Cyrk Wędrowny

Dyskusja w 'Propozycje odnośnie gry' rozpoczęta przez użytkownika fusek77, 4. Sie 2019.

Poleć tę stronę

?

Co Wy na to?

1. TAK

83,3%
  2. NIE

4,2%
  3. Nie mam zdania

12,5%
  1. fusek77

fusek77

Docenione treści:
    166
    Zlogowałem się o 7:48, spojrzałem "o cyrk jest", a potem jeszcze "och, cyrk jest... pewnie prawie pełen". I nie, nie pomyliłem się. Większość produktów wrzucona na 100%, miałem 4 różne produkty do wrzucenia, w tym jeden dopełniłem do 100%.

Rozwiązanie jest proste: zwiększyć x2/3 albo i x4 ilość produktów potrzebnych do rozbudowy cyrku, to naprawdę nie powinno być problemem, nie jest to pewnie jakaś kolosalna zmiana w kodzie. Ludzie powiedzą, że i tak słabe nagrody się z niego losuje, tak to prawda, to też powinno być zmienione, jednakże są osiągnięcia co do ilości wrzuconych produktów, a także co do uczestniczenia w budowie cyrku w każdym z hrabstw. W tej chwili IG poniekąd zmusza graczy by koczowali do tej 3 w nocy i sprawdzali czy się cyrk pojawi, czy nie. Oczywiście można osiągniecia jak i cały cyrk olać, ale są osoby chcące te osiągnięcia zrobić. Także proponuję zwiększyć mimimum dwukrotnie ilość produktów potrzebnych do zbudowania cyrku. Co do pkt rozbudowy też można byłoby nad tym pomyśleć.
    Co Wy na to?

2. Suchypl

Suchypl

Docenione treści:
    43
    Zgłaszane wiele razy, na s10 95 000 pkt budowy, przed południem było już po a produkty o godzinie 7:00 już były dostarczone - cyrk to dno, więc budowa trzyma ten sam poziom

3. fusek77

fusek77

Docenione treści:
    166
    Wiem, że zgłaszane, może po kolejnym razie i wielu informacji od graczy, że za szybko sie to buduje, za szybko powstaje może w końcu coś zrobią.

4. Suchypl

Suchypl

Docenione treści:
    43
    taa tyle lat nie zrobili, to teraz zrobią,... wszystko zrobią... miałeś już nie zajmować się pisaniem "może" w każdym temacie na tym forum

5. fusek77

fusek77

Docenione treści:
    166
    Tak, ale jako opiekun gry. Z dniem 22 lipca opuściłem team, więc chyba mam prawo pisać "może", czyż nie? ;)

Edit:
    W 10 godzin cyrk wybudowany na huronie, czy aby nie za szybko? ;)

Ostatnio edytowane: 4. Sie 2019
  6. emiksjot

emiksjot

Docenione treści:
    29
    Punkty rozbudowy o wiele bardziej powinny być zwiększone niż produkty, osiągnięcie za 7777 produktów robi się w 3/4 cyrki zależy od farta, a osiągnięcie za 202020 pkt rozbudowy w 14-15 będąc codziennie o 2/3 w nocy.

7. Stapler

Stapler

Docenione treści:
    13
    Oficjalnej informacji, że opuściłeś team chyba nie ma, czy się mylę.

8. fusek77

fusek77

Docenione treści:
    166
    Nie Lenka ie ogłosiła tego, ale napisałem w swoim temacie w "poznaj swojego admina" że team opuściłem 22 lipca, czyli nie jestem już członkiem teamu.

Fart? Chyba codzienne logowanie się o 3 w nocy i sprawdzanie czy cyrk się nie pokazał.

9. wariata17

wariata17 Zespół The West

Docenione treści:
    93
    Przykro to pisać, ale oficjalnej informacji o jakichkolwiek zmianach w teamie, nie ma od marca, a od tego czasu, oprócz fuska, kilka osób odeszło, kilka doszło. Pomimo braku informacji, osób które odeszły, fizycznie w teamie nie ma, tak samo jak osoby, które doszły, fizycznie w teamie są. Myślę, że najaktualniejszą listę można znaleźć patrząc, kto ma status obsługi gry na forum: https://forum.the-west.pl/index.php?members/&type=staff (Tylko fuskowi jeszcze prawa nie zostały zabrane.)

Co do tematu ankiety, zagłosowałam na TAK, ale osobiście myślę, że jest to jedna z tego typu propozycji, gdzie aby Inno rozważyło jej wprowadzenie, większość marketów musi wyrazić taką potrzebę.

10. Stapler

Stapler

Docenione treści:
    13
    No przykro, że The West ma obecnie takiego CM.

Ponicz lubi to.
  11. ReadyLuke

ReadyLuke

Docenione treści:
    13
    Jestem za zwiekszeniem ilosci poroduktów ale także by cyrk startowal o jakiejś normalnej godzinie a nie o 2/3 rano. Budzę się rano i wszystko zrobione a osiągnięcia z cyrku nawet w 1/3 nie mam...

12. Zajęcza Łapka

Zajęcza Łapka

Docenione treści:
    62
    Od poniedziałku Lenka będzie bardziej aktywna (któż to wie w jakiej strefie ale ma być bardziej aktywna) więc nasz kochany CM wszystko załatwi :)

13. Suchypl

Suchypl

Docenione treści:
    43
    ciekawe czy nagrody za Gale też odzwierciedlają jej aktywność....

speedy911 lubi to.
  14. emiksjot

emiksjot

Docenione treści:
    29
    No o tym mówię, wczoraj dodałem ledwo 2500 produktów bo gra jakieś marne produkty wylosowała - pstrągi czy inny syf xD, jakbym miał farta i dało te materiały które skupowałem to bym conajmniej 2 razy tyle wrzucił

15. pawpawpawel

pawpawpawel

Docenione treści:
    4
    Jak najbardziej za ogółem, ale ze szczegółami nie mogę się zgodzić: pkt rozbudowy koniecznie trzeba podnieść.
    Jeśli na Huronie 30 osób jest na rozbudowie cyrku, a kolejne 30 chciałoby, ale nie wyrabia, to jaka jest szansa skończyć 200k rozbudowy na osiągnięcie?! 95k rozbudowy jednego cyrku to jakiś żart. Koczując o 3.00 uda się 8k rozbudowy - max 14k, bo po 9 godzinach całość jest rozbudowana. A jak ktoś ma pracę ustawioną z rana i wchodzi na TW po południu, to nie ma żadnej szansy tego zrobić.
    Kiedyś cyrk rozwijał się codziennie nawet bez pomocy graczy, jeśli dziś jest to aktualne - to i tak nie idzie tego zauważyć, bo po 10 godzinach jest postawione.
    Mi tak wisi, czy cyrk będzie po 1 dniu czy po 6, bo poprawkach zawartości szału tam nie ma. Natomiast osiągnięcia fajnie byłoby zrobić.
    Gdyby jednak miało zostać tak jak teraz, to cyrk powinien otwierać się o absolutnie losowej godzinie (przynajmniej do rozbudowy, losowania niech będą jak teraz)

ReadyLuke lubi to.
  16. blackfate666

blackfate666

Docenione treści:
    3
    A ja się nie zgadzam ze zmianami w cyrku.
    Przez tyle lat ludzie zbierali produkty, budowali cyrk..w skrócie przechodzili wyżej opisane męczarnie by osiągnąć 2 odznaczenia za 7777 produktów oraz za 202020 pkt rozbudowy, by teraz to zmienić i inni mogli to zrobić w pół roku?

Chcecie by gra była trudna, by Administracja dawała trudniejsze zadania. Macie teraz trudne osiągnięcia których nie wbijecie w rok i chcecie to zmienić, by było łatwiej. Gdzie tu Wasza logika? Wszystko chcecie na tacy, a na drugi dzień piszecie, że gra jest coraz łatwiejsza.

Selux i Antalor lubią to.
  17. fusek77

fusek77

Docenione treści:
    166
    Ale tu nie chodzi by było łatwiej, tylko by w ogóle było to wykonalne. Jeśli ktoś pracuje w systemie jednozmianowym od 6 do 14 to jaką ma szanse by wrzucić produkty do cyrku? W praktyce zerową. Tu trzeba codziennie koczować o 3 w nocy by cokolwiek wrzucić. Ba raz się zalogowałem przed pracą, a miałem właśnie na 6. Zalogowałem się do gry o 4:30, połtorej godziny po starcie cyrku, wynik? Co najmniej połowa produktów wrzucona na 100%, a reszta też w dość dużym procencie. Tu nie chodzi o ułatwienie tylko o w ogółe danie takiej opcji. Ale tak czy inaczej tych produktów do budowy cyrku jest zdecydowanie za mało, skoro gra mająca swój rozkwit dawno za sobą sprawia że po paru godzinach jest coś zrobione na co pracuje cały serwer. W cyrku jest zasada kto pierwszy ten lepszy, ale niech ten pierwszy nie zapełnia połowy produktow potrzebnych do cyrku ;)

WonLamusie i ReadyLuke lubią to.
  18. Stapler

Stapler

Docenione treści:
    13
    Jeśliby została utrudniona rozbudowa cyrku, to powinno iść za tym wydłużenie istnienia cyrku.

19. Selux

Selux

Docenione treści:
    39
    Niektórzy specjalnie wstawali o 3 w nocy łykali proszek ze skorupy i lecieli do cyrku żeby specjalnie wrzucić produkty , więc jak jedni mogli to czemu inni nie mogą ?

20. fusek77

fusek77

Docenione treści:
    166
    A czy uważasz, że budzenie w środku nocy dzień w dzień powinno być warunkiem zdobycia osiągniecia? Wg mnie nie.

WonLamusie i ReadyLuke lubią to.