zakończony Czas odkryć nowe lądy - głosowanie

Dyskusja w 'Konkursowe Tipi' rozpoczęta przez użytkownika Lenka222, 6. Maj 2019.

Poleć tę stronę

?

Wybierz jedną nazwę, która Twoim zdaniem najlepiej pasuję na nazwę nowego świata w The West.

Poll closed 12. Maj 2019.
  1. Oklahoma

36 głos(ów)
    18,9%
  2. Ohio

57 głos(ów)
    30,0%
  3. Oregon

32 głos(ów)
    16,8%
  4. Ontario

7 głos(ów)
    3,7%
  5. Ouachita

47 głos(ów)
    24,7%
  6. Owyhee

9 głos(ów)
    4,7%
  7. Oakley

2 głos(ów)
    1,1%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. **** Ż ****

**** Ż ****

Docenione treści:
    34
    Gratuluje fantazji, podskoczyłeś jak ten Gandalf o szczebelek za wysoko
    Po 1, sknerus nigdy złamanego centa nie wyda zatem w życiu nikomu za głos nie zabulę nawet 10k
    Po 2, gdyby tak było to z 200 głosów by się naklepało po jednym dniu - dlaczego? Bo gracze są wiecznie bez hajsu i efektem końcowym byłoby zdobywanie głosów prawie w 95% wydajności
    Po 3, jak to z losowania zeszłorocznego było? 70 albo 90 parę głosów od strony Kamińskiego gdzie podobno poleciało z 40 mulciaków na sztuczne oddane głosy mowa o serwie pl24
    Nie korzystam z żadnych sztuczek ani specjalnie mi na tym wszystkim nie zależy, inaczej w ogóle by to wszystko się potoczyło
    A skończyło się na rymowance. Wolę wymieniać kasę na prowizjach, robić zadania i mieć z tego zadowolenie niż z faktu, że jakby była konkretna idealna nazwa dla powstania nowego serwa w oparciu na realiach dzikiego zachodu to gdyby support udostępnił nazwę najbardziej nieadekwatną i głupkowatą w historii westa w stylu "Osrać" to każdy by wybrał waśnie to. Taki mamy dziś posrany naród na the west
    U mnie było ważne przekonać się nad mentalnością graczy by całkiem sumarycznie wydać swoją opinię i werdykt by stwierdzić, że ludzie wolą klepać sobie sztucznie jaja z nazw i innych graczy niż w ogóle przyczynić się do rozwinięcia jakichkolwiek nowych koncepcji dla dobra rozwoju The Westa

Jeśli padnie nazwa nowego serwa z łamaniem języka na kole :D To wasz wybór

Jaka nazwa padnie finalnie to mało to istotne jest, bardziej liczy się to, że powstaje kolejny serwer na którym jeśli zechcę zacznę pożerać itemy i kasę z całego serwa tak jak został przeze mnie ustanowiony monopol na Nawaho wzgl. setów fortowych
    Możliwe, że nie zagram w ogóle na pl25 bo nie mam jeszcze podjętej decyzji w tym zakresie
    Czas pokaże

ReadyLuke lubi to.
  2. uszek1

uszek1

Docenione treści:
    8
    Ojej Żabciu jaka Ty fantastyczna jesteś, monopol poprzez m.in. multikonta :D

3. yetasek

yetasek

Docenione treści:
    0
    Jak najbardziej tylko i wyłącznie jedna nazwa -> Ouachita :D

4. grzesiu1999

grzesiu1999 Blada Twarz

Docenione treści:
    8
    Ooo a co to się stało z moim komentarzem odnośnie hipokryzji użytkowniczki **** Ż **** ? Haha zniknął sobie od tak, ależ to zabawne, a myślałem, że forum to miejsce na którym wyrażamy swoje opinie. Rozumiem, że gdyby post był obraźliwy czy niekulturalny to można go usunąć, ale konstruktywną krytykę popartą cytatem? Trzeba chyba zacząć robić screeny swoich wpisów, kolejnym krokiem będzie blokowanie niewygodnych słów. Quo vadis dziki zachodzie!

uszek1 lubi to.
  5. HaraczJaracz

HaraczJaracz

Docenione treści:
    17
    Takie źródło dostałem:

kurcokus i uszek1 lubią to.
  6. **** Ż ****

**** Ż ****

Docenione treści:
    34
    Ale wy to lubicie siać afery z niczego dosłownie
    W życiu nikt ode mnie centa nie dostał i nigdy nie dostanie
    Painta obsługiwać umie każdy
    Powodzenia i czekam na kolejne screeny

Cpt. Bonsai lubi to.
  7. Cpt. Bonsai

Cpt. Bonsai

Docenione treści:
    72
    Podejrzewam bardziej prozaiczny powód. Po prostu Twój komentarz był zapewne nie na temat i nic nie wnosił, ot co, cała tajemnica ;) . Ale jeśli się mylę to wybacz.

Aby nie było, że i ja pisze nie na temat, to solidarnie jak w temacie: "Nowy świat - ankieta" tutaj tez nie zagłosuję na żadną opcję, pozostanę więc obserwatorem, cytując siebie :p :
    Pozdrawiam :>

8. aziks

aziks

Docenione treści:
    25
    To może jakieś powiadomienie dla nas i napisanie że nie trzymamy się głównego tematu, a nie z bomby usuwają wszystko ?

9. **** Ż ****

**** Ż ****

Docenione treści:
    34
    TO nie ja tworze afery i jakieś spiski by zasiać ferment. Wielu z was takich jak prowokator uszek albo haracz z chęcią dowalą w Paincie jeszcze z parę innych "dzieł" by "coś" wrzucić i mieć fajną beke. Sami tego chcecie, a nie ja. Ja nie tworze historyjki

Tu nawet nie można normalnie wierszyka napisać bo zaraz zejdą sie dzbany ze swoimi "ale" tak jak na starcie propozycja poszła jako Oregon w telegramie/forum z dosyć ciekawym uzasadnieniem i fajnym klimatem, to wy co z tego zrobiliście? Nazwa fajna, to wolicie wziaść dziadostwo nazwe rzeki ale tylko po to BY mi niby na złość zrobić? Ok, mnie to rybka, bo mnie na tym naprawdę nie zależy, nagrody za nazwę są nic nie warte a brył mam prawie 30 k wiec na holerę mi dodatkowe 100 brył, oble też mam gdzieś, a wywiad nigdy mnie nie interesuje, bo w realia nie ma co się pchać

Od niedawna nic się nie udzielam więcej w tym temacie wzgl. głosowania bo nie ma to sensu TO się okazało, że tak wam smutno, na forum, zabrakło paliwa na tych postach i jeszcze wasze prowokacyjne posty pousuwali na mój brakujący odzew TO wy w końcu mordy o to prujecie, że wam kasują posty :eek:??? HAHAHAHA
    Aż nagle wpadliście na "pomysła" jak to mawiał Kiepski, fake foto by znowu mnie sprowokować do udzielania się na czacie/forum? ŻE JA PŁACE 100K??? Za głos?
    Admini mają wgląd na transakcje bankowe - nie mam nic do ukrycia - przelewam grube miliony i sprzedaje mase itemów, nie mam żadnych obrotów na 100k
    Przypominam post wcześniejszy:
    Używacie w ogóle mózgu czy tylko siać ferment potraficie? o_O

Nie obchodzi mnie kto naprawdę wygra, nie zamierzam komukolwiek i cokolwiek i kiedykolwiek coś dać, jeśli kiedyś w ogóle odejdę - to zlikwiduję wszystko co mam. NIKT nic nie dostanie dlatego jak ktoś pisze farmazony, że *A* albo *Ż* coś płaci jakieś hajsy za głosy to sami po sobie okazujecie jakim wielkim dnem stało się społeczeństwo w The West.
    To siła głosu ludu, w dodatku ślepego jak kret bez umiejętnego reasumowania i analizowania co można i na ile można sobie w danym aspekcie pozwolić.

Jesteście żałośni, tworzycie afery z niczego o_O
    Wy tak się dręczycie tym Oregonem, a ja mam w planach urlop :D I po co tyle fermentu siać jak to mało istotne jest jaka nazwa serwa bedzie :D

Cpt. Bonsai lubi to.
  10. Mercenas

Mercenas

Docenione treści:
    13
    *A* czy tam *Ż* zluzuj trochę majty, nie reklamuj tego Twojego "innowacyjnego" pomysłu na każdym świecie, to ludzie przestaną z Tobą walczyć na śmierć i życie.Wygra Oregon fajnie, jeśli Ouachita też.To tylko nazwa kolejnej mleczarni inno. Jak chcesz to tak bardzo wygrać to Ci kupię te 500 bryłek a wywiad przeprowadzi z Tobą pewnie bardzo chętnie Jaracz :))

// Post edytowany - Wojcieszy

Ostatnio edytowane przez moderatora: 10. Maj 2019
    HaraczJaracz, speedy911 oraz aziks lubią to.
  11. Wojcieszy

Wojcieszy Zespół The West

Docenione treści:
    104
    Yyyy... Tak tylko przypomnę, że w temat służy do dyskusji związanej z nową nazwą serwera, a nie o tym kto ile ma milionuf na koncie i jaki to dobry w te gierki nie jest... Raczej zostawiłem tylko komentarze związane z dyskusją (chociaż jak jakiś przeoczyłem to proszę nie bijcie mnie :p )

Jeśli chcecie dyskutować na takie tematy jak sposób gry na danym serwerze, to jest post stworzony przez gracza odnośnie nowego serwera oraz są bizonie placki, tam będę usuwał tylko brzydkie słówka :)

12. **** Ż ****

**** Ż ****

Docenione treści:
    34
    Wnoszę prośbę do adminów by sprawdzili lov lvl logujących się nowych graczy na forum kto głosował na Ohio ponieważ NAGLE podbił głosów I JEST NR1, to nie jest normalne głosowanie i podpada pod łamanie zasad głosowania. Co parę minut kolejny głos, akurat starcza czasu na założenie mulciaka i wpakowanie głosu. Wygrywał Ouachita i moment wszystko się pozmieniało. Znowu ta sama sytuacja co rok temu? Między kaminem a Matkiem? JEŚLI WSZYSTKO JEST OKEJ, TO NIE MAM WIĘCEJ NIC DO POWIEDZENIA

hio hio hio hio
    Ohio? hahahaha! Chyba każdy wyśmieje nazwę takiego serwa

//Post edytowano - Wojcieszy

Ostatnio edytowane przez moderatora: 12. Maj 2019
  13. viksonZ

viksonZ

Docenione treści:
    104
    Nie spinaj się- głosowanie to jeden wielki fake (bo można zmienić zdanie)
    Po drugie: nazwa świata nie ma znaczenia - to i tak będzie pustynia
    Jak masz takie parcie na szkło to ja mogę ten wywiad z Tb przeprowadzić (moje 3 są już u wojcieszego na stronie)
    :)

14. Franklin James Faradey

Franklin James Faradey

Docenione treści:
    20
    Też bym prosił kogoś z administracji o przyjrzenie się głosowaniu bo jak przez noc zwiększa się liczba głosów dwukrotnie to coś tu śmierdzi ;).

visi0nEer lubi to.
  15. Wojcieszy

Wojcieszy Zespół The West

Docenione treści:
    104
    Głosy zostaną sprawdzone, czujne oko administracji czuwa nad ankietą.

16. *KONIU*

*KONIU*

Docenione treści:
    10
    Jak na mój gust Oregon najbardziej pasuje do pozostałych nazw starych serwerów.Zagłosowałem nie wiedząc że *****Ż***** zachęca do głosowania.Żadna z pozostałych propozycji nie pasuje mi na nazwę nowego świata.Gdyby nie było Oregonu nie zagłosował bym.
    A co do tych głosów to rzeczywiście sprawdźcie to bo śmierdzi szwindlem.

17. Lukasiken12

Lukasiken12 Blada Twarz

Docenione treści:
    2
    Ohio ? toż to smiech...Jedyne co tutaj byIo fajnego to OkIahoma

Toro Rosso lubi to.
  18. Lenka222

Lenka222 Zespół The West

Docenione treści:
    97
    Nowy świat będzie nosił nazwę Ohio.
    Zwycięzcy konkursu gratulujemy!