Czas żniw - dyskusja

Status
Zamknięty.
i pięknie osiągniecie zbierz 100 kłosów żyta zaliczone, a zebrałem 80 i chyba 1 czerwonego pióra brak, ech, i jak sobie barana nie strzelic
 
aa i jeszcze jedno diamentowy rewolwer w poście lenki ma 1,2 obrażeń na poziom, jakoś mi się trafił i ma 0,2 na poziom w opisie, chyba ze działa inaczej
 

roger1977

Blada Twarz
Mi ani jeden kłos nie wypadł. Słownie, znalazłem zero kłosów. To wszytsko na jakies 1000 prac. Czy to normalne? Czy potrezba jakis specjalnych warunków, żeby wypadały?
 
Mi ani jeden kłos nie wypadł. Słownie, znalazłem zero kłosów. To wszytsko na jakies 1000 prac. Czy to normalne? Czy potrezba jakis specjalnych warunków, żeby wypadały?

Może Pan/Pani znaleźć 100 kłosów żyta podczas wykonywania następujących prac: zrywanie liści tytoniu, zbieranie bawełny, zrywanie trzciny cukrowej, zbieranie zboża, zbieranie kukurydzy, zbieranie fasoli, zbieranie pomidorów, zbieranie pomarańczy, wykopki, zbieranie dyń, zbieranie papryk.
 

DeletedUser3804

Gość
Gość
Jak zdobyć "kawałek materiału" w zadaniu Podarty kawałek materiału (Dożynkowe przygotowania) ??
 

Deleted User - 2071396

Gość
Gość
Standardowo- IG położyło serię zadań. Jak gram od początku istnienia tej gry, tak jeszcze nie widziałem tylu błędów w jednym queście.

Gdzie są listy, małe torby listonosza, butelki wody i zakrwawiony bandaż do zadania z Farmy Wilsona? Tylko nie piszcie mi, że mam wykorzystać te z poprzedniego eventu, z zeszłego roku, bo na Pensylwanii jest to fizycznie niemożliwe! Jeśli IG liczy na to, że gracze wydadzą w Shopie bryłki na te itemy, to IG się grubo przejedzie- nikt tego nie kupi za bryłki, bo ten quest nie jest warty wydania jakichkolwiek bryłek czy obli. Nagrody za ten quest są śmieszne- naszyjnik i proszek ze skorupy żółwia + 50 obli (łączna wartość nagród 175 obli)...

Druga rzecz to kawałek materiału, który leci z kłosów- na Ohio i Pensy wypadły mi po dwie sztuki- i co, mam sobie je skserować, żeby mieć wymagane 4 do zadania? Jeśli wszystkim tak dropiły te kawałki materiału, to odkupienie ich na targu nie będzie możliwe. U mnie kupno za bryłki nie wchodzi w grę- nie będę już tak głupi jak kiedyś i nie będę wydawać realnych pieniędzy na fikcyjne życie na prerii, ani nie będę utrzymywać z własnych pieniędzy darmozjadów, oszustów i nierobów które zalegają w polskim TwT.

Szczerze mówiąc, to nie myślałem, że IG będzie w stanie coś jeszcze tak konkretnie zepsuć, ale widzę, że starają się z całych sił, aby zniechęcić graczy do TW...
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
event pvp zrobiony pod mulciaka pvp ..bedzie widać kto ma eq i zdobył
widać gołym okiem że komuś zależy żeby jednostka wygrała ,,a nie uczciwie było
 
Pieniądze zdobyte w pojedynkach: 8537/15000 - mój stan obecny

Nie wspomnę o tym, że bez dopalaczy (energia, HP) w ogóle nie ma sensu zaczynać
Czyli nowi gracze OUT :)
 

DeletedUser27756

Gość
Gość
Witam podpowiedzcie gdzie znaleźć listy z zadania Czas Żniw Każda pomocna dłoń jest mile widziana i w jakich godzinach można te listy zdobyć. Wykonałem prace w 6/h Zbieranie zboża a listów niema.
 
Witam podpowiedzcie gdzie znaleźć listy z zadania Czas Żniw Każda pomocna dłoń jest mile widziana i w jakich godzinach można te listy zdobyć. Wykonałem prace w 6/h Zbieranie zboża a listów niema.
Listy można wydropić z kłosów, a kłosy z następujących prac:
zrywanie liści tytoniu, zbieranie bawełny, zrywanie trzciny cukrowej, zbieranie zboża, zbieranie kukurydzy, zbieranie fasoli, zbieranie pomidorów, zbieranie pomarańczy, wykopki, zbieranie dyń, zbieranie papryk

Z tym, że nie jest powiedziane, że wydropisz odpowiednią ilość (bodajże 4) bo to kwestia czysto losowa.
Ewentualne braki możesz uzupełnić na targu bądź w sklepie UOP
 
6sr8qX8.png
 
Status
Zamknięty.
Do góry