zaakceptowany Czas pokoju na arizonie.

Czy powinien zostać wyłączony czas pokoju na arizonie?


  • W sumie głosujących
    31
Dzień dobry,
jako lider sojuszu Młoda Krew wraz z @White Face (liderem sojuszu ZMZ), doszliśmy do wniosku, że nasze sojusze sprzeciwiają się włączeniu "czasu pokoju" na Arizonie.
Jako entuzjaści fortowi oraz nie boję się użyć tego słowa rodzina, bo takie panują stosunki między naszymi sojuszami na świecie PL13, chcielibyśmy spędzić wspólnie czas świąteczny i sylwestrowy na wieczornej bitwie fortowej.
Pozdrawiam

Fatmag & White Face
 

kekmiarz

Blada Twarz
Drodzy Przyjaciele z Sojuszu Młoda Krew, Mieszkańcy Miasta Wild Guns, Groomer Kulczyk oraz wszyscy Bolszewicy,
Zbliżają się święta, czas radości, miłości i refleksji. Dlatego chciałbym skorzystać z tej okazji, aby wyrazić ogromną wdzięczność i przekazać Wam najserdeczniejsze życzenia. To dla mnie ogromna przyjemność móc dzielić z Wami te wyjątkowe chwile.
Sojusz Młoda Krew to dla mnie nie tylko grupa ludzi, ale prawdziwa rodzina. Razem przeszliśmy przez wiele wyzwań, zwycięstw i porażek, ale zawsze trzymaliśmy się razem jak nierozłączne ogniwo. Dziękuję Wam za wsparcie, za zawsze gotowość do pomocy i za to, że razem tworzymy niesamowitą społeczność.
Miasto Wild Guns to miejsce, które stało się dla mnie drugim domem. Przepełnione jest nie tylko fascynującą historią, ale także niezwykłymi ludźmi. Dziękuję Wam za przyjęcie mnie z otwartymi ramionami, za wspólne śmiechy i za te magiczne chwile, które spędzamy razem.
Groomer Kulczyk, Twoja praca jest nieoceniona. Twoje umiejętności i zaangażowanie sprawiają, że nasze zwierzęta zawsze wyglądają perfekcyjnie. Dziękuję Ci za troskę o nasze pupile i za to, że zawsze możemy na Ciebie liczyć.
Bolszewicy, jesteście niezwykłą grupą ludzi o różnych talentach i pasjach. Dziękuję Wam za inspirację, za rozmowy i za to, że razem tworzymy barwną mozaikę wspólnych doświadczeń.
Zbliżające się święta niech przyniosą Wam wiele radości, spokoju i miłości. Niech będą chwilą wytchnienia od codziennych trosk i czasem refleksji nad tym, co dla nas naprawdę ważne. Życzę Wam wszystkim spędzenia tych dni w gronie najbliższych, ciepłej atmosfery i pełnych uśmiechu chwil.
Dziękuję, że jesteście częścią mojego życia. Niech nadchodzący rok przyniesie Wam wiele sukcesów, spełnienia marzeń i nowych, ekscytujących wyzwań.
Z serca życzę Wam Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
Z poważaniem, Kekmiarz!
 
Czy wy nie macie życia poza the westem? Święta Bożego Narodzenia powinny być czasem pokoju, radości i wewnętrznego wyciszenia w gronie rodzinnym. Powinniście zacząć chodzić na terapie uzależnień.
 
Do góry