Czas żniw - dyskusja

Status
Zamknięty.

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Kogoś tutaj chyba nieźle pogrzało przy projektowaniu tych zadań na monety. Zadań jest tylko tyle, że można zdobyć monety na 3 przedmioty i nie więcej.
Sam zamysł jest dobry, ale drugiego dnia już piękne zadanie, żeby wygrać pojedynek przez omdlenie jednym strzałem. Ciekawe ilu osobom udało się je wykonać. Na angielskim tw i becie ludzie narzekają na to ostro. Dla przykładu na 3100 wygranych pojedynków wygrałem tylko 20 w ten sposób, a IG oczekuje, że gracze to zrobią w 24 godziny xD
 
Sam zamysł jest dobry, ale drugiego dnia już piękne zadanie, żeby wygrać pojedynek przez omdlenie jednym strzałem. Ciekawe ilu osobom udało się je wykonać.
Ja do zadania potrzebowałem wygrać jednym strzałem pojedynek (nie do tego) to zwyczajnie z koleżanką ustawiliśmy takowy. Ona sobie zbiła HP i jednym ciosem pięknie poszło. Ja nie wiem czy ta gra jest taka prosta że myśleć Was oduczyła?
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Ja do zadania potrzebowałem wygrać jednym strzałem pojedynek (nie do tego) to zwyczajnie z koleżanką ustawiliśmy takowy. Ona sobie zbiła HP i jednym ciosem pięknie poszło. Ja nie wiem czy ta gra jest taka prosta że myśleć Was oduczyła?
Dobry troll :v Zresztą samo zadanie wygląda jakby specjalnie zrobione, żeby ludzi trochę pobanować. Ale spokojnie jutro będzie zadanie na 3 omdlenia, czyli kolejny genialny pomysł IG. Dawać takie zadanie, jak duża ilość osób po dzisiejszym dniu będzie miała spokojną przerwę 72 godzin.
 
Śmiesznie brzmi od typa, który pruje się do każdego, a potem nie wie jak przenieść, postać z klona XDDD.
Nie wiem czy masz świadomość ale sam sie zaorałeś.
Czym innym jest nieznajomość rzadko stosowanej mechaniki gry zwanej migracją, (rzecz stricte techniczna) a zupełnie czym innym komunikacja werbalna z innymi bywalcami serwera, który znasz od lat.

Dobry troll :v Zresztą samo zadanie wygląda jakby specjalnie zrobione, żeby ludzi trochę pobanować.
Właśnie chodzi o to, że to nie trolling. Żal mi Was. Przed wersją dwa-zero ta gra uczyła myślenia (kombinowania) zgodnie z regulaminem.
Dziś jest jedynie pretekstem do narzekania
(Wojtek, Daria - połączcie moją wypowiedz w 1 post)
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
No zgodnie z regulaminem, ustawiony pojedynek = ban. Ja tam wole podejść do tematu uczciwie bez takich kombinacji. Zresztą na niemieckim forum dyskusja jest dużo bardziej gorąca. Cały ten pojedynkowy event jest słabo przemyślany.
 
Cały ten pojedynkowy event jest słabo przemyślany.
Zgadzam się z Tobą

A propos jak Ty to mówisz ustawianych pojedynków to zawsze to funkcjonuje po bitwie o fort, słowami "omdli ktoś" i to nigdy nie było banowane.
Dlatego nie rozumiem czemu ma być ban za coś dokładnie identycznego tylko nie po bitwie i na prośbę inicjującego atak?

Myślenie nie boli :)
 
omdlij 1 strzalem to bylo chore, ale omdlij 3 to 4 h zajmuje (inimum), a ustawek nie powinno byc. w regulaminie gry przynajmniej tak stoi.
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
omdlij 1 strzalem to bylo chore, ale omdlij 3 to 4 h zajmuje (inimum), a ustawek nie powinno byc. w regulaminie gry przynajmniej tak stoi.
Zawsze jest opcja, że uda się zrobić to zadanie do następnego wtorku. Bo za tydzień powtórka tych zadań.
Omdlenie 3 faktycznie jest łatwe, ale powinno być 2-3 dni po zadaniu na jeden strzał.
Gorzej jest z osobami na bardziej martwych światach z wysokim poziomem pojedynków. Omdlenie 3 osób może być trudne i trzeba też takie zadanie rozłożyć na cały tydzień. Na angielskim TW jakiś gostek pisał, że do pojedynku ma tylko jedną osobę na cały świat xD
 
Ja do zadania potrzebowałem wygrać jednym strzałem pojedynek (nie do tego) to zwyczajnie z koleżanką ustawiliśmy takowy. Ona sobie zbiła HP i jednym ciosem pięknie poszło. Ja nie wiem czy ta gra jest taka prosta że myśleć Was oduczyła?


masz wysoki lvl pvp, to masz 4 osób na starym święcie dostępnych i nie ma ci kto i jak pomóc nawet jak byś chciał się dogadać.... zadanie nie jest uczciwe ze względu, ze osoby z niskim lvl pvp na każdym świecie raczej spokojnie zadanie zrobią a osoby z wysokim raczej będą miały duży problem ...


p.s. tak jak było z tym mini konkursem na omdlenie admina... postać admina 150 lvl pvp i sobie można było brać udział jak się ma 450 lvl...
 
Czym innym jest nieznajomość rzadko stosowanej mechaniki gry zwanej migracją, (rzecz stricte techniczna) a zupełnie czym innym komunikacja werbalna z innymi bywalcami serwera, który znasz od lat.



etriel napisał:
§5) Pushing

Pushing odnosi się do wyzyskiwania kont/konta w celu dostarczenia doświadczenia, środków pieniężnych (dolarów) i/lub przedmiotów na inne konto/konta. Precyzując: niedozwolony jest udział w zaaranżowanym pojedynku, zdobyciu listu gończego, bitwie fortowej, przygodzie, rozbudowie miasta/fortu w celu otrzymania zaaranżowanego wyniku, zapewniając i/lub uzyskując nadmierną liczbę doświadczenia, pieniędzy, przedmiotów, punktów rozbudowy, punktów weterana, itp.
 
@Suchypl, nigdzie nie napisałem, że jest fair :)
@Pierwszy Nos, oj tam, oj tam ^^
@Fatmag, jak nie masz nic konstruktywnego do napisania to przestań strzelać te uśmieszki.
Forum służy do wymiany poglądów i spostrzeżeń w formie piśmiennej. Nie do stawiania hieroglifów :)
 
@Suchypl, nigdzie nie napisałem, że jest fair :)
@Pierwszy Nos, oj tam, oj tam ^^
@Fatmag, jak nie masz nic konstruktywnego do napisania to przestań strzelać te uśmieszki.
Forum służy do wymiany poglądów i spostrzeżeń w formie piśmiennej. Nie do stawiania hieroglifów :)
Po prostu mam z Ciebie bekę, że się czepiasz każdego, a nie potrafisz znaleźć w grze/forum/internecie, jak przenieść postać XDDD.
 
Po prostu mam z Ciebie bekę, że się czepiasz każdego, a nie potrafisz znaleźć w grze/forum/internecie, jak przenieść postać XDDD
To co ja robię to się nazywa konstruktywna krytyka, Hieroglifie :)
A co do przenoszenia postaci to pierwszy raz miałem do czynienia z taką mechaniką i wolałem zapytać kogoś kto już migrował :)
W przeciwieństwie do niektórych nie uważam się za wszechwiedzącego i wypowiadam się tylko na te tematy, w których coś wiem.

Ten cały event jest słaby ale trzeba pamiętać, że jest skierowany głównie do Pensylwanii gdzie nie ma takich problemów jak brak ludzi do omdlenia.
Póki co kont i mulciaków jest tam sporo. My na starych światach powinniśmy w ogóle olać ten event. Po co nam set tego żniwiarza jak większość z nas ma lepsze rzeczy? Na pensylce się przyda ale nigdzie indziej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry