zaakceptowany Czasowa blokada inicjowania bitew o fort przez miasto

Po zapoznaniu się z treścią postu, moja odpowiedź to:


  • W sumie głosujących
    40
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Dla większości ludzi to co napiszę to są rzeczy powszechnie wiadome ale skoro nalegasz :)

Skonstruowanie dobrej ankiety nie jest wbrew pozorom proste.
Po co się robi ankiety? Ano po to żeby poznać opinie ludzi na dany temat.
Ale też po to żeby pojedynczych opinii ZEBRAĆ JAK NAJWIĘCEJ.

Prosty przykład. Przed wyborami sondy uliczne, które też zaliczamy do ankiet nie zadają pytania:
"Na kogo Pan/Pani zagłosuje? PiS czy PO?" tylko "Czy weźmie Pan/Pani udział w wyborach?"
Dlaczego tak jest? Bo dobry ankieter zakłada, że spora grupa osób zagłosuje na inną opcję niż dwie najbardziej popularne lub nie pójdzie do urny wcale.
Dlatego pytanie o sam udział wyczerpuje temat i czyni z takiej ankiety rzecz bardziej wiarygodną.

Inny przykład. Załóżmy, że robimy młodym ludziom ankietę na temat macierzyństwa.
no i pan Kacper zadaje pytanie: "Co by Pan/Pani chciała mieć? Chłopczyka czy dziewczynkę?
Bo pan Kacper chodził na biologię w podstawówce i wie, że możliwości są dwie i SHEMALE się raczej nie urodzi :)
Tylko, że może się tak zdarzyć, że ankietowany odpowie: "Wszystko jedno"
I pan Kacper się burzy. Jak to wszystko jedno? Przecież płeć to ważna sprawa... fundamentalna... jak można nie mieć zdania w takim temacie ugruntowanego?
Ano można bo tej konkretnej osobie może zależeć na tym w pierwszej kolejności żeby dziecko było zdrowe, w drugiej, żeby było jego... a dopiero później rozważa bądź nie kwestie płci.

Takie przykłady mogę mnożyć bez końca.
Jasne... zgodzę się... przekładając to na prymitywizm The westa nie potrzebujemy kilkunastu wariantów odpowiedzi. Wszyscy wiemy po co założyłeś ten wątek. Żeby przeforsować pomysł, który ma sens.
Mnie chodzi jedynie o poprawność ankiety i wyrabianie dobrych nawyków.
Bo przypomnę jeszcze raz.... celem każdej poprawnie skonstruowanej ankiety jest zdobycie jak największej ilości głosów ogólnie, a nie głosów jakie Ty byś chciał w niej zobaczyć.
Może rzeczywiście się napij, bo szczerze żałuję że zapytałem o twoją opinię :D
Niektórym ludziom niestety trzeźwość nie służy...
 
@zartas , myślę, że temat do zamknięcia. Kacprowi argumentów jutro nie przybędzie :)
Możemy zamknąć, ale Ciebie :)
Co wolisz, pokój bez klamek, czy piwnica?
A co do argumentów, moje argumenty są proste.
Podkreślone czerwonym kolorem jest cała propozycja.
Tylko takie pseudo-intelekty jak Ty, doszukują się drugiego dna, dziury w całym, czepiają się najmniejszych szczegółów.
I jak tu nie gardzić taką opinią? Sam napisałeś że dajesz na nie tylko ze względu na swoją złośliwość, bo tobie coś nie pasuje.
Poza tobą na nie zagłosowali światowej sławy fejkarze, których opinia jest uzasadniona, gdyż nie będzie im odpowiadać takowa blokada.
Mnie i tak nie dogonisz.
Jak będziesz pod każdym postem pisał bezsensowne treści tylko po to, by byle co napisać, to wg. mnie twoje posty powinny być kasowane za bezsensowne nabijanie, tak, rzeczywiście w takim czymś nie masz sobie równych.

Cóż nawet jeżeli masz rację co do Kacpra, to temat powinien pozostać otwarty do zakończenia głosowania czyli w tym przypadku 30tego kwietnia :)
Temat nie powinien być zamykany z powodu zachcianek jakiegoś trolla, co najwyżej komentarze bezcelowe w danym poście.
Sprawa jest dla mnie ważna, dlatego podbijam post aby inni go zobaczyli i zagłosowali, więc moje podbijanie jest uzasadnione.
A co wspólnego ma z tematem np.
Akurat ja nie muszę bo moja Lena nie chce mieć dzieci. Twoja złośliwość świadczy o tym, że nie dorosłeś do poważnych dyskusji :)
?

Jaka Lena? Albo te tutoriale mędrcy syjonu, jak tworzyć ankiety xd Patoluś jak nic. Ale co tam.
@zartas Chcesz coś kasować, to kasuj odpowiedzi niezwiązane z tematem postu. I tyle.
 
Uważam twój komentarz za obraźliwy, drogi graczu.
Powinieneś skończyć pisać, bo twój spam niczemu nie służy.
Spełniam jedynie Twoje życzenia Kacperku.
Chciałeś wykładu z socjologi, dostałeś
Chciałeś rozszyfrowania skrótu, który wszyscy znają? Done.
To nie była obraza tylko ironia :)

Kończę ten dyskurs bo nie masz sie czym i jak już bronić, a kopać leżącego nie wypada :)
 
Spełniam jedynie Twoje życzenia Kacperku.
Chciałeś wykładu z socjologi, dostałeś
Chciałeś rozszyfrowania skrótu, który wszyscy znają? Done.
To nie była obraza tylko ironia :)

Kończę ten dyskurs bo nie masz sie czym i jak już bronić, a kopać leżącego nie wypada :)
Chciałem żebyś przestał nabijać sobie posty bez sensu, które nijak odnoszą się do treści. - Nie spełniłeś mojego życzenia.
Kacperek to dla znajomych, dla Ciebie najwyżej Szanowny Pan Kacper. ok_:) ok_:)
Na s10 już widzę palicie znów forty w minutę, twój sojusz ;) Więc oczywiste dlaczego popierasz.
Ale niech każdy pozostanie przy swoim.
 
Na s10 już widzę palicie znów forty w minutę, twój sojusz ;) Więc oczywiste dlaczego popierasz.
Ale niech każdy pozostanie przy swoim.

Czegoś ty się naćpał człowieku? Jaki mój sojusz?
Na św. 10 mam 62 lvl i nie byłem na żadnej bitwie, nigdy, nawet miasta nie mam :D

Przytoczę ci końcówkę mojego wykładu:

Jasne... zgodzę się... przekładając to na prymitywizm The westa nie potrzebujemy kilkunastu wariantów odpowiedzi. Wszyscy wiemy po co założyłeś ten wątek. Żeby przeforsować pomysł, który ma sens. Mnie chodzi jedynie o poprawność ankiety i wyrabianie dobrych nawyków.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia psychicznego :D
 
Czegoś ty się naćpał człowieku? Jaki mój sojusz?
Na św. 10 mam 62 lvl i nie byłem na żadnej bitwie, nigdy, nawet miasta nie mam :D

Przytoczę ci końcówkę mojego wykładu:

Jasne... zgodzę się... przekładając to na prymitywizm The westa nie potrzebujemy kilkunastu wariantów odpowiedzi. Wszyscy wiemy po co założyłeś ten wątek. Żeby przeforsować pomysł, który ma sens. Mnie chodzi jedynie o poprawność ankiety i wyrabianie dobrych nawyków.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia psychicznego :D
Jesteś debilem, co nie powinno Cię w żaden sposób urazić, debilizm to choroba.
Ale rzeczywiście, pomyliłem Cię z kimś innym o podobnym nicku.
A co do mojego zdrowia psychicznego, może zainteresuj się swoim?
Kto normalny siedzi tyle na grze od 10 lat i czepia się najdrobniejszych szczegółów?
Nie podoba Ci się ankieta, to masz problem stary.
Nie masz ciekawszych rzeczy do roboty?
Współczuję twojej niepełnosprawności, ale to nie mój problem.
Ankieta robiona jest dla Inno Games przez graczy, a nie dla Ciebie.
Lubię proste ankiety, proste wykłady, przykłady, i proste funkcje które dają nie raz więcej możliwości niż te skomplikowane.
Uważam że rzeczy powinny być proste, zwłaszcza te które mają ułatwić ludziom życie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry