Czas żniw

Status
Zamknięty.

Lenka222

Członek obsługi gry

Lato powoli się kończy, by ustąpić miejsca jesieni. Jak każdego roku, sezon żniw rozpoczyna się w drugiej połowie lata. Oh, starzeję się i nie mam już tyle sił by samemu zebrać plony. Wygląda na to, że w tym roku muszę poszukać pracowników.

Ktoś musi pozbierać kłosy pszenicy, kukurydzę, pomidory... Następnie przyjdzie kolej na liście tytoniu i dynie. Musimy zrobić wszystko nim rozpocznie się Oktoberfest, który jest... oh nie, to już za miesiąc!
Hmm... Gdzie znajdę nowych pracowników? Może na sąsiedniej farmie... nie... jego dzieci już go opuściły, a on również ma ogromny kawałek ziemi, prawdopodobnie sam też będzie potrzebował pomocy...
Ktoś coś mówił? Mówisz do mnie? Oh, z przyjemnością cię zatrudnię...
Ok, w takim razie rozpoczynamy pracę jutro jak tylko wzejdzie słońce.


Od 22 sierpnia do 9 września, z odrobiną szczęścia, wykonując różne prace na mapie, będziesz mógł znaleźć 150 kłosów pszenicy. Wewnątrz każdego z tych specjalnych kłosów, znajdziesz mały prezent, który uczyni twoje codzienne życie na prerii łatwiejszym. Miej oczy szeroko otwarte! W niektórych kłosach pszenicy, będziesz mógł znaleźć nowe przedmioty. Będą one potrzebne do ukończenia niektórych zadań. By rozpocząć historię, odwiedź swoich przyjaciół w saloonie... Co zrobić z przedmiotami, które pozostaną w twoim ekwipunku? Możesz je sprzedać na targu. Linia zadań zawiera 8 zadań. Za ukończenie ostatniego zadania, otrzymasz specjalny przedmiot oraz osiągnięcie "Ocal jeźdźca Pony Express". Nie zapomnij zebrać wszystkich 150 kłosów pszenicy, aby otrzymać osiągnięcie "Zostań rolnikiem".


Co warto wiedzieć?
 • Wszystkie przedmioty potrzebne w nowej linii zadań, można wystawić na targ. W każdej chwili możesz je sprzedać swoim znajomym.
 • Z kłosów możesz otrzymać obligacje, jednodniowe medale bonusu, napoje odnawiające energię jak Herbata Mate, mikstury życia, przedmioty dodające prędkość jak proszek ze skorupy rakietowego żółwia, bardzo starą skrzynię z broniami i wiele wiele więcej...
 • Możesz znaleźć Torbę Farmera, która zawiera nowe karty kolekcjonerskie.

 • W sumie, możesz zdobyć 3 osiągnięcia:
 • Zostań farmerem
  Znajdź 150 kłosów pszenicy podczas czasu żniw
 • Zbierz wszystkie nasiona
  Znajdź wszystkie nasiona do swojej kolekcji.
 • Ocal jeźdźca Pony Express
  Zakończ serię zadań "Czas żniw"

 • Oto jak wyglądają przedmioty potrzebne w zadaniach."
Miłej zabawy!
Twój The West Team​
 
Status
Zamknięty.