Czas żniw 2021 dyskusja

ja z zeszłego roku max 1x wykonałem zadanie bo mając 30 lv nie byłem w stanie dużo zdziałać. Więc w moim przypadku po prostu nie działa :)
Zadanie na monety w dziennych pojawi się dopiero, gdy zaakceptujemy zadanie u Johna na wymianę monet. Jeśli dalej nie widzisz, skontaktuj się proszę przez system support, a rozwiążemy problem ok_:)
 
Zbieraj kłosy w ciemno które lecą dóżo słąbiej niż w zeszłym roku . Brak zadanek w codziennych . Idź do farmy Willsona - tylko jej też nie ma . U Angusa zadanka do żniw jest ale nie można go pobrać. Zajebiste dopracowanie ewentu ale "WSZYSTKO DZIAŁA POPRAWNIE" .
 
czy ta dodatkowa seria zadań "Życie rolnika" kończy się na zdaniu 8 h sadzenia drzew, za co dostaje się amulet do omdleń oO? czy cos dalej jest?
 
Zadanie na monety w dziennych pojawi się dopiero, gdy zaakceptujemy zadanie u Johna na wymianę monet. Jeśli dalej nie widzisz, skontaktuj się proszę przez system support, a rozwiążemy problem ok_:)
To chyba żart? Coś co powinno działać nie działa a Ja mam jeszcze gdzieś pisać żeby mi to naprawili? No chyba Cie <ocenzurowano> koleś...
Ktoś dał <ocenzurowano> i nawalił. Całe szczęście że "event" do kitu to nawet nie szkoda tego całego <ocenzurowano>



//-Moderator
 

DeletedUser

Gość
Gość
To chyba żart? Coś co powinno działać nie działa a Ja mam jeszcze gdzieś pisać żeby mi to naprawili? No chyba Cie<ocenzurowano> koleś...
Ktoś dał <ocenzurowano> i nawalił. Całe szczęście że "event" do kitu to nawet nie szkoda tego całego <ocenzurowano>
+1
Nawet tych klósów żałosnych nie zbieram... Nie bede siedzieć na każdym swiecie po 20h żeby wydropić jakieś gówna.

Tfu na takie eventy
 
No ten event to totalny ściek, drop pszenicy jest tragiczny a nagrody nie zwracają nawet 75% wydanej energii za młucenie 15s o kłosach nie mówie bo tam jest taki syf w środku że nie warto komentować.Zadania na srebrne monety ograniczone przez co nie można ulepszyć itemów żniwiarza.
 
Do góry