Czego słuchasz pisząc tego posta?

  • Rozpoczynający wątek Bercik899
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33355

Gość
Gość

Ennio jest wspaniały, tak samo jak filmy do których komponował muzykę. Miałem to szczęście być na dwóch jego koncertach. Nie wiem czemu świetny utwór na całą orkiestrę wrzuciłeś zagrany na jednym pianinie z płaskim brzmieniem. xd
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
nie wiem czy akurat na forum, trochę o innej patologii mowa, a jeśli są tu jacyś intelektualiści to siedzą cicho i raczej próżno szukać

co do samego utworu to miałem okazję poznać mate i jednego z tych kolesi którzy za nim stoją, mimo że nie należę to znam środowisko tzw. bogatych warszawskich dzieciaków dość dobrze i dawno nie widziałem tak prawdziwego przekazu na temat, o którym się zbyt często nie mówi, chyba ostatnio większy szum przy okazji sali samobójców, która od najlepszej strony też do tego nie podeszła

dobrze że szum się o tym zrobił, ale niektórzy z wypowiadających się na ten temat chyba nie do końca wierzą że tak może wyglądać czyjaś rzeczywistość bez żadnych większych przerysowań, dla większości dużo bardziej abstrakcyjna niż reprezentowanie biedy przez peje

i muza żeby nie było

 
Korzystając z okazji, zanim zostawię utwór, pozwolę sobie złożyć życzenia:

Zdrowych, spokojnych, radosnych, pełnych wiary i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, niech będą okazją do zadumy ale i radości z rodzinnych spotkań, niech przyniosą wytchnienie od codziennych zmagań i trosk, a także pozwolą zapomnieć o wszystkich kwestiach zawodowych. Wszystkiego dobrego graczom The Westa - w życiu prywatnym i zawodowym.

Ponadto polecam każdemu w ten piękny czas nie marnować czasu na grę i wziąć sobie urlop. Ja na przykład tak czynię, tj. 24.12.2019 r. (wieczór) - 26.12.2019 r. - nie ma mnie na Weście. Lepiej ten czas poświęcić na bliskich i spędzanie z Nimi czasu :) . Oczywiście każdy sam decyduje, to tylko luźna sugestia ;) .

Zapewne dla większości mało znany utwór świąteczny, niosący w sobie wiele refleksji, przez niektórych określany nawet jako smutny. Ambitna pozycja do przemyśleń, ponadto ma przepiękny tekst, warty przyglądnięcia się bliżej. Jedna z moich najbardziej ulubionych pozycji świątecznych i do tego niebanalna!
Tłumaczenie tekstu --> https://www.tekstowo.pl/piosenka,sixpence_none_the_richer,it_came_upon_a_midnight_clear.html

Pozdrawiam i raz jeszcze Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia dla Wszystkich i Każdego z Osobna ;)
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
To nie list do Elizy od Beethovena ale serdeczne pozdrowienia dla zwariowanej kobiety Wariata17.
Pewnie odstawiła leki albo odwrotnie i odwiesiła swojego kolta na gwozdziu
Powodzenia w Nowym Roku

;)
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
większość ne wie ,ale ta melodia i teledysk był inspiracją grafików jednego z setówI;)
wielu mamy kowbojów,ale szeryfów brakuje
 
Do góry