzie trafić niebieskie - żółte

z 80 % jest na pole szare
z 10 % jest na zielone
z 6 % niebieskie
i 4% na żółte

na głupim przykładzie : pas klauna i naszyjnik są na zielonym polu i na liczbę losów jakie zrobiłem poleciał 1x pasek i 1x naszyjnik :D :D :D

Tak samo jak "wybór" jaki mamy - ale co to za wybór skoro wybiera się obojętnie jaka kartę/kubek to potrafi być w kilka kartach ten sam produkt.

Cyrk trzeba zmienić - jego losowość i itemy z przedziałów bo te co teraz są obecnie to chyba ktoś sobie żarty robi
 
Ja jestem zadowolony z wylosowanych przedmiotów -głownie mi lecą buteleczki do HP i wzmocnienia fortowe... no czasem koniczyna
Jak widać to czysta losowość + kwestia nastawienia chyba (miej wyje.... a będzie Ci dane) :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry